О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 155-34-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 16 мая 2019 года № 177-40-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 мая 2019 года № 6369
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 155-34-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6202, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4492324" заменить цифрами "4522181";
цифры "514950" заменить цифрами "505950";
цифры "3967417" заменить цифрами "4006274";
в подпункте 2) цифры "4492324" заменить цифрами "4525918";
в подпункте 5) цифры "-45814" заменить цифрами "-49551";
в подпункте 6) цифры "45814" заменить цифрами "49551";

Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 155-34-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 мамырдағы № 177-40-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 6369 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 155-34-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6202 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"4492324" сандары "4522181" сандарымен ауыстырылсын;
"514950" сандары "505950" сандарымен ауыстырылсын;
"3967417" сандары "4006274" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4492324" сандары "4525918" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-45814" сандары "-49551" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "45814" сандары "49551" сандарымен ауыстырылсын;