Об установлении публичного сервитута на территории района Тереңкөл
Постановление акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 21 июня 2019 года № 189/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 июня 2019 года № 6445. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района Тереңкөл ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Тереңкөл ауданы аумағында қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № 189/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 маусымда № 6445 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17-бабы 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына сәйкес Тереңкөл ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Установить публичный сервитут на землях, находящихся в ведении акимата района Тереңкөл без изъятия земельных участков согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений района Тереңкөл" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мақашева Н. А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Айткенов
Приложение
к постановлению акимата
района Тереңкөл
от "21" июня 2019 года № 189/3
№ п/п
Пользователь
Площадь, га
Протяженность, в метрах
Целевое назначение
Срок эксплуатации (лет)
Месторасположение земельного участка
1
2
3
4
5
6
7
1
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
0,63
1575
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2
Федоровский сельский округ
2
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
2,37
5925
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2
Калиновский сельский округ
3
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
4,14
10350
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2
Ивановский сельский округ
4
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
1,09
2725
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2
Ивановский сельский округ (земли фермерского хозяйства "Комаров", кадастровый номер 14-208-150-015)
5
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
0,68
1700
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2
Ивановский сельский округ (земли крестьянского хозяйства "Сивухин", кадастровый номер 14-208-150-026)
6
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
3,49
8725
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2
Ивановский сельский округ (земли товарищества с ограниченной ответственностью "Ивановское", кадастровые номера 14-208-150-019, 14-208-149-002, 14-208-149-007)
7
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
0,95
2375
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тереңкөл ауданы әкімдігінің қарамағындағы жерлерде жер учаскелері алынбай қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Тереңкөл ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қолдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. А. Мақашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Әйткенов
Тереңкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" маусымдағы
№ 189/3 қаулысына
қосымша
Р/с №
Пайдаланушы
Ауданы, га
Ұзындығы, метрмен
Нысаналы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жер телімінің орналасқан жері
1
2
3
4
5
6
7
1
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
0,63
1575
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2
Федоровка ауылдық округі
2
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
2,37
5925
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2
Калиновка ауылдық округі
3
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
4,14
10350
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2
Ивановка ауылдық округі
4
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
1,09
2725
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2
Ивановка ауылдық округі ("Комаров" фермер қожалығының жерлері, кадастрлық нөмірі 14-208-150-015)
5
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
0,68
1700
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2
Ивановка ауылдық округі ("Сивухин" шаруа қожалығының жерлері, кадастрлық нөмірі 14-208-150-026)
6
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
3,49
8725
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2
Ивановка ауылдық округі ("Ивановское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жерлері, кадастрлық нөмірлері 14-208-150-019, 14-208-149-002, 14-208-149-007)
7
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
0,95
2375
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2

Федоровский сельский округ (земли крестьянского хозяйства "Коваленко", кадастровый номер 14-208-043-009)
8
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
2,25
5625
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2
Федоровский сельский округ (земли производственного кооператива "Сельскохозяйственный производственный кооператив Теренколь Агро", кадастровые номера 14-208-036-009, 14-208-043-016)
9
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
1,06
2650
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2
Калиновский сельский округ (земли крестьянского хозяйства "Бренинг", кадастровый номер 14-208-031-013)
10
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
0,97
2425
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2
Калиновский сельский округ (земли крестьянского хозяйства "Щевелев", кадастровый номер 14-208-031-017)
11
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
0,85
2125
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2
Калиновский сельский округ (земли крестьянского хозяйства "Семенов", кадастровый номер 14-208-031-020)
12
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
0,6
1500
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2
Калиновский сельский округ (земли крестьянского хозяйства "Коваленко", кадастровый номер 14-208-029-013)
13
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
2,28
5700
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2
Калиновский сельский округ (земли крестьянского хозяйства "Силяев", кадастровые номера 14-208-029-012, 14-208-029-010, 14-208-031-022)
14
Дирекция по строительству объектов телекоммуникаций и инфраструктуры – филиал Акционерного общества "Казахтелеком"
0,34
850
Для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
2

Федоровка ауылдық округі ("Коваленко" шаруа қожалығының жерлері, кадастрлық нөмірі 14-208-043-009)
8
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
2,25
5625
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2
Федоровка ауылдық округі ("Тереңкөл Агро ауылшаруашылық өндірістік кооперативі" өндірістік кооперативінің жерлері, кадастрлық нөмірлері 14-208-036-009, 14-208-043-016)
9
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
1,06
2650
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2
Калиновка ауылдық округі ("Бренинг" шаруа қожалығының жерлері, кадастрлық нөмірі 14-208-031-013)
10
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
0,97
2425
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2
Калиновка ауылдық округі ("Щевелев" шаруа қожалығының жерлері, кадастрлық нөмірі 14-208-031-017)
11
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
0,85
2125
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2
Калиновка ауылдық округі ("Семенов" шаруа қожалығының жерлері, кадастрлық нөмірі 14-208-031-020)
12
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
0,6
1500
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2
Калиновка ауылдық округі ("Коваленко" шаруа қожалығының жерлері, кадастрлық нөмірі 14-208-029-013)
13
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
2,28
5700
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2
Калиновка ауылдық округі ("Силяев" шаруа қожалығының жерлері, кадастрлық нөмірлері 14-208-029-012, 14-208-029-010, 14-208-031-022)
14
"Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясы
0,34
850
Талшықты-оптикалық байланыс желілерін орнату және пайдалану үшін
2

Калиновский сельский округ (земли крестьянского хозяйства "Витязь", кадастровый номер 14-208-029-005)

Калиновка ауылдық округі ("Витязь" шаруа қожалығының жерлері, кадастрлық нөмірі 14-208-029-005)