О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 27 декабря 2019 года № 1/53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 декабря 2019 года № 6695.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Байконысского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 871 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 697 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 266 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 908 тысяч тенге;
2) затраты – 35 871 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 20.10.2020 № 1/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Берегового сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 142 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 578 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 439 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 125 тысяч тенге;
2) затраты – 48 142 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 17.04.2020 № 1/56 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 610 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 713 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 019 тысяч тенге;

2020 - 2022 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 1/53 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 6695 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 871 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 697 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 266 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 908 мың теңге;
2) шығындар – 35 871 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 20.10.2020 № 1/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Береговое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 142 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 578 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 439 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 125 мың теңге;
2) шығындар – 48 142 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 2 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 17.04.2020 № 1/56 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 610 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 713 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 019 мың теңге;

поступления трансфертов – 32 878 тысяч тенге;
2) затраты – 34 610тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 20.10.2020 № 1/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Верненского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 679 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 692 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 272 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 28 715 тысяч тенге;
2) затраты – 29 679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 20.10.2020 № 1/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Воскресенского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 013 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 232 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 288 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 493 тысячи тенге;
2) затраты – 39 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 20.10.2020 № 1/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 380 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 206 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 095 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –42 079 тысяч тенге;
2) затраты – 43 380 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 20.10.2020 № 1/62 (вводится в действие с 01.01.2020).

трансферттер түсімі – 32 878 мың теңге;
2) шығындар – 34 610 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 3 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 20.10.2020 № 1/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 - 2022 жылдарға арналған Верненка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 679 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 692 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 272 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 715 мың теңге;
2) шығындар – 29 679 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 20.10.2020 № 1/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Воскресенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 013 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 232 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 288 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 493 мың теңге;
2) шығындар – 39 013 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 5 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 20.10.2020 № 1/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 380 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 206 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 095 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 079 мың теңге;
2) шығындар – 43 380 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 6 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 20.10.2020 № 1/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 891 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 363 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 409 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 119 тысяч тенге;
2) затраты – 29 891 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 20.10.2020 № 1/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 731 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 660 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 870 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 201 тысяча тенге;
2) затраты – 30 731 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 20.10.2020 № 1/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 722 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 486 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 787 тысяч тенге;
поступления трансфертов –29 449 тысяч тенге;
2) затраты – 30 722 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 20.10.2020 № 1/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 171 988 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 739 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 162 тысячи тенге;
поступления трансфертов –169 087 тысяч тенге;

7. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 891 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 409 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 119 мың теңге;
2) шығындар – 29 891 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 7 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 20.10.2020 № 1/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 - 2022 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 731 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 870 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 201 мың теңге;
2) шығындар – 30 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 8 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 20.10.2020 № 1/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2020 - 2022 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 722 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 787 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 449 мың теңге;
2) шығындар – 30 722 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 9 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 20.10.2020 № 1/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020 - 2022 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 171 988 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 739 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 162 мың теңге;
трансферттер түсімі – 169 087 мың теңге;

2) затраты – 173 899 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 911 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 911 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 20.10.2020 № 1/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 727 081 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 433 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов –702 433 тысячи тенге;
2) затраты – 737 226 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 145 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 145 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 20.10.2020 № 1/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 730 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 297 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 971 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 32 462 тысячи тенге;
2) затраты – 33 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 17.04.2020 № 1/56 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Учесть в бюджете сельских округов на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 632 643 тысячи тенге, в том числе:
Байконысский сельский округ 24 989 тысяч тенге;
Береговой сельский округ 26 642 тысячи тенге;
Бобровский сельский округ 22 984 тысячи тенге;
Верненский сельский округ 19 807 тысяч тенге;
Воскресенский сельский округ 21 490 тысяч тенге;
Жанакурлысский сельский округ 26 335 тысяч тенге;
Ивановский сельский округ 21 045 тысяч тенге;
Калиновский сельский округ 20 665 тысяч тенге;
Октябрьский сельский округ 21 667 тысяч тенге;
Песчанский сельский округ 133 847 тысяч тенге;

2) шығындар – 173 899 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 911мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 911 мың теңге.
Ескерту. 10 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 20.10.2020 № 1/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2020 - 2022 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 727 081 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 215 мың теңге;
трансферттер түсімі – 702 433 мың теңге;
2) шығындар – 737 226 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 145 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 145 мың теңге.
Ескерту. 11 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 20.10.2020 № 1/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 730 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 297 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 971 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 462 мың теңге;
2) шығындар – 33 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 17.04.2020 № 1/56 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 632 643 мың теңге жалпы сомасында есепке алынсын, соның ішінде:
Байқоныс ауылдық округі 24 989 мың теңге;
Береговое ауылдық округі 26 642 мың теңге;
Бобровка ауылдық округі 22 984 мың теңге;
Верненка ауылдық округі 19 807 мың теңге;
Воскресенка ауылдық округі 21 490 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 26 335 мың теңге;
Ивановка ауылдық округі 21 045 мың теңге;
Калиновка ауылдық округі 20 665 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 21 667 мың теңге;
Песчан ауылдық округі 133 847 мың теңге;

Теренкольский сельский округ 270 003 тысячи тенге;
Федоровский сельский округ 23 169 тысяч тенге.
14. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 583 920 тысяч тенге:
Байконысский сельский округ 21 954 тысячи тенге;
Береговой сельский округ 23 766 тысяч тенге;
Бобровский сельский округ 19 576 тысяч тенге;
Верненский сельский округ 17 856 тысяч тенге;
Воскресенский сельский округ 20 022 тысячи тенге;
Жанакурлысский сельский округ 24 767 тысяч тенге;
Ивановский сельский округ 20 720 тысяч тенге;
Калиновский сельский округ 18 725 тысяч тенге;
Октябрьский сельский округ 17 731 тысяча тенге;
Песчанский сельский округ 127 748 тысяч тенге;
Теренкольский сельский округ 249 958 тысяч тенге;
Федоровский сельский округ 21 097 тысяч тенге.
15. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 603 582 тысячи тенге:
Байконысский сельский округ 22 245 тысяч тенге;
Береговой сельский округ 24 027 тысяч тенге;
Бобровский сельский округ 19 817 тысяч тенге;
Верненский сельский округ 18 142 тысячи тенге;
Воскресенский сельский округ 20 387 тысяч тенге;
Жанакурлысский сельский округ 25 193 тысячи тенге;
Ивановский сельский округ 21 040 тысяч тенге;
Калиновский сельский округ 19 007 тысяч тенге;
Октябрьский сельский округ 17 922 тысячи тенге;
Песчанский сельский округ 132 137 тысяч тенге;
Теренкольский сельский округ 262 303 тысячи тенге;
Федоровский сельский округ 21 362 тысячи тенге.
16. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2020 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
48 495 тысяч тенге – на приобретение школьных автотранспортных средств для подвоза учащихся;
17 793 тысячи тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
3 235 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
17 911 тысяч тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
29 496 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта внутрипоселковых дорог в селе Теренколь;
9 984 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству в селе Теренколь;
108 282 тысячи тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно - балльной шкале;

Тереңкөл ауылдық округі 270 003 мың теңге;
Федоровка ауылдық округі 23 169 мың теңге.
14. 2021 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 583 920 мың теңге жалпы сомасында көзделсін:
Байқоныс ауылдық округі 21 954 мың теңге;
Береговое ауылдық округі 23 766 мың теңге;
Бобровка ауылдық округі 19 576 мың теңге;
Верненка ауылдық округі 17 856 мың теңге;
Воскресенка ауылдық округі 20 022 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 24 767 мың теңге;
Ивановка ауылдық округі 20 720 мың теңге;
Калиновка ауылдық округі 18 725 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 17 731 мың теңге;
Песчан ауылдық округі 127 748 мың теңге;
Тереңкөл ауылдық округі 249 958 мың теңге;
Федоровка ауылдық округі 21 097 мың теңге.
15. 2022 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 603 582 мың теңге жалпы сомасында көзделсін:
Байқоныс ауылдық округі 22 245 мың теңге;
Береговое ауылдық округі 24 027 мың теңге;
Бобровка ауылдық округі 19 817 мың теңге;
Верненка ауылдық округі 18 142 мың теңге;
Воскресенка ауылдық округі 20 387 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 25 193 мың теңге;
Ивановка ауылдық округі 21 040 мың теңге;
Калиновка ауылдық округі 19 007 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 17 922 мың теңге;
Песчан ауылдық округі 132 137 мың теңге;
Тереңкөл ауылдық округі 262 303 мың теңге;
Федоровка ауылдық округі 21 362 мың теңге.
16. 2020 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
48 495 мың теңге – оқушыларды тасымалдау үшін мектеп автокөлік құралдарын сатып алуға;
17 793 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға;
3 235 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
1 360 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлемдерді белгілеуге;
17 911 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды өткізуге;
29 496 мың теңге – Тереңкөл ауылында кентішілік жолдарға орташа жөндеу жүргізуге;
9 984 мың теңге – Тереңкөл ауылында абаттандыру бойынша іс-шараларды жүргізуге;
108 282 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне факторлы-баллдық шкала бойынша еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге;

340 000 тысяч тенге – на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020 - 2021 годы;
3 750 тысяч тенге – на освещение улиц в селе Теренколь.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 20.10.2020 № 1/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

340 000 мың теңге– 2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтамасыз етуге;
3 750 мың теңге – Тереңкөл ауылында көшелерді жарықтандыруға.
Ескерту. 16 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 20.10.2020 № 1/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.

18. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию маслихата района Тереңкөл.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата района Тереңкөл Г. Аменова
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл
от 27 декабря 2019 года № 1/53
Бюджет Байконысского сельского округа на 2020 год
(с изменениями)

18. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңкөл аудандық мәслихатының тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
19. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Аменова
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
27 желтоқсандағы
№ 1/53 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Байқоныс ауылдық округінің
бюджеті (өзгерістермен)