Тереңкөл ауданы Воскресенка ауылдық округі Воскресенка ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Воскресенка ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 1-03/02 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 сәуірде № 6281 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Воскресенка ауылдык округі Воскресенка ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 23 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Воскресенка ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл ауданы Воскресенка ауылдық округі Воскресенка ауылының "70 лет Октября" көшесі "Асар" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Воскресенка ауылдық округінің әкімі О. Жаркина

О переименовании улицы села Воскресенка Воскресенского сельского округа района Тереңкөл
Решение акима Воскресенского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 19 марта 2019 года № 1-03/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 апреля 2019 года № 6281
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Воскресенка Воскресенского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 23 мая 2018 года аким Воскресенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Воскресенка Воскресенского сельского округа района Тереңкөл улицу "70 лет Октября" на улицу "Асар".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Воскресенского сельского округа О. Жаркина