Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Аққулы
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 3 мая 2019 года № 1-03/74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 мая 2019 года № 6334.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата района Аққулы Павлодарской области от 22.09.2022 № 1-03/255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией района Аққулы места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Аққулы согласно приложению, к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата района Аққулы Павлодарской области от 22.09.2022 № 1-03/255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен - постановлением акимата района Аққулы Павлодарской области от 22.09.2022 № 1-03/255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Лебяжинского района от 21 апреля 2014 года № 136/4 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3773, опубликованное 6 мая 2014 года в информационно - правовой системе "Әділет").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аққулы Кобайдарова Т. Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной избирательной
комиссии района Аққулы Г. Калиева
"3" мая 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
района Аққулы
от "3" мая 2019 года № 1-03/74
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Аққулы

Аққулы ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 1-03/74 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 6334 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 22.09.2022 № 1-03/255 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққулы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Аққулы ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 22.09.2022 № 1-03/255 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 22.09.2022 № 1-03/255 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар беру туралы" № 136/4 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3773 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Аққулы ауданы әкімі аппаратының басшысы Т. Т. Кобайдаровқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Аққулы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы Г. Қалиева
2019 жылғы "3" мамыр
Аққулы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "3" мамырдағы
№ 1-03/74 қаулысына
1-қосымша
Аққулы ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата района Аққулы Павлодарской области от 22.09.2022 № 1-03/255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование
населенного пункта
Месторасположение
Сельский округ Аққулы
1
Село
Аққулы
Возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Амангельды, 84
2
Возле здания коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Аққулы" по улице Абылкайыра Баймолдина, 6
3
Возле здания коммунального государственного учереждения "Центр занятости населения акимата района Аққулы Павлодарской области" по улице Амангельды, 84А
Жамбылский сельский округ
4
Село
Жамбыл
Возле здания государственного учереждения "Аппарат акима Жамбылского сельского округа района Аққулы" по улице Бейбітшілік, 15
5
Возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Ясли сад Күншуақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области по улице Тәуелсіздік, 6
6
Село
Жанатан
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Ынтымақ, 2
7
Село
Айтей
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Желтоқсан, 38
Майкарагайский сельский округ
8
Село Майкарагай
Возле здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Мухтара Ауэзова, 8
9
Возле здания коммунального государственного учереждения "Майкарагайская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области по улице Жабаева, 5
10
Село Мергалым
Возле здания коммунального государственного учереждения "Средняя общеобразовательная школа имени Бекмурата Уахатова" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области улице Каирбаева,1
Кызылагашский сельский округ
11
Село Бескарагай
Возле здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Жанпеиса Сыздыкова, 14.
Шарбактинский сельский округ
12
Село Шарбакты
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Достык, 1
13
Возле здания врачебной амбулатории государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Бейбитшилик, 16А
14
Село
Тосагаш
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Тауелсиздик, 4
15
Село
Жабаглы
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Ынтымак, 6
Сельский округ Қарақала
16
Село
Қарақала
Возле здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Шайхисляма Оспанова, 1
17
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Қарақала района Аққулы", по улице Каримжана Апсаликова, 3
18
Село
Шамши
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Толена Амиргалиева,19
19
Село
Шабар
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Куляй Шарбакпаевой, 9
Ямышевский сельский округ
20
Село Ямышево
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Ямышевского сельского округа района Аққулы" по улице Мира, 1
21
Возле здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Абая, 38
22
Село
Тлектес
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Уакапа Сыздыкова, 1
23
Село Кызылкогам
Возле здания коммунального государственного учереждения "Средняя общеобразовательная школа имени Садуакаса Сатыбалдина" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области по улице Уайхана Муликбаева, 1
Баймульдинский сельский округ
24
Село
имени Абылхаира Баймульдина
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Маяковского, 5
25
Возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Баймульдинского сельского округа района Аққулы" по улице Баймульдина, 2
26
Село
Такир
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчеста и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Лермонтова, 9
Малыбайский сельский округ
27
Село
Малыбай
Возле здания сельской библиотеки села Малыбай коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Аққулы" по улице Мухтара Ауезова, 16
28
Село
Казантай
Возле здания сельского клуба государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Бирлик, 8
29
Село
Казы

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 22.09.2022 № 1-03/255 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Орналасқан орны
Аққулы ауылдық округі
1
Аққулы
ауылы
Амангелді көшесі, 84, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын ғимаратының жанында
2
Әбілқайыр Баймолдин көшесі, 6, "Аққулы ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
3
Амангелды көшесі, 84А, "Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Жамбыл ауылдық округі
4
Жамбыл
ауылы
Бейбітшілік көшесі, 15 "Аққулы ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
5
Тәуелсіздік көшесі, 6, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Күншуақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
6
Жаңатаң
ауылы
Ынтымақ көшесі, 2, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
7
Әйтей
ауылы
Желтоқсан көшесі, 38, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Майқарағай ауылдық округі
8
Майқарағай ауылы
Мұхтар Әуезов көшесі, 8, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
9
Жабаев көшесі, 5, Павлодар облысы білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Майқарағай жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
10
Мерғалым ауылы
Қайырбаев көшесі, 1, Павлодар облысы білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Бекмұрат Уахатов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Қызылағаш ауылдық округі
11
Бесқарағай ауылы
Жанпейіс Сыздықов көшесі, 14, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанында
Шарбақты ауылдық округі
12
Шарбақты ауылы
Достық көшесі, 1, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
13
Бейбітшілік көшесі, 16А, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында
14
Төсағаш ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 4, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
15
Жабағылы ауылы
Ынтымақ көшесі, 6, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Қарақала ауылдық округі
16
Қарақала ауылы
Шайхыслям Оспанов көшесі, 1, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
17
Кәрімжан Әпсалықов көшесі, 3, "Аққулы ауданының Қарақала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
18
Шәмші
ауылы
Төлен Әмірғалиев көшесі, 19, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
19
Шабар
ауылы
Күляй Шарбақпаева көшесі, 9, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Ямышев ауылдық округі
20
Ямышево
ауылы
Мира көшесі, 1, "Аққулы ауданының Ямышев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
21
Абай көшесі, 38, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
22
Тілектес
ауылы
Уакап Сыздықов көшесі, 1, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
23
Қызылқоғам ауылы
Уайхан Мүлікбаев көшесі, 1, Павлодар облысы білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Садуақас Сатыбалдин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Баймолдин ауылдық округі
24
Әбілхайыр Баймолдин атындағы ауылы
Маяковского көшесі, 5, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
25
Баймолдин көшесі, 2, "Аққулы ауданының Баймолдин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
26
Тақыр
ауылы
Лермонтов көшесі, 9, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
Малыбай ауылдық округі
27
Малыбай ауылы
Мұхтар Әуезов көшесі, 16, "Аққулы ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Малыбай ауылының ауылдық кітапхана ғимаратының жанында
28
Қазантай ауылы
Бірлік көшесі, 8, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратының жанында
29
Қазы
ауылы

Возле здания сельского дома культуры государственного казенного коммунального предприятия "Районный центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности" отдела культуры, физической культуры и спорта района Аққулы, акимата района Аққулы по улице Желтоқсан, 1/1
Шакинский сельский округ
30
Село
Шака
Возле здания Бескарагайского Филиала Государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Ертiс орманы" Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" по улице Клубная, 1А
31
Село
Шоктал
Возле здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Аққулы" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Кабдылказы Айткалиева, 20
Приложение 2
к постановлению акимата
района Аққулы
от "3" мая 2019 года № 1-03/74
Помещения для проведения встреч с избирателями
Сноска. Приложение 2 - исключено постановлением акимата района Аққулы Павлодарской области от 22.09.2022 № 1-03/255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Желтоқсан көшесі, 1/1, Аққулы ауданы әкімдігі, Аққулы ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аудандық халық шығармашылығы және мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты жанында
Шақа ауылдық округі
30
Шақа
ауылы
Клубная көшесі, 1А, "Қазақстан Республикасы орман және ауылшаруашылық министрлігінің орман және
аңшаруашылығы ұйымының "Ертіс Орманы" мемлекеттік орман табиғи қоры" мемлекеттік мекемесінің Бесқарағай филиалы ғимаратының жанында
31
Шоқтал
ауылы
Қабдылғазы Айтқалиев көшесі, 20, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Аққулы аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанында
Аққулы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "3" мамырдағы
№ 1-03/74 қаулысына
2-қосымша
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 22.09.2022 № 1-03/255 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.