Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 178/34 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 мамырдағы № 203/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 6343 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 178/34 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6204 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"4481023" сандары "4486291" сандарымен ауыстырылсын;
"393200" сандары "369180" сандарымен ауыстырылсын;
"5910" сандары "5911" сандарымен ауыстырылсын;
"4081713" сандары "4111000" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4481023" сандары "4519855" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-39946" сандары "-73510" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "39946" сандары "73510" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармағы келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"1405 мың теңге – Аққулы ауылында балалар аланын аумағын салуға;";
"1455 мың теңге - көп балалы және аз қамтылған отбасылардың балаларын мектепке дейінгі ұйымдарда тегін ыстық тамақпен қамтуға арналған.".
9-тармағында "79145" сандары "77740" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Аққулы от 25 декабря 2018 года № 178/34 "О бюджете района Аққулы на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 4 мая 2019 года № 203/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 мая 2019 года № 6343
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 25 декабря 2018 года № 178/34 "О бюджете района Аққулы на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6204, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4481023" заменить цифрами "4486291";
цифры "393200" заменить цифрами "369180";
цифры "5910" заменить цифрами "5911";
цифры "4081713" заменить цифрами "4111000";
в подпункте 2) цифры "4481023" заменить цифрами "4519855";
в подпункте 5) цифры "-39946" заменить цифрами "-73510";
в подпункте 6) цифры "39946" заменить цифрами "73510";
пункт 4 дополнить абзацами следующего содержания:
"1405 тысяч тенге - на устройство территории детской площадки в селе Аққулы;";
"1455 тысяч тенге - на обеспечение бесплатным питанием детей в дошкольных организациях из многодетных и малообеспеченных семей.".
в пункте 9 цифры "79145" заменить цифрами "77740";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.