2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 246/51 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 6703 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1 2020 – 2022 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 394 619 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 683 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 387 936 мың теңге;
2) шығындар – 396 392 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1773 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1773 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 284/58 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 046 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 571 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 44 475 мың теңге;
2) шығындар – 45 046 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 284/58 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 177 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 966 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 480 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 52 731 мың теңге;
2) шығындар – 54 177 мың теңге;

О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 27 декабря 2019 года № 246/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2020 года № 6703.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 394 619 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 683 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 387 936 тысяч тенге;
2) затраты – 396 392 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 773 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1773 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 20.11.2020 № 284/58 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 046 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 571 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 475 тысяч тенге;
2) затраты – 45 046 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 20.11.2020 № 284/58 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 177 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 966 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 480 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 731 тысяч тенге;
2) затраты – 54 177 тысяч тенге;

2) шығындар – 83 419 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 10 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 284/58 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Аудандық бюджеттен ауылдық округінің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2020 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 497 686 мың теңге, оның ішінде:
Аққулы – 138 895 мың теңге;
Баймолдин – 24 091 мың теңге;
Жамбыл – 44 837 мың теңге;
Қызылағаш – 21 282 мың теңге;
Қызыләскер – 53 336 мың теңге;
Майқарағай – 21 833 мың теңге;
Малыбай – 28 519 мың теңге;
Шақа – 19 287 мың теңге;
Шарбақты – 85 262 мың теңге;

2) затраты – 83 419 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 20.11.2020 № 284/58 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Учесть в бюджетах сельских округов на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 497 686 тысяч тенге, в том числе:
Аққулы – 138 895 тысяч тенге;
Баймульдинский – 24 091 тысяч тенге;
Жамбылский – 44 837 тысяч тенге;
Кызылагашский – 21 282 тысяч тенге;
Кызыласкерский – 53 336 тысяч тенге;
Майкарагайский – 21 833 тысяч тенге;
Малыбайский – 28 519 тысяч тенге;
Шакинский – 19 287 тысяч тенге;
Шарбактинский – 85 262 тысяч тенге;

Ямышев – 60 344 мың теңге.
12. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай–ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

Ямышевский – 60 344 тысяч тенге.
12. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

13. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Аққулы аудандық
мәслихатының хатшысы С. Мусинова
Аққулы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 246/51 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Аққулы ауылдық округінің
бюджеті (өзгерістермен)

13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь
маслихата района Аққулы С. Мусинова
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы
от 27 декабря 2019 года
№ 246/51
Бюджет сельского округа Аққулы на 2020 год
(с изменениями)