О переименовании улицы села Шака Шакинского сельского округа района Аққулы
Решение акима Шакинского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 2 октября 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 октября 2019 года № 6556
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Шака Шакинского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 14 июня 2019 года, аким Шакинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "40 лет Победы" на улицу "Ұлы Жеңіс" в селе Шака Шакинского сельского округа района Аққулы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Шакарманов

Аққулы ауданы Шақа ауылдық округінің Шақа ауылындағы көшені қайта атау туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы Шақа ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 2 қазандағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қазанда № 6556 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Шақа ауылдық округінің Шақа ауылы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып және 2019 жылғы 14 маусымдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Шақа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы ауданы Шақа ауылдық округінің Шақа ауылында "40 лет Победы" көшесі "Ұлы Жеңіс" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Т. Шакарманов