О повышении базовых ставок земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Майского района Павлодарской области
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 12 февраля 2019 года № 1/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 февраля 2019 года № 6256. Утратило силу решением Майского районного маслихата Павлодарской области от 14 октября 2022 года № 2/19
Сноска. Утратило силу - решением Майского районного маслихата Павлодарской области от 14.10.2022 № 2/19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Майского района Павлодарской области.
2. Признать утратившим силу решение Майского районного маслихата от 03 марта 2016 года № 2/59 "О повышении ставки земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Майского района Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5019, опубликованное 02 апреля 2016 года в газете "Шамшырақ").
3. Признать утратившим силу решение Майского районного маслихата от 19 июля 2016 года № 2/5 "О внесении изменения в решение Майского районного маслихата от 03 марта 2016 года № 2/59 "О повышении ставки земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Майского района Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5200, опубликованное 16 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Майского районного маслихата и на постоянную комиссию Майского районного маслихата по аграрным вопросам.

Павлодар облысы Май ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін он есеге жоғарылату туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 ақпандағы № 1/44 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 ақпанда № 6256 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы № 2/19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 14.10.2022 № 2/19 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 509-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Май ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
2. Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 03 наурыздағы "Павлодар облысы Май ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 2/59 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5019 болып тіркелген, 2016 жылғы 02 сәуірде "Шамшырақ" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі "Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 03 наурыздағы № 2/59 "Павлодар облысы Май ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 2/5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5200 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Май аудандық мәслихаты аппаратының басшысына және Май аудандық мәслихатының аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Б. Ботабай
Секретарь маслихата Г. Т. Арынов

5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Б. Ботабай
Мәслихат хатшысы Ғ. Т. Арынов