О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Успенского района Павлодарской области
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 27 августа 2019 года № 244/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 сентября 2019 года № 6529. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 25 ноября 2022 года № 127/23
Сноска. Утратило силу - решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 25.11.2022 № 127/23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в 10 (десять) раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Успенского района Павлодарской области.
2. Повысить ставки единого земельного налога в 10 (десять) раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Успенского района Павлодарской области.
3. Признать утратившим силу решение Успенского районного маслихата от 13 апреля 2016 года № 12/2 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Успенского района Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5105, опубликовано 12 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.

Павлодар облысы Успен ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 тамыздағы № 244/50 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қыркүйекте № 6529 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 127/23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 25.11.2022 № 127/23 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, 704-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 50-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Успен ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелері 10 (он) есеге арттырылсын.
2. Павлодар облысы Успен ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері 10 (он) есеге арттырылсын.
3. Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар облысы Успен ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерлердің жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 12/2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5105 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, пункт 2 настоящего решения действует до 1 января 2020 года.
Председатель сессии Е. Горбатюк
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова

5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, осы шешімнің 2-тармағы 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болады.
Сессия төрағасы Е. Горбатюк
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова