О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 193/38 "Об Успенском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 27 августа 2019 года № 230/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 сентября 2019 года № 6530. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 193/38 "Об Успенском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6201, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 018 363" заменить цифрами "3 371 234";
цифры "332 372" заменить цифрами "343 372";
цифры "3 128" заменить цифрами "3 915";
цифры "278" заменить цифрами "4 428";
цифры "2 682 585" заменить цифрами "3 019 519";
в подпункте 2) цифры "3 053 431" заменить цифрами "3 406 302";
пункт 3-1 изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов из вышестоящих бюджетов, передаваемых по районным программам в бюджет Успенского сельского округа в следующих размерах:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих в связи с изменением размера заработной платы – 16 600 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в связи с изменением размера заработной платы – 1 599 тысяч тенге;
на организацию бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно – 360 тысяч тенге;
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому – 2 900 тысяч тенге;
на организацию питания детям из многодетных и малообеспеченных семей в коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Балапан" аппарата акима Успенского сельского округа" – 2 911 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы коммунального государственного казенного предприятия "Детский сад "Балапан" аппарата акима Успенского сельского округа" - 1 508 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации и получение экспертизы на ограждение территории свалки села Успенка – 1 300 тысяч тенге;

Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 193/38 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 тамыздағы № 230/50 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қыркүйекте № 6530 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Успен аудандық бюджеті туралы" № 193/38 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6201 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 018 363" сандары "3 371 234" сандарымен ауыстырылсын;
"332 372" сандары "343 372" сандарымен ауыстырылсын;
"3 128" сандары "3 915" сандарымен ауыстырылсын;
"278" сандары "4 428" сандарымен ауыстырылсын;
"2 682 585" сандары "3 019 519" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 053 431" сандары "3 406 302" сандарымен ауыстырылсын;
3-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2019 жылға арналған аудандық бағдарламалар бойынша Успен ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі келесі мөлшерлерде ескерілсін:
жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға – 16 600 мың теңге;
жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға – 1 599 мың теңге;
оқушыларды жақын мектепке дейін және кер ітегін тасымалдауды ұйымдастыруға – 360 мың теңге;
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге – 2 900 мың теңге;
"Успен ауылдық округі әкімі аппаратының "Балапан" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнынакөп балалы және аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы балалардың тамақтануын ұйымдастыруға – 2 911 мың теңге;
"Успен ауылдық округі әкімі аппаратының "Балапан" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 1 508 мың теңге;
Успен ауылының қоқыс орнының аумағын қоршауға сараптама алуға және жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 300 мың теңге;

на установку камер видеонаблюдения – 7 200 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на средний ремонт дорог села Успенка – 1 050 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на строительство наружного освещения улиц села Успенка – 2 224 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.

бейне бақылау камераларын орнатуға – 7 200 мың теңге;
Успен ауылының жолдарын орташа жөндеуге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 050 мың теңге;
Успен ауылының көшелерін сыртқы жарықтандыру құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 2 224 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

14 552
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
15 948
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15 948
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15 948
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
859
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
859
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
859
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
859
12
Транспорт и коммуникации
35 485
1
Автомобильный транспорт
33 799
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 399
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
17 399
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16 400
025
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
16 400
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 686
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 686
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 686
13
Прочие
21 491
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
450
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
450
014
Поддержка предпринимательской деятельности
450
9
Прочие
21 041
452
Отдел финансов района (города областного значения)
21 041
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2 842
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
16 600
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 599
14
Обслуживание долга
25
1
Обслуживание долга
25

14 552
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
15 948
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15 948
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
15 948
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
859
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
859
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
859
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
859
12
Көлiк және коммуникация
35 485
1
Автомобиль көлiгi
33 799
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 399
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
17 399
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
16 400
025
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16 400
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 686
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
1 686
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 686
13
Басқалар
21 491
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
450
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
450
014
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
450
9
Басқалар
21 041
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
21 041
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2 842
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 600
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 599
14
Борышқа қызмет көрсету
25
1
Борышқа қызмет көрсету
25