О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 194/39 "О бюджете Успенского сельского округа Успенского района на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 21 ноября 2019 года № 248/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 ноября 2019 года № 6626. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 194/39 "О бюджете Успенского сельского округа Успенского района на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6205, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "151 417" заменить цифрами "154 141";
цифры "22 969" заменить цифрами "23 069";
цифры "133" заменить цифрами "33";
цифры "128 315" заменить цифрами "131 039";
в подпункте 2) цифры "153 376" заменить цифрами "156 100";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.

Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Успен ауданы Успен ауылдық округінің бюджеті туралы" № 194/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қарашадағы № 248/51 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6626 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Успен ауданы Успен ауылдық округінің бюджеті туралы" № 194/39 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6205 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"151 417" сандары "154 141" сандарымен ауыстырылсын;
"22 969" сандары "23 069" сандарымен ауыстырылсын;
"133" сандары "33" сандарымен ауыстырылсын;
"128 315" сандары "131 039" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "153 376" сандары "156 100" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.