О признании утратившим силу решения Успенского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 259/47 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Успенского района Павлодарской области"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 27 декабря 2019 года № 257/54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 января 2020 года № 6717
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Успенского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 259/47 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Успенского района Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4663, опубликовано 25 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Успенского районного маслихата О. Устименко
Секретарь Успенского
районного маслихата Р. Бечелова

Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі "Павлодар облысы Успен ауданының елді мекендерінде жер телімдері үшін бағалау аймақтарының шекараларын және төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" № 259/47 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 257/54 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қаңтарда № 6717 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі "Павлодар облысы Успен ауданының елді мекендерінде жер телімдері үшін бағалау аймақтарының шекараларын және төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" № 259/47 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4663 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық
мәслихатының сессия төрағасы О. Устименко
Успен аудандық
мәслихатының хатшысы Р. Бечелова