О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 167/48 "О Щербактинском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22 августа 2019 года № 200/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 августа 2019 года № 6519
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 167/48 "О Щербактинском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6194, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6152837" заменить цифрами "6282559";
цифры "8810" заменить цифрами "8814";
цифры "5570353" заменить цифрами "5700071";
в подпункте 2) цифры "6172806" заменить цифрами "6302528";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Установить на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по районным программам бюджету Шарбактинского сельского округа в следующих размерах:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий - 24879 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих - 1548 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 167/48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 тамыздағы № 200/61 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 тамызда № 6519 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 167/48 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6194 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"6152837" сандары "6282559" сандармен ауыстырылсын;
"8810" сандары "8814" сандармен ауыстырылсын;
"5570353" сандары "5700071" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "6172806" сандары "6302528" сандармен ауыстырылсын;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2019 жылға арналған республикалық бюджеттен аудандық бағдарламалар бойынша Шарбақты ауылдық округінің бюджетіне келесі мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі мөлшерде белгіленсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 24879 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге - 1548 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.