О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 173/49 "О бюджете Шарбактинского сельского округа на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 29 ноября 2019 года № 213/65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 декабря 2019 года № 6648
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 173/49 "О бюджете Шарбактинского сельского округа на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6221, опубликованное 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "238010" заменить цифрами "246066";
цифры "44601" заменить цифрами "44673";
цифры "8232" заменить цифрами "8160";
цифры "185177" заменить цифрами "193233";
в подпункте 2) цифры "239845" заменить цифрами "247901";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті туралы" № 173/49 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 213/65 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 6648 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті туралы" № 173/49 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6221 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"238010" сандары "246066" сандарымен ауыстырылсын;
"44601" сандары "44673" сандарымен ауыстырылсын;
"8232" сандары "8160" сандарымен ауыстырылсын;
"185177" сандары "193233" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "239845" сандары "247901" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және ауданның әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.