О внесении изменений в решение внеочередной XXXVIII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2018 года № 297 "О бюджете города Алматы на 2019-2021 годы"
Решение ХLIII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 27 февраля 2019 года № 318. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 28 февраля 2019 года № 1527. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной XXXVIII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2018 года № 297 "О бюджете города Алматы на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1520, опубликовано 15 декабря 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 144-146 и 15 декабря 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 151-152) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "519 998 969" заменить цифрами "521 205 405";
в строке "неналоговым поступлениям" цифры "1 098 280" заменить цифрами "1 672 640";
в строке "поступлениям трансфертов" цифры "91 710 889" заменить цифрами "92 342 965".
в подпункте 2):
цифры "501 215 857" заменить цифрами "519 936 306,8".
в подпункте 3):
цифры "4 098 199" заменить цифрами "5 098 199".
в подпункте 4):
цифры "18 191 892" заменить цифрами "17 923 531";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "19 858 497" заменить цифрами "19 590 136".
в подпункте 5):
цифры "-3 506 979" заменить цифрами "-21 752 631,8".
в подпункте 6):
цифры "3 506 979" заменить цифрами "21 752 631,8".
в пункте 6 цифры "6 729 253" заменить цифрами "6 533 254";
в пункте 7 цифры "3 790 989" заменить цифрами "3 814 784";
в пункте 8 цифры "16 777 420" заменить цифрами "16 797 242";
в пункте 9 цифры "123 706 474" заменить цифрами "124 505 394";
в пункте 10 цифры "11 100 086" заменить цифрами "10 166 196";
в пункте 11 цифры "18 736 587" заменить цифрами "20 951 138";
в пункте 12 цифры "71 829 541" заменить цифрами "84 199 257";
в пункте 13 цифры "18 658 543" заменить цифрами "19 738 236";

VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXXVIII сессиясының "Алматы қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 297 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХLIII сессиясының 2019 жылғы 27 ақпандағы № 318 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2019 жылғы 28 ақпанда № 1527 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы кезектен тыс XXXVIII сессиясының "Алматы қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 297 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1520 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 144-146 санында және 2018 жылғы 15 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 151-152 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"519 998 969" сандары "521 205 405" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолдағы "1 098 280" сандары "1 672 640" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдері" деген жолдағы "91 710 889" сандары "92 342 965" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"501 215 857" сандары "519 936 306,8" сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"4 098 199" сандары "5 098 199" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшасында:
"18 191 892" сандары "17 923 531" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "19 858 497" сандары "19 590 136" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-3 506 979" сандары "-21 752 631,8" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"3 506 979" сандары "21 752 631,8" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармағында "6 729 253" сандары "6 533 254" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармағында "3 790 989" сандары "3 814 784" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармағында "16 777 420" сандары "16 797 242" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармағында "123 706 474" сандары "124 505 394" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармағында "11 100 086" сандары "10 166 196" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармағында "18 736 587" сандары "20 951 138" сандарымен ауыстырылсын;
12 тармағында "71 829 541" сандары "84 199 257" сандарымен ауыстырылсын;
13 тармағында "18 658 543" сандары "19 738 236" сандарымен ауыстырылсын;

в пункте 14 цифры "6 687 016" заменить цифрами "7 193 265";
в пункте 15 цифры "11 557 826" заменить цифрами "13 487 002";
в пункте 16 цифры "2 031 836" заменить цифрами "2 143 595";
в пункте 17 цифры "79 602 809" заменить цифрами "79 829 992";
в пункте 18 цифры "30 432 880" заменить цифрами "30 650 297".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С. и заместителя акима города Алматы Жунусову А. (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель XLIII-й сессии
маслихата города Алматы VI-го созыва
Ф. Мерхамиткызы
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение 1
к решению XLIII-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
от 27 февраля 2019 года № 318
Приложение 1
к решению внеочередной
XXXVIII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
от 13 декабря 2018 года № 297
Бюджет города Алматы на 2019 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. Доходы

14 тармағында "6 687 016" сандары "7 193 265" сандарымен ауыстырылсын;
15 тармағында "11 557 826" сандары "13 487 002" сандарымен ауыстырылсын;
16 тармағында "2 031 836" сандары "2 143 595" сандарымен ауыстырылсын;
17 тармағында "79 602 809" сандары "79 829 992" сандарымен ауыстырылсын;
18 тармағында "30 432 880" сандары "30 650 297" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Жүнісоваға (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XLIII
сессиясының төрағасы
Ф. Мерхамитқызы
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XLIII
сессиясының 2019 жылғы
27 ақпандағы № 318 шешіміне
1 қосымша
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XXXVIII сессиясының
2018 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 297 шешіміне
1 қосымша
Алматы қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
1
2
3
I. Кірістер

385 563
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
66 964 699
003
Общеобразовательное обучение
59 867 592
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
2 898 449
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 206 933
008
Дополнительное образование для детей
1 967 514
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
24 211
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
336 256
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
336 256
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
14 713 688
018
Организация профессионального обучения
19 321
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
14 694 367
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
244 459
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
244 459
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
2 948
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 948
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
3 665 599
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 665 599
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
6 963 710
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
349 944
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
1 285 333
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 688 162
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
379 211
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
309 656
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
148 395
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
281 924
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

385 563
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
66 964 699
003
Жалпы білім беру
59 867 592
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
2 898 449
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
2 206 933
008
Балаларға қосымша білім беру
1 967 514
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
24 211
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
336 256
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
336 256
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
14 713 688
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
19 321
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
14 694 367
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
244 459
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
244 459
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 948
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
2 948
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
3 665 599
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
3 665 599
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
6 963 710
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
349 944
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 285 333
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 688 162
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
379 211
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
309 656
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
148 395
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
281 924
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

7 306
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 513 779
05
Здравоохранение
10 166 196
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
891 711
009
Сейсмоусиление объектов общественного здоровья в городе Алматы
327 790
038
Строительство и реконструкция объектов общественного здоровья
563 921
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
1 175 454
006
Услуги по охране материнства и детства
224 834
007
Пропаганда здорового образа жизни
196 451
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
753 789
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
380
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
2 809 358
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 809 358
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
223 379
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
223 379
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
34 976
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
34 976
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
632 076
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов общественного здоровья в городе Алматы
632 076
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
4 399 242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
303 845
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
53 768
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 023
018
Информационно-аналитические услуги в области общественного здоровья
211 835
030
Капитальные расходы государственного органа
563
033
Капитальные расходы медицинских организаций общественного здоровья
3 824 208
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
20 951 138
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы

7 306
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 513 779
05
Денсаулық сақтау
10 166 196
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
891 711
009
Алматы қаласында қоғамдық денсаулық объектілерін сейсмикалық күшейту
327 790
038
Қоғамдық деңсаулық объектілерін салу және реконструкциялау
563 921
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
1 175 454
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
224 834
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
196 451
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
753 789
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
380
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 809 358
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 809 358
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
223 379
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
223 379
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
34 976
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
34 976
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
632 076
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін қоғамдық денсаулық объектілерін күрделі жөндеу
632 076
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
4 399 242
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
303 845
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
53 768
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 023
018
Қоғамдық денсаулық саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
211 835
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
563
033
Медициналық қоғамдық денсаулық ұйымдарының күрделі шығыстары
3 824 208
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
20 951 138
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы

194 632
039
Строительство и реконструкция объектов социального благосостояния
194 632
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
2 971 050
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
575 969
006
Государственная адресная социальная помощь
462 395
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 108 149
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
263 993
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
559 044
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1 500
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
993 251
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
910 684
037
Социальная реабилитация
82 567
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
421 229
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
421 229
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
4 025 007
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 025 007
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
9 612 186
003
Программа занятости
3 074 776
007
Оказание жилищной помощи
133 427
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 209 908
009
Социальная поддержка инвалидов
2 084 077
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

194 632
039
Әлеуметтік әл-ауқат объектілерін салу және реконструкциялау
194 632
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
2 971 050
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
575 969
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
462 395
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 108 149
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
263 993
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
559 044
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1 500
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
993 251
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
910 684
037
Әлеуметтік сауықтандыру
82 567
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
421 229
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
421 229
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
4 025 007
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
4 025 007
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
9 612 186
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
3 074 776
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
133 427
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 209 908
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
2 084 077
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

1 381 683
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
159 168
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
208 909
030
Обеспечение деятельности центров занятости
360 238
325
Управление общественного развития города республиканского значения, столицы
28 113
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
2 705 670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости, труда и миграции
1 052 656
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
27 533
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
796 929
026
Капитальные расходы государственного органа
26 510
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
85 295
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
510 054
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
185 115
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21 578
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
84 199 257
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
16 984 484
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 340 082
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 644 402
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
2 830 233
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 830 233
321
Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
745 280
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, обеспечения безопасной эксплуатации опасных технических устройств на местном уровне
531 755
007
Капитальные расходы государственного органа
13 525
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
200 000
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
139 191
031
Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
139 191
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
5 678 784
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

1 381 683
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
159 168
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
208 909
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
360 238
325
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы
28 113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
2 705 670
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету, еңбек және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 052 656
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
27 533
019
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
796 929
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
26 510
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
85 295
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
510 054
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
185 115
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
21 578
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
84 199 257
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
16 984 484
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 340 082
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 644 402
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
2 830 233
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 830 233
321
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
745 280
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй және техникалық құрылғыларды қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ету мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
531 755
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 525
009
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
200 000
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
139 191
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
139 191
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
5 678 784
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

2 401
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
207 814
016
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
43 286
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
19 600
022
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 490
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
490 914
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
319 196
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 455 926
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
560 565
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
560 565
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
8 002 359
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды и развития зеленой экономики на местном уровне
190 310
004
Мероприятия по оздоровлению окружающей среды
1 786 231
005
Развитие объектов экосистемы
3 663 483
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
436 120
012
Капитальные расходы государственного органа
14 215
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 912 000
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
208 378
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
208 378
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 143 595
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
226 257
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
225 936
003
Капитальные расходы государственного органа
321
319
Управление городского планирования и урбанистики города республиканского значения, столицы
1 580 145
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
430 927
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 149 218
324
Управление градостроительного контроля города республиканского значения, столицы

2 401
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
207 814
016
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
43 286
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 600
022
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 490
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
490 914
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
319 196
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 455 926
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
560 565
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
560 565
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
8 002 359
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау және жасыл экономиканы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
190 310
004
Қоршаған ортаны сауықтыру бойынша іс-шаралар
1 786 231
005
Экожүйе объектілерін дамыту
3 663 483
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
436 120
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 215
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 912 000
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
208 378
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
208 378
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 143 595
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
226 257
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
225 936
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
321
319
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы
1 580 145
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
430 927
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 149 218
324
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қала құрылысын бақылау басқармасы

337 193
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере градостроительного и земельного контроля
335 578
003
Капитальные расходы государственного органа
1 615
12
Транспорт и коммуникации
69 133 939
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
31 062 869
007
Развитие транспортной инфраструктуры
21 249 539
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9 813 330
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
38 071 070
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
282 409
008
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
4 103 783
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
32 776 634
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
908 244
13
Прочие
21 756 214
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
2 330 382
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
2 330 382
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
4 424
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
4 424
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
201 572
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
201 572
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
3 410 747
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
293 128
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
2 725 266
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
291 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
1 000 000
031
Строительство комплекса административных зданий
1 000 000
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы

337 193
001
Жергілікті мемлекеттік қала құрылысы және жерді бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
335 578
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 615
12
Көлiк және коммуникация
69 133 939
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
31 062 869
007
Көлік инфрақұрылымын дамыту
21 249 539
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9 813 330
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
38 071 070
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
282 409
008
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
4 103 783
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
32 776 634
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
908 244
13
Басқалар
21 756 214
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
2 330 382
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
2 330 382
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
4 424
020
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 424
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
201 572
020
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
201 572
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
3 410 747
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
293 128
017
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 725 266
018
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
101 353
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
1 000 000
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
1 000 000
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы

1 777 656
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 777 656
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
2 180 786
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 180 786
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
2 219 968
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 219 968
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
7 300 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
300 000
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
7 000 000
323
Управление спорта города республиканского значения, столицы
202 556
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
202 556
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
530 604
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, инвестиций и сельского хозяйства, ветеринарии
436 123
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
94 481
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
597 519
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
597 519
14
Обслуживание долга
46 226
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
46 226
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
42 165
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 061
15
Трансферты
119 470 564,8
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
119 470 564,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
83 696,8
007
Бюджетные изъятия
115 389 732
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
3 997 136
III. Чистое бюджетное кредитование
5 098 199
Бюджетные кредиты
5 098 203
07
Жилищно - коммунальное хозяйство

1 777 656
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 777 656
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
2 180 786
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 180 786
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
2 219 968
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 219 968
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
7 300 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
300 000
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
7 000 000
323
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
202 556
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
202 556
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
530 604
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, инвестициялар және ауыл шаруашылық, ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
436 123
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
94 481
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
597 519
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
597 519
14
Борышқа қызмет көрсету
46 226
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
46 226
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
42 165
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 061
15
Трансферттер
119 470 564,8
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
119 470 564,8
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
83 696,8
007
Бюджеттік алып коюлар
115 389 732
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
3 997 136
III. Таза бюджеттік кредит беру
5 098 199
Бюджеттік кредиттері
5 098 203
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық