О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 24 октября 2014 года № 4/874 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление строительства города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 26 марта 2019 года № 1/194. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 28 марта 2019 года № 1534
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 24 октября 2014 года № 4/874 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление строительства города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1099, опубликовано 27 ноября 2014 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление комфортной городской среды города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и размещение на Интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Макежанова.
4. Настоящие постановление вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Құрылыс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2014 жылғы 24 қазандағы № 4/874 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 26 наурыздағы № 1/194 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 1534 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Құрылыс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2014 жылғы 24 қазандағы № 4/874 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1099 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 қарашада "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Жайлы қалалық орта басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Мәкежановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек