О некоторых вопросах организации предвыборной агитации в городе Алматы
Постановление акимата города Алматы от 30 апреля 2019 года № 2/270. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 30 апреля 2019 года № 1554.
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить помещения, предоставляемые на договорной основе кандидатам для встреч с избирателями, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить совместно с Территориальной избирательной комиссией города Алматы места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Управлению общественного развития города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры по составлению графика встреч кандидатов с избирателями и опубликованию его в средствах массовой информации.
4. Признать утратившими силу постановления акимата города Алматы:
1) от 13 марта 2015 года № 1/163 "О некоторых вопросах организации предвыборной агитации в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1150, опубликованное 21 марта 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2) от 1 февраля 2016 года № 1/30 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч с избирателями в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1251, опубликованное 13 февраля 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
5. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы от
30 апреля 2019 года № 2/270
Помещения для предоставления на договорной основе кандидатам
для встреч с избирателями
Место проведения
Наименование организации Адрес
1.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №180"
микрорайон "Саялы",
улица Аккайнар, 7
2.
Коммунальное государственное учреждение "Лицей №178"
микрорайон "Акбулак", улица Суатколь, 41
3.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26"

Алматы қаласында сайлау алдындағы үгітті ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 2/270 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 1554 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Алматы қаласы аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгіленсін.
3. Алматы қаласы Қоғамдық даму басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте кандидаттардың сайлаушылармен кездесуінің кестесін әзірлеу және оны бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау бойынша шаралар қабылдасын.
4. Алматы қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Алматы қаласында сайлау алды үгітті ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" 2015 жылғы 13 наурыздағы № 1/163 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1150 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 наурызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2) "Алматы қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" 2016 жылғы 1 ақпандағы № 1/30 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1251 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 ақпанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
5. "Алматы қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 30 сәуірдегі
№ 2/270 қаулысына
1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Өткізілетін орны
Ұйымның атауы Мекенжайы
1.
"№ 180 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Саялы" шағын ауданы
Аққайнар көшесі, 7
2.
"№178 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ақбұлақ" шағын ауданы, Суаткөл көшесі, 41
3.
"№26 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

микрорайон "Шанырак–2", улица Жанкожа батыра, 202
4.
Коммунальное государственное учреждение "Лицей №166"
улица Горняцкая, 5
5.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №185"
микрорайон "Алгабас", улица Алдияр, 16
6.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №154"
микрорайон "Акбулак", улица Шарипова, 38
7.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №156"
микрорайон "Ожет",
улица Ауэзова, 48
8.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №179"
микрорайон "Карасу",

"Шаңырақ – 2" шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 202
4.
"№166 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Горняцкая көшесі, 5
5.
"№185 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Алғабас" шағын ауданы, Алдияр көшесі, 16
6.
"№154 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ақбұлақ" шағын ауданы, Шәріпов көшесі, 38
7.
"№156 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Өжет" шағын ауданы, Әуезов көшесі, 48
8.
"№179 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қарасу" шағын ауданы,

улица Шаяхметова, 17/8
9.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №41"
микрорайон "Самғау", улица Кокорай,14
10.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №151"
микрорайон "Шапағат",
улица Новая Садовая, 100а
11.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №34"
улица Брусиловского, 15
12.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №79"
улица Карасай батыра, 205
13.
Коммунальное государственное учреждение "Лицей №134"
улица Жарокова, 24
14.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №46"
улица Карасай батыра, 157
15.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 95"
улица Шарипова, 53
16.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 8"
улица Кабанбай батыра, 125/105 а
17.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №36"
улица Масанчи, 70
18.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №15"
улица Гоголя, 133
19.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 16"
улица Шарипова, 23
20.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №62"
улица Тургут Озала, 45
21.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №139 имени Ахмета Байтурсынова управления образования города Алматы"
улица Черепанова, 14
22.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №13 управления образования города Алматы"
микрорайон 11, 36
23.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №72 управления образования города Алматы"
улица Сулейменова, 16
24.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия "Жаңа Ғасыр" №175 управления образования города Алматы "
микрорайон "Таугуль-3", улица Шаймерденова, 21
25.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный гуманитарно-педагогический колледж №2"
микрорайон "Таугуль",
улица Вильнюсская, 29
26.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 5 управления образования города Алматы"
микрорайон 9, 16
27.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 1 управления образования города Алматы"
микрорайон 10, 23-Г
28.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский многопрофильный колледж"
улица Жандосова, 63
29.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №158 управления образования города Алматы"
микрорайон "Мамыр",
улица Степная, 8
30.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж энергетики и электронных технологий"
улица Жандосова, 65
31.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №119 управления образования города Алматы"

Шаяхметов көшесі, 17/8
9.
"№41 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Самғау" шағын ауданы,
Көкорай көшесі, 14
10.
"№151 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Шапағат" шағын ауданы, Новая Садовая көшесі, 100а
11.
"№34 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Брусиловский көшесі,15
12.
"№79 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарасай батыр көшесі, 205
13.
"№134 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жароков көшесі, 24
14.
"№46 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарасай батыр көшесі, 157
15.
"№ 95 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шәріпов көшесі, 53
16.
"№ 8 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабанбай батыр көшесі, 125/105 а
17.
"№36 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Масаншы көшесі, 70
18.
"№15 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Гоголь көшесі, 133
19.
"№ 16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шәріпов көшесі, 23
20.
"№62 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тұрғыт Озал көшесі, 45
21.
"Алматы қаласы Білім басқармасының Ахмет Байтұрсынов атындағы №139 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Черепанов көшесі, 14
22.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №13 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11 шағын аудан, 36
23.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №72 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сүлейменов көшесi, 16
24.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №175 "Жаңа Ғасыр" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Таугүл-3" шағын ауданы, Шәймерденов көшесi, 21
25.
"№2 Алматы мемлекеттік гуманитарлық-педагогтік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Таугүл" шағын ауданы, Вильнюсская көшесі, 29
26.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9 шағын аудан, 16
27.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
10 шағын аудан, 23-Г
28.
"Алматы көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жандосов көшесi, 63
29.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №158 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Мамыр" шағын ауданы,
Степная көшесі, 8
30.
"Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жандосов көшесі, 65
31.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №119 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

микрорайон 8, 45
32.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №9 управления образования города Алматы "
микрорайон 12, 18
33.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №116 управления образования города Алматы "
микрорайон 8, 46
34.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №86 имени Габита Мусрепова управления образования города Алматы "
микрорайон 6, 63
35.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №173 управления образования города Алматы"
микрорайон "Мамыр-1", 21
36.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №130 имени И. Жансугурова управления образования города Алматы "
микрорайон "Тастак-1", улица Фурката, 26-А
37.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №27 управления образования города Алматы"
микрорайон 5, 8-Б
38.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский строительно-технический колледж"
улица Саина, 32
39.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №104 управления образования города Алматы"
микрорайон 2, 59
40.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский колледж новых технологий"
улица Толе би, 287-А
41.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №141управления образования города Алматы"
микрорайон "Жетысу-2", 8-Б
42.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №117 управления образования города Алматы"
микрорайон "Жетысу-2", 2
43.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №122 управления образования города Алматы"
микрорайон 3, 52
44.
Коммунальное государственное учреждение "Центр адаптации и поддержки выпускников социальных учреждений города Алматы "Жастар үйі" управления образования города Алматы "
микрорайон "Жетысу-2", 79
45.
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг №3"
микрорайон "Мамыр-7", 8-А
46.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №42 управления образования города Алматы"
микрорайон "Аксай-2", 33
47.
коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №126 управления образования города Алматы"
микрорайон "Аксай-4", 66
48.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №111 управления образования города Алматы"
микрорайон 1, 37-Б
49.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №121 управления образования города Алматы"
микрорайон "Аксай-2", 69-А
50.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №132 управления образования города Алматы"
микрорайон "Аксай-4", 107
51.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №123 имени Кожа Ахмета Яссауи управления образования города Алматы"

8 шағын аудан, 45
32.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12 шағын аудан, 18
33.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №116 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 шағын аудан, 46
34.
"Алматы қаласы Білім басқармасының Ғабит Мүсірепов атындағы №86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6 шағын аудан, 63
35.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Мамыр-1" шағын ауданы, 21
36.
"Алматы қаласы Білім басқармасының І. Жансүгіров атындағы №130 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Тастақ-1" шағын ауданы, Фуркат көшесі, 26-А
37.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №27 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5 шағын аудан, 8-Б
38.
"Алматы құрылыс-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Саин көшесi, 32
39.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №104 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2 шағын аудан, 59
40.
"Алматы жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Төле би көшесі, 287-А
41.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №141 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Жетісу-2" шағын ауданы, 8-Б
42.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №117 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Жетісу-2" шағын ауданы, 2
43.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №122 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3 шағын аудан, 52
44.
"Алматы қаласы Білім басқармасының Әлеуметтік мекемелердің түлектерін бейімдеу және қолдау орталығы "Жастар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Жетiсу-2" шағын ауданы, 79
45.
"№3 Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Мамыр-7" шағын ауданы,
8-А
46.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №42 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ақсай-2" шағын ауданы, 33
47.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №126 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ақсай-4" шағын ауданы, 66
48.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №111 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 шағын аудан, 37-Б
49.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №121 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ақсай-2" шағын ауданы,
69-А
50.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №132 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ақсай-4" шағын ауданы, 107
51.
"Алматы қаласы Білім басқармасының Қожа Ахмет Яссауи атындағы №123 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

микрорайон "Аксай -3А", 54
52.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №133 управления образования города Алматы "
микрорайон "Аксай-1", 26
53.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №155 управления образования города Алматы "
микрорайон "Достык",
улица Садвакасова, 29
54.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей-интернат "Білім-Инновация" управления образования города Алматы
микрорайон "Аксай -3Б", 27
55.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №40"
микрорайон "Орбита-3", 55-А
56.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №60"
микрорайон "Орбита-1", 41
57.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №146"
проспект Гагарина, 311
58.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №183"
поселок "Ерменсай", улица Жәңгір хан, 18
59.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №70"
микрорайон "Казахфильм", 15-А
60.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №189"
микрорайон "Нұр Алатау", улица Қазыбек Тауасарұлы, 33
61.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №140 имени Мукагали Макатаева"
улица Туркебаева, 243
62.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №93"
улица Айманова, 193-А
63.
Коммунальное государственное учреждение "Казахстанско-Российская гимназия №38 имени Ломоносова"
улица Радостовца, 36
64.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей №165"
проспект Гагарина, 193
65.
Коммунальное государственное учреждении "Общеобразовательная школа №10"
улица Бухар Жырау, 50-Б
66.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №105 имени Ораза Жандосова"
проспект Абая, 54
67.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированный - лицей №92"
улица Панфилова, 205
68.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №138 имени Муслима Базарбаева"
микрорайон "Коктем", 128-А
69.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №101"
улица Жансугурова, 352
70.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №80"
улица Жайсаң, 26
71.
Коммунальное государственное учреждение "Дом культуры"
микрорайон "Кемел", улица Есім хан, 125
72.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №177"
микрорайон "Кокжиек", 63
73.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №193"
микрорайон "Кемел",
улица Жар-жар, 54
74.
коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №112"
улица Ратушного, 131
75.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 66"
улица Казакова, 6
76.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия 148"
микрорайон "Кулагер", 52
77.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 109"
улица Гончарова, 23
78.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №108"
улица Акпаева, 59-А
79.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №102"
улица Потанина, 226
80.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №87"
микрорайон "Көкмайса",
43-А
81.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №118"

"Ақсай-3А" шағын ауданы, 54
52.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ақсай-1" шағын ауданы, 26
53.
"Алматы қаласы Білім басқармасының №155 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Достық" шағын ауданы, Садуақасов көшесi, 29
54.
Алматы қаласы Білім басқармасының "Мамандандырылған "Білім-Инновация" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ақсай-3Б" шағын ауданы, 27
55.
"№40 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Орбита-3" шағын ауданы,
55-А
56.
"№60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Орбита-1" шағын ауданы, 41
57.
"№146 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Гагарин даңғылы, 311
58.
"№183 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ерменсай кенті, Жәңгір хан көшесі, 18
59.
"№70 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қазақфильм" шағын ауданы,
15-А
60.
"№189 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Нұр Алатау" шағын ауданы, Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 33
61.
"Мұқағали Мақатаев атындағы №140 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Түркебаев көшесі, 243
62.
"№93 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Айманов көшесі, 193-А
63.
"Ломоносов атындағы №38 Қазақстан-Ресей гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Радостовец көшесі, 36
64.
"№165 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Гагарин даңғылы, 193
65.
"№10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бұхар Жырау көшесі,
50-Б
66.
"Ораз Жандосов атындағы №105 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Абай даңғылы, 54
67.
"№92 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Панфилов көшесі, 205
68.
"Мүсілім Базарбаев атындағы №138 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Көктем" шағын ауданы,
128-А
69.
"№ 101 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жансүгіров көшесі, 352
70.
"№ 80 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жайсаң көшесі, 26
71.
"Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Кемел" шағын ауданы, Есім хан көшесі, 125
72.
"№ 177 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Көкжиек" шағын ауданы, 63
73.
"№ 193 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Кемел" шағын ауданы, Жар-жар көшесі, 54
74.
"№ 112 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ратушный көшесі, 131
75.
"№ 66 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Казаков көшесі, 6
76.
"№ 148 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Құлагер" шағын ауданы, 52
77.
"№ 109 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Гончаров көшесі, 23
78.
"№ 108 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақпаев көшесі, 59-А
79.
"№ 102 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Потанин көшесі, 226
80.
"№ 87 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Көкмайса" шағын ауданы, 43-А
81.
"№ 118 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

микрорайон "Айнабулак-3", 65
82.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №110"
микрорайон "Айнабулак-3", 166-А
83.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №129"
микрорайон "Айнабулак-3", 165-А
84.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №137"
микрорайон "Айнабулак-2", 65-А
85.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 77"
микрорайон "Горный Гигант", улица Жукова, 140
86.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №131 имени Бауыржана Момышулы"
микрорайон "Самал-2", 22
87.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №163"
проспект Назарбаева, 289
88.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский Дворец Школьников"
проспект Достык, 124
89.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №19"
улица Абдуллиных, 11
90.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированная гимназия №12 имени Шокана Уалиханова"
улица Уалиханова, 79
91.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №33"
улица Калдаякова, 62
92.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 52"
улица Пушкина, 1
93.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №172"
микрорайон "Думан", улица Каркаралы, 15
94.
Предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский Национальный университет имени Абая"
проспект Достык, 13
95.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница №1"
микрорайон "Калкаман-2", улица Ашимова, 2
96.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница №7"
микрорайон "Калкаман", 20
97.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №186"
микрорайон "Акжар", улица Байсұлтанова, 15
98.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №176"
микрорайон "Калкаман-3", улица Кыдырова, 47
99.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №192"
микрорайон "Карагайлы", улица Надырова, 50
100.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №188"
микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, 4
101.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №187"
микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, 2
102.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №200"
микрорайон "Шугыла", 345/3
103.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №174"
микрорайон "Шугыла",
340Б
104.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №157"
микрорайон "Калкаман-2",
улица Кыдырбекова, 32
105.
Коммунальное государственное учреждение "Образовательная школа №76"
улица Чехова, 15

"Айнабұлақ-3" шағын ауданы, 65
82.
"№ 110 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Айнабұлақ-3" шағын ауданы, 166-А
83.
"№ 129 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Айнабұлақ-3" шағын ауданы, 165-А
84.
"№ 137 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Айнабұлақ-2" шағын ауданы,
65-А
85.
"№77 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Таулы Қырат" шағын ауданы, Жуков көшесі, 140
86.
"Бауыржан Момышұлы атындағы №131 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Самал-2" шағын ауданы, 22
87.
"№163 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Назарбаев даңғылы, 289
88.
"Алматы Оқушылар сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Достық даңғылы, 124
89.
"№19 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Абдуллиндер көшесі, 11
90.
"Шоқан Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Уәлиханов көшесі, 79
91.
"№33 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қалдаяқов көшесі, 62
92.
"№52 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Пушкин көшесі, 1
93.
"№172 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Думан" шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15
94.
"Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны
Достық даңғылы, 13
95.
"№ 1 қалалық клиникалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Қалқаман- 2" шағын ауданы, Әшімов көшесі, 2
96.
"№ 7 қалалық клиникалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Қалқаман" шағын ауданы, 20
97.
"№ 186 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ақжар" шағын ауданы, Байсұлтанов көшесі, 15
98.
"№ 176 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қалқаман-3" шағын ауданы, Қыдыров көшесі, 47
99.
"№ 192 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қарағайлы" шағын ауданы, Надыров көшесі, 50
100.
"№ 188 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 4
101.
"№ 187 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесі, 2
102.
"№200 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Шұғыла" шағын ауданы,
345/3
103.
"№174 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Шұғыла" шағын ауданы,
340Б
104.
"№157 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қалқаман-2" шағын ауданы,
Қыдырбеков көшесі, 32
105.
"№76 білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Чехов көшесі, 15

106.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №44"
улица Огарева, 6
107.
Коммунальное государственное учреждение "Образовательная школа № 198"
микрорайон
"Жас Канат", дом 129
108.
Дом культуры акционерного общества "Международный Аэропорт Алматы"
улица Майлина, 42
109.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая
больница №4"
улица Папанина, 220
110.
Коммунальное государственное учреждение "Образовательная школа №115 имени Д. Бабаева"

106.
"№44 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Огарев көшесі, 6
107.
"№198 білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Жас Қанат" шағын ауданы,
129 үй
108.
"Алматы Халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамының мәдениет үйі
Майлин көшесі, 42
109.
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№4 қалалық клиникалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Папанин көшесі, 220
110.
"Д. Бабаев атындағы №115 білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

129.
Алмалинский район
улица Досмухамедова, угол улицы Жибек жолы (юго-западная сторона)
130.
Алмалинский район
улица Наурызбай батыра, угол улицы Жибек жолы (юго-западная сторона)
131.
Алмалинский район
улица Масанчи, угол улицы Гоголя (северо-восточная сторона)
132.
Алмалинский район
улица Макатаева, угол улицы Амангельды (юго-западная сторона)
133.
Алмалинский район
проспект Райымбека, угол улицы Алексеева (юго-восточная сторона)
134.
Алмалинский район
проспект Абая, угол улицы Желтоксан (северо-восточная сторона)
135.
Алмалинский район
улица Байсеитовой, угол улицы Кабанбай батыра (юго-западная сторона)
136.
Алмалинский район
улица Жамбыла, угол проспекта Назарбаева (юго-западная сторона)
137.
Алмалинский район
улица Айтеке би, угол улицы Желтоксан (юго-восточная сторона)
138.
Алмалинский район
улица Макатаева, угол улицы Чайковского (юго-восточная сторона)
139.
Алмалинский район
проспект Сейфуллина, угол проспекта Райымбека (юго-западная сторона)
140.
Алмалинский район
проспект Сейфуллина, угол улицы Торекулова (юго-восточная сторона)
141.
Алмалинский район
улица Маметовой, угол проспекта Сейфуллина (северо-западная сторона)
142.
Алмалинский район
улица Маметовой, угол улицы Чайковского (северо-западная сторона)
143.
Алмалинский район
улица Макатаева, угол улицы Желтоксан (северо-западная сторона)
144.
Алмалинский район
улица Панфилова, угол улицы Макатаева (северо-западная сторона)
145.
Алмалинский район
проспект Райымбека, угол улицы Желтоксан (юго-восточная сторона)
146.
Алмалинский район
проспект Райымбека, угол улицы Панфилова (юго-западная сторона)
147.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №72" (улица Сулейменова, 16, восточная сторона, севернее улицы Пятницкого)
148.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 139" имени Байтурсынулы (улица Черепанова, 14, севернее улицы Рыскулбекова -южнее улицы Токтабаева, северная сторона улицы Черепанова - западнее улицы Навои, западная сторона улицы Навои - восточнее улицы Сулейменова)
149.
Ауэзовский район
микрорайон "Таугуль", улица Токтабаева, 34 (южная сторона улицы Токтабаева - западнее улицы Сулейменова)
150.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный гуманитарно-педогогический колледж №2" (микрорайон "Таугуль", улица Вильнюсская, 29, восточная сторона улицы Вильнюсской - севернее улицы Токтабаева)
151.
Ауэзовский район
улица Рыскулбекова, 39-А (северная сторона улицы Рыскулбекова - восточнее улицы Саина)

129.
Алмалы ауданы
Досмұхамедов көшесі, Жібек жолы көшесінің қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
130.
Алмалы ауданы
Наурызбай батыр көшесі мен Жібек жолы көшесінің қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
131.
Алмалы ауданы
Масаншы көшесі мен Гоголь көшесінің қиылысы (солтүстік-шығыс жағы)
132.
Алмалы ауданы
Мақатаев көшесі мен Амангелді көшесінің қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
133.
Алмалы ауданы
Райымбек даңғылы мен Алексеев көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы)
134.
Алмалы ауданы
Абай даңғылы мен Желтоқсан көшесінің қиылысы (солтүстік-шығыс жағы)
135.
Алмалы ауданы
Байсейітова көшесі мен Қабанбай батыр көшесінің қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
136.
Алмалы ауданы
Жамбыл көшесі мен Назарбаев даңғылының қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
137.
Алмалы ауданы
Әйтеке би көшесі мен Желтоқсан көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы)
138.
Алмалы ауданы
Мақатаев көшесі мен Чайковский көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы)
139.
Алмалы ауданы
Сейфуллин даңғылы мен Райымбек даңғылының қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
140.
Алмалы ауданы
Сейфуллин даңғылы мен Төреқұлов көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы)
141.
Алмалы ауданы
Мәметова көшесі мен Сейфуллин даңғылының қиылысы (солүстік-батыс жағы)
142.
Алмалы ауданы
Мәметова көшесі мен Чайковский көшесінің қиылысы (солтүстік-батыс жағы)
143.
Алмалы ауданы
Мақатаев көшесі мен Желтоқсан көшесінің қиылысы (солтүстік-батыс жағы)
144.
Алмалы ауданы
Панфилов көшесі мен Мақатаев көшесінің қиылысы (солтүстік-батыс жағы)
145.
Алмалы ауданы
Райымбек даңғылы мен Желтоқсан көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы)
146.
Алмалы ауданы
Райымбек даңғылы мен Панфилов көшесінің қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
147.
Әуезов ауданы
"№ 72 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Сүлейменов көшесi, 16, Сүлейменов көшесінің шығыс жағы, Пятницкий көшесінің солтүстігі)
148.
Әуезов ауданы
"Байтұрсынов атындағы №139 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Черепанов көшесi, 14, Рысқұлбеков көшесінің солтүстігі - Тоқтабаев көшесінің оңтүстігі, Черепанов көшесінің солтүстік жағы - Науаи көшесінің батысы, Науаи көшесінің батыс жағы - Сүлейменов көшесінің шығысы)
149.
Әуезов ауданы
"Таугүл" шағын ауданы, Тоқтабаев көшесі, 34 (Тоқтабаев көшесінің оңтүстік жағы - Сүлейменов көшесінің батысы)
150.
Әуезов ауданы
"№2 Алматы мемлекеттік гуманитарлық-педагогтік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ("Таугүл" шағын ауданы, Вильнюсская көшесі, 29, Вильнюсская көшесінің шығыс жағы - Тоқтабаев көшесінің солтүстігі)
151.
Әуезов ауданы
Рысқұлбеков көшесi, 39-А (Рысқұлбеков көшесінің солтүстік жағы - Саин көшесінің шығысы)

152.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия "Жаңа Ғасыр" №175" (микрорайон "Таугуль-3", улица Шаймерденова, 21, восточная сторона улицы Шаймерденова - южнее улицы Жандосова)
153.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №127" (микрорайон "Таугуль", улица Токтабаева, 64, северная сторона улицы Токтабаева - западнее улицы Сулейменова)
154.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж энергетики и электронных технологий" (улица Жандосова, 65, севернее улицы Жандосова - восточнее улицы Берегового)
155.
Ауэзовский район
улица Жандосова, 204 (восточнее улицы Аскарова - южнее улицы Саина)
156.
Ауэзовский район
улица Саина, 184-Г (восточная сторона улицы Саина -южнее улицы Жандосова)
157.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №5" (микрорайон 9, 16, восточнее улицы Саина - южнее улицы Шаляпина, севернее улицы Кима - западнее улицы Берегового)
158.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие Алматинский многопрофильный колледж" (улица Жандосова, 63, северная сторона улицы Жандосова - западнее улицы Берегового)
159.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №1" (микрорайон 10, 23-Г, северная сторона улицы Кима - восточнее улицы Берегового)
160.
Ауэзовский район
улица Жандосова, 55 (севернее улицы Жандосова -западнее проспекта Алтынсарина)
161.
Ауэзовский район
Республиканское государственное учреждение "Военно-инженерный институт радиоэлектроники и связи" (улица Жандосова, 53, северная сторона улицы Жандосова - западнее проспекта Алтынсарина)
162.
Ауэзовский район
улица Жандосова, 51 (северная сторона улицы Жандосова - восточнее проспекта Алтынсарина)
163.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №13" (микрорайон 11, 36, северная сторона улицы Жандосова - восточнее проспекта Алтынсарина, западнее улицы Садовникова - севернее улицы Жандосова)
164.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №119" (микрорайон 8, 4, восточнее проспекта Алтынсарина - южнее проспекта Абая)
165.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №116" (микрорайон 8, 46, восточнее проспекта Алтынсарина - южнее проспекта Абая)
166.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №9", микрорайон 12, 18 (севернее улицы Шаляпина - западнее проспекта Абая, западнее проспекта Алтынсарина - севернее улицы Шаляпина)

152.
Әуезов ауданы
"№ 175 "Жаңа Ғасыр" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Таугүл-3" шағын ауданы, Шәймерденов көшесi, 21, Шәймерденов көшесінің шығыс жағы - Жандосов көшесінің оңтүстігі)
153.
Әуезов ауданы
"№127 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Таугүл" шағын ауданы, Тоқтабаев көшесі, 64, Тоқтабаев көшесінің солтүстік жағы - Сүлейменов көшесінің батысы )
154.
Әуезов ауданы
"Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Жандосов көшесі, 65, Жандосов көшесінің солтүстігі - Береговой көшесінің шығысы)
155.
Әуезов ауданы
Жандосов көшесi, 204 (Асқаров көшесінің шығысы - Саин көшесінің оңтүстігі)
156.
Әуезов ауданы
Саин көшесі, 184-Г (Саин көшесінің шығыс жағы - Жандосов көшесінің оңтүстігі)
157.
Әуезов ауданы
"№ 5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (9 шағын аудан, 16, Саин көшесінің шығысы - Шаляпин көшесінің оңтүстігі, Ким көшесінің солтүстігі - Береговой көшесінің батысы)
158.
Әуезов ауданы
"Алматы көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Жандосов көшесi, 63, Жандосов көшесінің солтүстік жағы - Береговой көшесінің батысы)
159.
Әуезов ауданы
"№ 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (10 шағын аудан, 23-Г, Ким көшесінің солтүстік жағы - Береговой көшесінің шығысы)
160.
Әуезов ауданы
Жандосов көшесi, 55 (Жандосов көшесінің солтүстігі - Алтынсарин даңғылының батысы)
161.
Әуезов ауданы
"Радиоэлектроника және байланыс әскери-инженерлік институты" республикалық мемлекеттік мекемесі (Жандосов көшесі, 53, Жандосов көшесінің солтүстік жағы - Алтынсарин даңғылының батысы)
162.
Әуезов ауданы
Жандосов көшесi, 51 (Жандосов көшесінің солтүстік жағы - Алтынсарин даңғылының шығысы)
163.
Әуезов ауданы
"№ 13 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (11 шағын аудан, 36, Жандосов көшесінің солтүстік жағы - Алтынсарин даңғылының шығысы, Садовников көшесінің батысы - Жандосов көшесінің солтүстігі)
164.
Әуезов ауданы
"№ 119 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (8 шағын аудан, 4, Алтынсарин даңғылының шығысы - Абай даңғылының оңтүстігі)
165.
Әуезов ауданы
"№ 116 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (8 шағын аудан, 46, Алтынсарин даңғылының шығысы - Абай даңғылының оңтүстігі)
166.
Әуезов ауданы
"№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (12 шағын аудан, 18, Шаляпин көшесінің солтүстігі - Абай даңғылының батысы, Алтынсарин даңғылының батысы - Шаляпин көшесінің солтүстігі)

167.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №113" (микрорайон 6, 51, южнее проспекта Абая - восточнее улицы Саина, западнее улицы Янтарной - южнее проспекта Абая)
168.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №86 имени Мусрепова" (микрорайон 6, 63, севернее улицы Койчуманова - восточнее улицы Саина, восточная сторона улицы Донорской - западная сторона проспекта Абая)
169.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №27" (микрорайон 5, 8-Б, севернее проспекта Абая - восточнее проспекта Алтынсарина, севернее проспекта Абая - южнее улицы Куанышбаева)
170.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №6" (микрорайон 5, 49-А, южная сторона Куанышбаева - западнее улицы Утеген батыра, восточнее проспекта Алтынсарина - севернее проспекта Абая)
171.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №104" (микрорайон 2, 59-А, восточнее проспекта Алтынсарина - южнее улицы Жубанова, севернее улицы Куанышбаева - западнее улицы Утеген батыра)
172.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детская городская клиническая больница №2" (микрорайон 2, проспект Алтынсарина, 54, восточнее проспекта Алтынсарина - севернее улицы Улыкбека)
173.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №130" (микрорайон "Тастак-1", улица Фурката, 26-А, по западной стороне улицы Фурката - южнее проспекта Райымбека)
174.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный политехнический колледж" (микрорайон "Тастак-1", 1-В, севернее улицы Толе би - западнее улицы Утеген батыра)
175.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский колледж сервисного обслуживания", (улица Кабдолова, 12, северная сторона улицы Кабдолова - восточнее проспекта Алтынсарина, западнее улицы Утеген батыра - северная сторона улицы Кабдолова)
176.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский колледж новых технологий" (улица Толе би, 287-А, северная сторона улицы Толе би - западнее улицы Утеген батыра)
177.
Ауэзовский район
улица Толе би, 303 (северная сторона улицы Толе би - восточнее улицы Саина)
178.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский строительно-технический колледж", (улица Саина, 18, восточная сторона улицы Саина - южнее улицы Кабдолова)
179.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской перинатальный центр" (улица Жубанова, 11, северная сторона улицы Жубанова - восточнее улицы Саина)

167.
Әуезов ауданы
"№ 113 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (6 шағын аудан, 51, Абай даңғылының оңтүстігі - Саин көшесінің шығысы, Янтарная көшесінің батысы - Абай даңғылының оңтүстігі)
168.
Әуезов ауданы
"Мүсірепов атындағы № 86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (6 шағын аудан, 63, Қойшыманов көшесінің солтүстігі - Саин көшесінің шығысы, Донорская көшесінің шығыс жағы - Абай даңғылының батыс жағы)
169.
Әуезов ауданы
"№ 27 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (5 шағын аудан, 8-Б, Абай даңғылының солтүстігі - Алтынсарин даңғылының шығысы, Абай даңғылының солтүстігі - Қуанышбаев көшесінің оңтүстігі)
170.
Әуезов ауданы
"№ 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (5 шағын аудан, 49-А, Қуанышбаев көшесінің оңтүстік жағы - Өтеген батыр көшесінің батысы, Алтынсарин даңғылының шығысы - Абай даңғылының солтүстігі)
171.
Әуезов ауданы
"№ 104 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (2 шағын аудан, 59-А, Алтынсарин даңғылының шығысы - Жұбанов көшесінінің оңтүстігі, Қуанышбаев көшесінің солтүстігі - Өтеген батыр көшесінің батысы)
172.
Әуезов ауданы
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№2 қалалық балалар клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (2 шағын аудан, Алтынсарин даңғылы, 54, Алтынсарин даңғылының шығысы - Ұлықбек көшесінінің солтүстігі)
173.
Әуезов ауданы
"№ 130 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Тастақ-1" шағын ауданы, Фуркат көшесi, 26-А, Фуркат көшесінің батыс жағымен - Райымбек даңғылының оңтүстігі)
174.
Әуезов ауданы
"Алматы мемлекеттік политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ("Тастақ-1" шағын ауданы, 1-В, Төле би көшесінің солтүстігі - Өтеген батыр көшесінің батысы)
175.
Әуезов ауданы
"Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Қабдолов көшесi, 12, Қабдолов көшесінің солтүстік жағы - Алтынсарин даңғылының шығысы, Өтеген батыр көшесінің батысы - Қабдолов көшесінің солтүстік жағы)
176.
Әуезов ауданы
"Алматы жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Төле би көшесі, 287-А, Төле би көшесінің солтүстік жағы - Өтеген батыр көшесінің батысы)
177.
Әуезов ауданы
Төле би көшесi, 303 (Төле би көшесінің солтүстік жағы - Саин көшесінің шығысы)
178.
Әуезов ауданы
"Алматы құрылыс-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Саин көшесi, 18, Саин көшесінің шығыс жағы -Қабдолов көшесінің оңтүстігі)
179.
Әуезов ауданы
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық перинаталдық орталық" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Жұбанов көшесi, 11, Жұбанов көшесінің солтүстік жағы - Саин көшесінің шығысы)

180.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом №5" (улица Кабдолова, 28, южная сторона улицы Кабдолова - восточнее улицы Саина)
181.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное предприятие "Специализированная организация образования для детей с девиантным поведением" (улица Жубанова, 68-А, южная сторона улицы Жубанова - западная сторона проспекта Алтынсарина)
182.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №111" (микрорайон 1, 37-Б, северная сторона улицы Улыкбека - восточнее улицы Саина, южнее улицы Жубанова - западнее проспекта Алтынсарина)
183.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №97 (микрорайон 1, 76-А, южнее улицы Жубанова - восточнее улицы Саина)
184.
Ауэзовский район
улица Саина, 81-А (восточная сторона улицы Саина - севернее улицы Улыкбека)
185.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №122" (микрорайон 3, 52, севернее проспекта Абая - восточнее улицы Саина, южнее улицы Улыкбека - восточнее проспекта Алтынсарина, севернее проспекта Абая - южнее улицы Улыкбека)
186.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №133" (микрорайон "Аксай-1", 26, севернее улицы Толе би - восточнее улицы Момышулы, восточнее улицы Саина - севернее улицы Толе би, южнее проспекта Райымбека - восточнее улицы Саина)
187.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №121" (микрорайон "Аксай-2", 69-А, севернее улицы Кабдолова -восточнее улицы Момышулы)
188.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №42" (микрорайон "Аксай-2", 31, восточнее улицы Момышулы - южнее улицы Толе би)
189.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей-интернат "Білім-Иновация" (микрорайон "Аксай-3-Б", 27, западнее улицы Яссауи - южнее улицы Толе би)
190.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №123 имени Кожа Ахмета Яссауи" (микрорайон "Аксай 3-А", 54, севернее улицы Сейхұн микрорайона "Достык" - восточнее улицы Яссауи, западнее улицы Момышулы - улицы Сейхұн микрорайона "Достык", южнее улицы Толе би)
191.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №132" (микрорайон Аксай-4, 107, южнее улицы Жубанова - восточнее улицы Момышулы, северо-запад улицы Жубанова - восточная сторона улицы Саина)
192.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №126" (микрорайон "Аксай-4", 66, западнее улицы Саина - севернее улицы Улыкбека, восточнее улицы Момышулы - южнее улицы Жубанова)

180.
Әуезов ауданы
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№5 қалалық перзентхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Қабдолов көшесi, 28, Қабдолов көшесінің оңтүстік жағы - Саин көшесінің шығысы)
181.
Әуезов ауданы
"Девиантты мінез-құлықтағы балаларға арналған арнайы білім беру ұйымы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Жұбанов көшесi, 68-А, Жұбанов көшесінің оңтүстік жағы - Алтынсарин даңғылының батыс жағы)
182.
Әуезов ауданы
"№ 111 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (1 шағын аудан, 37-Б, Ұлықбек көшесінің солтүстік жағы - Саин көшесінің шығысы, Жұбанов көшесінің оңтүстігі - Алтынсарин даңғылының батысы)
183.
Әуезов ауданы
"№97 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (1 шағын аудан, 76-А, Жұбанов көшесінің оңтүстігі - Саин көшесінің шығысы)
184.
Әуезов ауданы
Саин көшесі, 81-А (Саин көшесінің шығыс жағы-Ұлықбек көшесінің солтүстігі)
185.
Әуезов ауданы
"№122 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (3 шағын аудан, 52, Абай даңғылының солтүстігі - Саин көшесінің шығысы, Ұлықбек көшесінің оңтүстігі - Алтынсарин даңғылының шығысы, Абай даңғылының солтүстігі - Ұлықбек көшесінің оңтүстігі)
186.
Әуезов ауданы
"№133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Ақсай-1" шағын ауданы, 26, Төле би көшесінің солтүстігі - Момышұлы көшесінің шығысы, Саин көшесінің шығысы - Төле би көшесінің солтүстігі, Райымбек даңғылының оңтүстігі - Саин көшесінің шығысы)
187.
Әуезов ауданы
"№121 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Ақсай-2" шағын ауданы, 69-А, Қабдолов көшесінің солтүстігі - Момышұлы көшесінің шығысы)
188.
Әуезов ауданы
№42 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Ақсай-2" шағын ауданы, 31, Момышұлы көшесінің шығысы - Төле би көшесінің оңтүстігі)
189.
Әуезов ауданы
"Мамандандырылған "Білім-Инновация" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Ақсай-3-Б" шағын ауданы, 27, Яссауи көшесінің батысы - Төле би көшесінің оңтүстігі)
190.
Әуезов ауданы
"Қожа Ахмет Яссауи атындағы № 123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Ақсай-3-А" шағын ауданы, 54, "Достық" шағын ауданындағы Сейхұн көшесінің солтүстігі - Яссауи көшесінің шығысы, Момышұлы көшесінің батысы – "Достық" шағын ауданындағы Сейхұн көшесі, Төле би көшесінің оңтүстігі)
191.
Әуезов ауданы
"№ 132 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Ақсай-4" шағын ауданы, 107, Жұбанов көшесінің оңтүстігі - Момышұлы көшесінің шығысы, Жұбанов көшесінің солтүстік-батысы - Саин көшесінің шығыс жағы)
192.
Әуезов ауданы
"№ 126 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Ақсай-4" шағын ауданы, 66, Саин көшесінің батысы - Ұлықбек көшесінің солтүстігі, Момышұлы көшесінің шығысы - Жұбанов көшесінің оңтүстігі)

193.
Ауэзовский район
Республиканское государственное казенное предприятие "Общежитие Аграрного университета" (микрорайон "Аксай-5", 15, восточная сторона улицы Садвакасова - западнее улицы Улыкбека)
194.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №141" (микрорайон "Жетысу-2", 8-Б, восточнее улицы Момышулы - южнее улицы Улыкбека)
195.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №117" (микрорайон "Жетысу-2", 2, восточнее улицы Момышулы - южнее улицы Улыкбека, западнее улицы Саина - южнее улицы Улыкбека)
196.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Центр адаптации и поддержки выпускников социальных учреждений города Алматы "Жастар үйі" (микрорайон "Жетысу-2", 79, западнее улицы Саина - севернее проспекта Абая)
197.
Ауэзовский район
Казахский университет путей сообщения (микрорайон "Жетысу-1", 32-А, южнее улицы Улыкбека - восточнее улицы Момышулы)
198.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №155" (микрорайон "Достык", улица Садвакасова, 29, западнее улицы Момышулы - севернее проспекта Абая, восточная сторона улицы Садвакасова)
199.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №15" (микрорайон "Достык", улица Жайдарман, 17, южная сторона улицы Жайдарман - западнее улицы Яссауи)
200.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг №3" (микрорайон "Мамыр-7", 8-А, западная сторона улицы Момышулы - южнее проспекта Абая)
201.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №173" (микрорайон "Мамыр-1", 21, севернее улицы Шаляпина - восточнее улицы Момышулы, северо-западная сторона Момышулы, юго-западная сторона улицы Шаляпина)
202.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №158" (микрорайон "Мамыр", улица Степная, 8, северная сторона улицы Жандосова - восточнее улицы Яссауи)
203.
Ауэзовский район
улица Мұстай Кәрім, 58 (восточная сторона улицы Цветочная - севернее улицы Жандосова)
204.
Ауэзовский район
Казахский университет путей и сообщения (микрорайон "Мамыр-1", д. 21/1, северная сторона улицы Шаляпина)
205.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №68" (микрорайон "Орбита-2", 25, южная сторона улицы Биржана, восточнее дома №31)
206.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №68" (микрорайон "Орбита-2", 25, южнее улицы Биржана, западнее дома №7)

193.
Әуезов ауданы
"Аграрлық университет жатақханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ("Ақсай-5" шағын ауданы, 15, Садуақасов көшесінің шығыс жағы - Ұлықбек көшесінің батысы)
194.
Әуезов ауданы
№ 141 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Жетісу-2" шағын ауданы, 8-Б, Момышұлы көшесінің шығысы - Ұлықбек көшесінің оңтүстігі)
195.
Әуезов ауданы
"№ 117 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Жетiсу-2" шағын ауданы, 2, Момышұлы көшесінің шығысы- Ұлықбек көшесінің оңтүстігі, Саин көшесінің батысы - Ұлықбек көшесінің оңтүстігі)
196.
Әуезов ауданы
"Алматы қаласы әлеуметтік мекемелердің түлектерін бейімдеу және қолдау орталығы "Жастар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, ("Жетiсу-2" шағын ауданы, 79, Саин көшесінің батысы - Абай даңғылының солтүстігі)
197.
Әуезов ауданы
Қазақ қатынас жолдары университеті ("Жетiсу-1" шағын ауданы, 32-А, Ұлықбек көшесінің оңтүстігі - Момышұлы көшесінің шығысы)
198.
Әуезов ауданы
"№155 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Достық" шағын ауданы, Садуақасов көшесi, 29, Момышұлы көшесінің батысы - Абай даңғылының солтүстігі, Садуақасов көшесінің шығыс жағы)
199.
Әуезов ауданы
Шарушылық жүргізу құқығындағы "№15 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ("Достық" шағын ауданы, Жайдарман көшесi, 17, Жайдарман көшесінің оңтүстік жағы - Яссауи көшесінің батысы)
200.
Әуезов ауданы
"№3 Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Мамыр-7" шағын ауданы, 8-А, Момышұлы көшесінің батыс жағы - Абай даңғылының оңтүстігі)
201.
Әуезов ауданы
"№173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Мамыр-1" шағын ауданы, 21, Шаляпин көшесінің солтүстігі - Момышұлы көшесінің шығысы, Момышұлы көшесінің солтүстік-батыс жағы, Шаляпин көшесінің оңтүстік-батыс жағы)
202.
Әуезов ауданы
"№158 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Мамыр" шағын ауданы, Степная көшесі, 8, Жандосов көшесінің солтүстік жағы - Яссауи көшесінің шығысы)
203.
Әуезов ауданы
Мұстай Кәрім көшесі, 58 (Цветочная көшесінің шығыс жағы - Жандосов көшесінің солтүстігі)
204.
Әуезов ауданы
Қазақ қатынас жолдары университеті ("Мамыр-1" шағын ауданы, 21/1, Шаляпин көшесінің солтүстік жағы)
205.
Бостандық ауданы
"№68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Орбита-2" шағын ауданы, 25, Біржан көшесінің оңтүстік жағы, № 31 үйдің шығысы)
206.
Бостандық ауданы
"№ 68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Орбита-2" шағын ауданы 25, Біржан көшесінің оңтүстігі, №7 үйдің батысы)

207.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №68" (микрорайон "Орбита-2", 25, южнее улицы Биржана восточнее дома №23)
208.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №60" (микрорайон "Орбита-1", 41, западнее школы-гимназии №60, севернее дома №24)
209.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №63" (улица Кекілбайұлы, 88, угол улицы Утепова, юго-восточная сторона)
210.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №38" (улица Розыбакиева, угол улицы Левитана, юго-восточная сторона)
211.
Бостандыкский район
Колледж школа-интернат при Казахской национальной академии искусств имени Жургенова (улица Кекілбайұлы, 133 между улицами Ескараева и Торайгырова.)
212.
Бостандыкский район
Колледж школа-интернат при Казахской национальной академии искусств имени Жургенова (улица Кекілбайұлы, северная сторона)
213.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №60" (микрорайон "Орбита-1", 41, напротив дома №18)
214.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №40" (микрорайон "Орбита-3", 55-А, по улице Биржана, юго-восточная сторона)
215.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №40" (микрорайон "Орбита-3", 55-А, улица Биржана, юго-западная сторона)
216.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №145" (микрорайон "Орбита-3", 5-Г, между улицами Торайгырова и Биржана, северо-западная сторона)
217.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №45" (микрорайон "Орбита-3", 55, северо-восточная сторона)
218.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №45" (микрорайон "Орбита-3", 55, северо-западная сторона школы, напротив дома №26)
219.
Бостандыкский район
улица Рыскулбекова, угол улицы Мустафина (восточная сторона)
220.
Бостандыкский район
улица Рыскулбекова, угол улицы Мустафина (западная сторона)
221.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №37" (улица Рыскулбекова, 20, северная сторона)
222.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №94" (проспект Гагарина 135-а, угол улицы Сатпаева, юго-западная сторона)
223.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №22" (улица Сатпаева 69, пересечение проспекта Гагарина, северо-западная сторона)

207.
Бостандық ауданы
"№ 68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Орбита-2" шағын ауданы, 25, Біржан көшесінің оңтүстігі, № 23 үйдің шығысы)
208.
Бостандық ауданы
"№60 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Орбита-1" шағын ауданы, 41, № 60 мектеп-гимназияның батысы, № 24 үйдің солтүстігі)
209.
Бостандық ауданы
"№ 63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Кекілбайұлы көшесі, 88, Өтепов көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
210.
Бостандық ауданы
"№ 38 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Розыбакиев көшесі мен Левитан көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
211.
Бостандық ауданы
Жүргенев атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы жанындағы мектеп-интернат колледжі (Кекілбайұлы көшесі, 133, Есқараев көшесі мен Торайғыров көшелерінің арасында)
212.
Бостандық ауданы
Жүргенев атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы жанындағы мектеп-интернат колледжі (Кекілбайұлы көшесі, солтүстік жағы)
213.
Бостандық ауданы
"№ 60 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Орбита-1" шағын ауданы, 41, № 18 үйге қарама-қарсы)
214.
Бостандық ауданы
"№40 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Орбита-3" шағын ауданы, 55-А, Біржан көшесінің бойымен, оңтүстік-шығыс жағы)
215.
Бостандық ауданы
"№40 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Орбита-3" шағын ауданы, 55-А, Біржан көшесінің бойымен, оңтүстік-батыс жағы)
216.
Бостандық ауданы
"№145 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Орбита-3" шағын ауданы, 5-Г, Торайғыров және Біржан көшелерінің арасы, солтүстік-батыс жағы)
217.
Бостандық ауданы
"№45 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Орбита-3" шағын ауданы 55, солтүстік-шығыс жағы)
218.
Бостандық ауданы
"№45 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Орбита-3" шағын ауданы, 55, мектептің солтүстік-батыс жағы, №26 үйге қарама-қарсы)
219.
Бостандық ауданы
Рысқұлбеков көшесі мен Мұстафин көшесінің қиылысы (шығыс жағы)
220.
Бостандық ауданы
Рысқұлбеков көшесі мен Мұстафин көшесінің қиылысы (батыс жағы)
221.
Бостандық ауданы
"№ 37 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Рысқұлбеков көшесі, 20, солтүстік жағы)
222.
Бостандық ауданы
"№ 94 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Гагарин даңғылы, 135-а, Сәтбаев көшесінің қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
223.
Бостандық ауданы
"№ 22 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Сәтбаев көшесі, 69, Гагарин даңғылының қиылысы, солтүстік-батыс жағы)

224.
Бостандыкский район
проспект Гагарина, угол улицы Сатпаева (юго-западная) сторона
225.
Бостандыкский район
улица Егизбаева, 103 (южная сторона)
226.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №65" (улица Сатпаева 101, пересечение с улицей 20-я линия, северо-западная сторона)
227.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №140" (улица Туркебаева, 243, западная сторона)
228.
Бостандыкский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный электромеханический колледж" (улица Туркебаева, 257)
229.
Бостандыкский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный электромеханический колледж" (улица Туркебаева, 257, пересечение с улицей Брусиловского, западная сторона)
230.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №23" (улица Сатпаева 3-А, северо-восточная сторона)
231.
Бостандыкский район
Алматинский университет энергетики и связи (улица Шашкина 14, угол улицы Попова, северо-западная сторона)
232.
Бостандыкский район
Казахский Национальный технический университет имени Сатпаева (улица Сатпаева 22-В, пересечение проспекта Сейфуллина, юго-западная сторона)
233.
Бостандыкский район
Национальная библиотека Республики Казахстан (проспект Абая, 14 угол улицы Абылай хана, восточная сторона)
234.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №23" (улица Сатпаева 3-А, северо-восточная сторона)
235.
Бостандыкский район
Республиканское государственное предприятие "Казгидромет" (западнее проспекта Сейфуллина южнее проспекта Абая, 32-А)
236.
Бостандыкский район
Казахский Национальный исследовательский технический университет имени Сатпаева (пересечение улицы Сатпаева и проспекта Сейфуллина, юго-западная сторона)
237.
Бостандыкский район
Казахский Национальный университет имени Аль-Фараби, учебный корпус юридического факультета (проспект Аль-Фараби, 71 восточнее учебного корпуса юридического факультета)
238.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №21" (улица Маркова, 28-Б,восточная сторона)
239.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №51" (северная сторона улицы Бухар Жырау, угол улицы Мусрепова)
240.
Бостандыкский район
Республиканское государственное предприятие "Центральный стадион" (проспект Абая, 48, западная сторона)
241.
Бостандыкский район
Республиканский колледж спорта (улица Тимирязева 41, северная сторона, угол улицы Байзакова)
242.
Бостандыкский район
Республиканская специализированная физико-математическая средняя школа-интернат имени Жаутыкова (по улице Бухар Жырау 36, южная сторона, между улицей Мусрепова и улицы Байзакова)

224.
Бостандық ауданы
Гагарин даңғылы мен Сәтбаев көшесінің қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
225.
Бостандық ауданы
Егізбаев көшесі,103 (оңтүстік жағы)
226.
Бостандық ауданы
"№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Сәтбаев көшесі, 101, 20-линия көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
227.
Бостандық ауданы
"№ 140 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Түркебаев көшесі, 243, батыс жағы)
228.
Бостандық ауданы
"Алматы мемлекеттік электрмеханикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Түркебаев көшесі, 257)
229.
Бостандық ауданы
"Алматы мемлекеттік электрмеханикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Түркебаев көшесі, 257, Брусиловский көшесінің қиылысы, батыс жағы)
230.
Бостандық ауданы
"№ 23 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Сәтбаев көшесі, 3-А, солтүстік-шығыс жағы)
231.
Бостандық ауданы
"Алматы энергетика және байланыс университеті" (Шашкин көшесі, 14, Попов көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
232.
Бостандық ауданы
Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университеті (Сәтбаев көшесі, 22-В, Сейфуллин даңғылығының қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
233.
Бостандық ауданы
Қазақстан Республикасы Ұлттық кітапханасы (Абай даңғылы 14, Абылай хан даңғылының қиылысы, шығыс жағы)
234.
Бостандық ауданы
"№ 23 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Сәтбаев көшесі, 3-А, солтүстік-шығыс жағы)
235.
Бостандық ауданы
"Қазгидромет" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (Сейфуллин даңғылының батысы, Абай даңғылы, 32-А оңтүстігі)
236.
Бостандық ауданы
Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті (Сәтбаев көшесі мен Сейфуллин даңғылының қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
237.
Бостандық ауданы
Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университеті, заң факультетінің оқу корпусы (Әл-Фараби даңғылы, 71, заң факультеті оқу корпусының шығысы)
238.
Бостандық ауданы
"№ 21 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Марков көшесі, 28-Б, шығыс жағы)
239.
Бостандық ауданы
"№ 51 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Бұхар Жырау көшесінің солтүстік жағы, Мүсірепов көшесінің қиылысы)
240.
Бостандық ауданы
"Орталық стадион" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (Абай даңғылы, 48, батыс жағы)
241.
Бостандық ауданы
Республикалық спорт колледжі (Тимирязев көшесі, 41 солтүстік жағы, Байзақов көшесінің қиылысы)
242.
Бостандық ауданы
Жәутіков атындағы республикалық мамандандырылған физика-математика орта мектеп-интернаты (Бұхар Жырау көшесі, 36, оңтүстік жағы, Мүсірепов және Байзақов көшелерінің арасы)

243.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №105 имени Жандосова" (проспект Абая 54, пересечение с улицей Биокомбинатской, юго-восточная сторона)
244.
Бостандыкский район
северная сторона улицы Сатпаева, угол улицы Манаса, западная сторона
245.
Бостандыкский район
Казахская республиканская санитарно- эпидемиологическая служба (улица Ауэзова 84, угол улицы Мынбаева, северо-восточная сторона
246.
Бостандыкский район
улица Жандосова, угол улицы Байзакова
247.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №81" (по улице Байзакова восточная сторона, угол улицы Бухар Жырау 38)
248.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №10" (южная сторона Бухар Жырау 50-Б, между улицей Манаса и улицей Байзакова)
249.
Бостандыкский район
Казахский медицинский университет непрерывного образования (улица Манаса 34, северо-западная сторона)
250.
Бостандыкский район
Государственное коммунальное предприятие "Водоканал" (улица Жарокова 196, угол улицы Габдуллина)
251.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №65" (улица Сатпаева 101, пересечение с улицей Егизбаева, северо-восточная сторона)
252.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №93" (восточная сторона улицы Айманова, возле здания ясли-сада №137)
253.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №73" (улица Басенова 14, угол улицы Розыбакиева, юго-восточная сторона)
254.
Бостандыкский район
Государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница сестринского ухода" (микрорайон "Коктем-3" 11, улица Мусрепова, угол улицы Бухар Жырау (северо-западная сторона)
255.
Бостандыкский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детская городская клиническая инфекционная больница" (севернее улицы Бухар жырау, восточнее улицы Манаса
256.
Бостандыкский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница имени Жекеновой" (улица Байзакова 295, западная сторона, 300 метров севернее от улицы Бухар Жырау)
257.
Бостандыкский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центральная городская клиническая больница" (улица Жандосова 6, угол улицы Манаса, юго-восточная сторона)
258.
Бостандыкский район
Республиканское коммунальное государственное предприятие "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Великой Отечественной Войны" (западнее улицы Кекілбайұлы 129-А, севернее дома №129/8)
259.
Бостандыкский район

243.
Бостандық ауданы
"Жандосов атындағы №105 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Абай даңғылы, 54, Биокомбинатская көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
244.
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесінің солтүстік жағы, Манас көшесінің қиылысы, батыс жағы
245.
Бостандық ауданы
Қазақ республикалық санитарлық-эпидемиологиялық қызметі (Әуезов көшесі, 84, Мыңбаев көшесінің қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)
246.
Бостандық ауданы
Жандосов көшесі мен Байзақов көшесінің қиылысы
247.
Бостандық ауданы
"№81 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Байзақов көшесінің шығыс жағы, Бұхар Жырау көшесі, 38, бұрышы)
248.
Бостандық ауданы
"№10 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Бұхар Жырау көшесі, 50-б, оңтүстік жағы, Манас және Байзақов көшелерінің арасы)
249.
Бостандық ауданы
Қазақ медициналық үздіксіз білім беру университеті (Манас көшесі, 34, солтүстік-батыс жағы)
250.
Бостандық ауданы
"Суарна" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Жароков көшесі, 196, Ғабдуллин көшесінің қиылысы)
251.
Бостандық ауданы
"№65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Сәтбаев көшесі, 101, Егізбаев көшесінің қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)
252.
Бостандық ауданы
"№93 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Айманов көшесінің шығыс жағы, №137 бөбекжай-балабақшасы ғимаратының жанында)
253.
Бостандық ауданы
"№73 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Басенов көшесі, 14, Розыбакиев көшесінің бұрышы, оңтүстік-шығыс жағы)
254.
Бостандық ауданы
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық медбикелік күтім ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ("Көктем-3" шағын ауданы, 11, Мүсірепов көшесі, Бұхар Жырау көшесінің бұрышы, солтүстік-батыс жағы)
255.
Бостандық ауданы
"Қалалық балалар клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Бұхар Жырау көшесінің солтүстігі, Манас көшесінің шығысы)
256.
Бостандық ауданы
"Жекенова атындағы қалалық клиникалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Байзақов көшесі, 295, батыс жағы, Бұхар Жырау көшесінен солтүстікке қарай 300 метр)
257.
Бостандық ауданы
"Қалалық орталық клиникалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Жандосов көшесі, 6, Манас көшесінің бұрышы, оңтүстік-шығыс жағы)
258.
Бостандық ауданы
"Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық госпиталь" республикалық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны (Кекілбайұлы көшесі, 129-а батысы, №129/8 үйдің солтүстігі)
259.
Бостандық ауданы

Воинская часть №5571 (по улице Попова 1-А, северная сторона)
260.
Бостандыкский район
улица Жарокова, угол улицы Басенова (юго-восточная сторона)
261.
Бостандыкский район
улица Манаса 40, восточная сторона, 200 метров севернее от улица Бухар Жырау
262.
Бостандыкский район
улица Басенова 2, восточная сторона, 200 метров южнее от улицы Жарокова
263.
Бостандыкский район
улица Тимирязева 50, угол улицы Жарокова, юго-западная сторона
264.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №73" (улица Басенова 14, южная сторона)
265.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей №165" (проспект Гагарина 193, угол улицы Журавлева, юго-восточная сторона)
266.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №63" (улица Кекілбайұлы 88, угол улицы Утепова, юго-восточная сторона)
267.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №38" (улица Розыбакиева, угол улицы Левитана, юго-восточная сторона)
268.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №88" (микрорайон "Казахфильм", 34, улица Есеналиева, 34, западная сторона)
269.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №70" (микрорайон "Казахфильм" 15-А, западная сторона, возле дома 16)
270.
Бостандыкский район
улица Тимирязева, угол улицы Ауэзова (южная сторона)
271.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №69" (улица Габдуллина 67, северная сторона, между улицами Ауэзова и Манаса)
272.
Бостандыкский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский городской центр формирования здорового образа жизни" (проспект Гагарина 215, западная сторона)
273.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №146" (проспект Гагарина 311, угол улицы Могилевской, северо-восточная сторона)
274.
Бостандыкский район
Научно-производственный центр перерабатывающей и пищевой промышленности (проспект Гагарина, 238-А, угол улицы Березовского)
275.
Бостандыкский район
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья" (западнее улицы Кекілбайұлы 117, южнее улицы Байкадамова)
276.
Бостандыкский район
Академия Министерства Внутренних Дел Республики Казахстан (южная сторона улицы Басенова, западнее улицы Розыбакиева)
277.
Бостандыкский район
5-е отделение городского наркологического центра медико-социальной коррекции (улица Радостовца 279, угол улицы Байкадамова, северо-западная сторона)

№ 5571 әскери бөлім (Попов көшесі, 1-А, солтүстік жағы)
260.
Бостандық ауданы
Жароков көшесі мен Басенов көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы)
261.
Бостандық ауданы
Манас көшесі, 40, шығыс жағы, Бұхар Жырау көшесінен солтүстікке қарай 200 метр
262.
Бостандық ауданы
Басенов көшесі, 2, шығыс жағы, Жароков көшесінен оңтүстікке қарай 200 метр)
263.
Бостандық ауданы
Тимирязев көшесі, 50, Жароков көшесінің қиылысы, оңтүстік-батыс жағы
264.
Бостандық ауданы
"№73 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Басенов көшесі, 14, оңтүстік жағы)
265.
Бостандық ауданы
"№ 165 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Гагарин даңғылы, 193, Журавлев көшесінің бұрышы, оңтүстік-шығыс жағы)
266.
Бостандық ауданы
"№63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Кекілбайұлы көшесі, 88, Өтепов көшесінің бұрышы, оңтүстік-шығыс жағы)
267.
Бостандық ауданы
"№38 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Розыбакиев көшесі, Левитан көшесінің бұрышы, оңтүстік-шығыс жағы)
268.
Бостандық ауданы
"№88 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Қазақфильм" шағын ауданы, Есеналиев көшесі, 34, батыс жағы)
269.
Бостандық ауданы
"№70 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Қазақфильм" шағын ауданы, 15-А, батыс жағы, 16 үйдің жаны)
270.
Бостандық ауданы
Тимирязев көшесі, Әуезов көшесінің бұрышы (оңтүстік жағы)
271.
Бостандық ауданы
"№69 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Ғабдуллин көшесі, 67, солтүстік жағы, Әуезов және Манас көшелерінің арасы)
272.
Бостандық ауданы
"Алматы қалалық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Гагарин даңғылы, 215, батыс жағы)
273.
Бостандық ауданы
"№146 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Гагарин даңғылы, 311, Могилевская көшесінің бұрышы, солтүстік-шығыс жағы)
274.
Бостандық ауданы
Тамақ өнімдерін өндіру және қайта өңдеу ғылыми-өндірістік орталығы (Гагарин даңғылы, 238-А, Березовский көшесінің бұрышы)
275.
Бостандық ауданы
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Психикалық саулық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Кекілбайұлы көшесі, 117, батысы, Байқадамов көшесінің оңтүстігі)
276.
Бостандық ауданы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Академиясы (Басенов көшесінің оңтүстік жағы, Розыбакиев көшесінің батысы)
277.
Бостандық ауданы
Қалалық медициналық-әлеуметтік түзету наркологиялық орталығының 5-бөлімшесі (Радостовец көшесі, 279, Байқадамов көшесінің бұрышы, солтүстік-батыс жағы)

278.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Алматинский дом-интернат для инвалидов и психоневрологическими заболеваниями (западнее улицы Кекілбайұлы 121, севернее дома №129/2)
279.
Бостандыкский район
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр полиативной помощи" (улица Утепова 3, северная сторона, 250 метров западнее от улицы Жарокова)
280.
Бостандыкский район
Научный центр педиатрии и детской хирургии (проспект Аль-Фараби 146, южная сторона)
281.
Бостандыкский район
улица Аскарова, угол улицы Мирас
282.
Бостандыкский район
улица Мирас, угол проспекта Аль-Фараби, южная сторона
283.
Бостандыкский район
улица Аскарова, пересечение с улицей Мустафина, юго-восточная сторона
284.
Бостандыкский район
улица Сатпаева, угол улицы Брусиловского, южная сторона
285.
Бостандыкский район
улица Сатпаева, угол улицы Розыбакиева, северо-западная сторона
286.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №189" (микрорайон "Нұр Алатау", улица Қазыбек Тауасарұлы, 33)
287.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №190" (микрорайон "Нұрлытау", улица Рафика Нұртазина, 49)
288.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №183" (микрорайон "Ерменсай", улица Жәңгір хан)
289.
Бостандыкский район
улица Батырхана Шүкенова, 66, угол улицы Асқара Қонаева
290.
Бостандыкский район
улица Восточная, угол улицы Сыргабекова, юго-восточная сторона
291.
Бостандыкский район
микрорайон "Аскартау", улица Арайлы, пересечение улицы Жәңгір хан, северная сторона
292.
Бостандыкский район
микрорайон "Актобе", улица Назқоңыр, пересечение улицы Баһадүр
293.
Бостандыкский район
улица Дулати, угол улицы Сапарлы жол
294.
Бостандыкский район
улица Дулати, пересечение улицы Кошек Батыра
295.
Бостандыкский район
проспект Аль-Фараби, угол улицы Назарбаева
296.
Бостандыкский район
врачебная амбулатория "Алатау" (микрорайон "Нұр Алатау", улица Қазыбек Тауасарұлы, 83)
297.
Бостандыкский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №191" (микрорайон "Каргалы", улица Мустафина, 18)
298.
Бостандыкский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 92" (микрорайон "Алмагуль", 41)
299.
Бостандыкский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 99" (улица Жарокова, 294)
300.
Бостандыкский район
Товарищество с ограниченной ответственностью "Достар Мед" (улица Сеченова, 28/5)
301.
Бостандыкский район
Товарищество с ограниченной ответственностью "Керуен-Меdicus" (бульвар Бухар жырау, 45/1)

278.
Бостандық ауданы
"Алматы психоневрология ауруымен ауыратын мүгедектерге арналған интернат-үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Кекілбайұлы көшесі, 121, батысы, № 129/2 үйдің солтүстігі)
279.
Бостандық ауданы
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық паллиативтік көмек орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Өтепов көшесі, 3, солтүстік жағы, Жароков көшесінен батысқа қарай 250 метр)
280.
Бостандық ауданы
Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы (Әл-Фараби даңғылы, 146, оңтүстік жағы)
281.
Бостандық ауданы
Асқаров көшесі мен Мирас көшесінің қиылысы
282.
Бостандық ауданы
Мирас көшесі, Әл-Фараби даңғылының бұрышы, оңтүстік жағы
283.
Бостандық ауданы
Асқаров көшесі мен Мұстафин көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы
284.
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, Брусиловский көшесінің бұрышы, оңтүстік жағы
285.
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, Розыбакиев көшесінің бұрышы, солтүстік-батыс жағы
286.
Бостандық ауданы
"№189 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Нұр Алатау" шағын ауданы, Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 33)
287.
Бостандық ауданы
"№190 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Нұрлытау" шағын ауданы, Рафика Нұртазина көшесі, 49)
288.
Бостандық ауданы
"№183 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Ерменсай" шағын ауданы, Жәңгір хан көшесі)
289.
Бостандық ауданы
Батырхан Шүкенов көшесі, 66, Асқар Қонаев көшесінің бұрышы
290.
Бостандық ауданы
Восточная көшесі, Сырғабеков көшесінің бұрышы, оңтүстік-шығыс жағы
291.
Бостандық ауданы
"Асқартау" шағын ауданы, Арайлы көшесі, Жәңгір хан көшесінің қиылысы, солтүстік жағы
292.
Бостандық ауданы
"Ақтөбе" шағын ауданы, Назқоңыр көшесі, Баһадүр көшесінің қиылысы
293.
Бостандық ауданы
Дулати көшесі, Сапарлы жол көшесінің бұрышы
294.
Бостандық ауданы
Дулати көшесі, Көшек Батыр көшесінің қиылысы
295.
Бостандық ауданы
Әл-Фараби даңғылы, Назарбаев даңғылының бұрышы
296.
Бостандық ауданы
"Алатау" дәрігерлік амбулаториясы ("Нұр Алатау" шағын ауданы, Қазыбек Тауасарұлы көшесі, 83)
297.
Бостандық ауданы
"№191 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Қарғалы" шағын ауданы, Мұстафин көшесі, 18)
298.
Бостандық ауданы
"№92 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ("Алмагүл" шағын ауданы, 41)
299.
Бостандық ауданы
"№99 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Жароков көшесі, 294)
300.
Бостандық ауданы
"Достар Мед" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (Сеченов көшесі, 28/5)
301.
Бостандық ауданы
"Керуен-Меdicus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (Бұқар Жырау бульвары, 45/1)

302.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №66" (улица Казакова, 6, южная сторона, угол улицы Венецианова)
303.
Жетысуский район
улица Павленко, восточная сторона, угол улицы Казакова, 6
304.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №109" (улица Гончарова, 23, восточная сторона, угол улицы Казакова)
305.
Жетысуский район
улица Гончарова, 23, угол улицы Федорова, юго-восточная сторона
306.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №3" (улица Вольная, 6-А, восточная сторона)
307.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №108" (улица Акпаева, 59А, южная сторона)
308.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №108" (улица Акпаева, 59А, угол улицы Тохтарова, западная сторона)
309.
Жетысуский район
проспект Сейфуллина, 293, западная сторона
310.
Жетысуский район
Алматинский автомеханический колледж (улица Казыбаева, 270, западная сторона)
311.
Жетысуский район
улица Бокейханова, 11, восточная сторона
312.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №112" (улица Ратушного, 131, северо-восточная сторона)
313.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №87" (микрорайон "Көкмайса", 38 А, западная сторона)
314.
Жетысуский район
Общеобразовательная школа профессиональной подготовки пожарников (микрорайон "Көкмайса", 27 А, восточная сторона)
315.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №137" (микрорайон "Айнабулак-2", 65 А, западная сторона)
316.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №118" (микрорайон "Айнабулак-2", 65, западная сторона)
317.
Жетысуский район
улица Мукатая Беспакова, угол улицы Жумабаева, юго-западная сторона
318.
Жетысуский район
микрорайон "Айнабулак-2", 32А, восточная сторона
319.
Жетысуский район
улица Бокейханова, 233, восточная сторона
320.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №110" (микрорайон "Айнабулак-3", 166 А, западная сторона)
321.
Жетысуский район
Городская станция юных туристов (микрорайон "Айнабулак-3", 167, западная сторона улицы Мукатая Беспакова)
322.
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак-3, 166 А, восточная сторона
323.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №129" (микрорайон "Айнабулак-3", 165 А, северная сторона)
324.
Жетысуский район

302.
Жетісу ауданы
"№66 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Казаков көшесі, 6, оңтүстік жағы, Венецианов көшесінің бұрышы)
303.
Жетісу ауданы
Павленко көшесі, шығыс жағы, Казаков көшесі, 6 бұрышы
304.
Жетісу ауданы
"№109 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Гончаров көшесі, 23, шығыс жағы, Казаков көшесінің бұрышы)
305.
Жетісу ауданы
Гончаров көшесі, 23, Федоров көшесінің бұрышы, оңтүстік-шығыс жағы
306.
Жетісу ауданы
"№ 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Вольная көшесі, 6-А, шығыс жағы)
307.
Жетісу ауданы
"№108 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Ақпаев көшесі, 59А, оңтүстік жағы)
308.
Жетісу ауданы
"№108 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Ақпаев көшесі, 59-А, Тоқтаров көшесінің бұрышы, батыс жағы)
309.
Жетісу ауданы
Сейфуллин даңғылы, 293, батыс жағы
310.
Жетісу ауданы
Алматы автомеханикалық колледжі (Қазыбаев көшесі, 270, батыс жағы)
311.
Жетісу ауданы
Бөкейханов көшесі, 11, шығыс жағы
312.
Жетісу ауданы
"№112 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Ратушный көшесі, 131, солтүстік-шығыс жағы)
313.
Жетісу ауданы
"№87 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Көкмайса" шағын ауданы, 38 А, батыс жағы)
314.
Жетісу ауданы
Өрт сөндірушілер кәсіби дайындау орта білім беретін мектебі ("Көкмайса" шағын ауданы, 27 А, шығыс жағы )
315.
Жетісу ауданы
"№137 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Айнабұлақ-2" шағын ауданы, 65 А, батыс жағы)
316.
Жетісу ауданы
"№118 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Айнабұлақ-2" шағын ауданы, 65, батыс жағы)
317.
Жетісу ауданы
Мұқатай Беспақов көшесі, Жұмабаев көшесінің бұрышы, оңтүстік-батыс жағы
318.
Жетісу ауданы
"Айнабұлақ-2" шағын ауданы, 32А, шығыс жағы
319.
Жетісу ауданы
Бөкейханов көшесі, 223, шығыс жағы
320.
Жетісу ауданы
"№110 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Айнабұлақ-3" шағын ауданы, 166 А, батыс жағы)
321.
Жетісу ауданы
Қалалық жас туристер станциясы ("Айнабұлақ-3" шағын ауданы, 167, Мұқатай Беспақов көшесінің батыс жағы)
322.
Жетісу ауданы
"Айнабұлақ-3" шағын ауданы, 166 А, шығыс жағы
323.
Жетісу ауданы
"№129 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Айнабұлақ-3" шағын ауданы, 165 А, солтүстік жағы)
324.
Жетісу ауданы

Вокзал "Алматы-2" (проспект Абылай хана, 1, угол улицы Тузова, южная сторона)
325.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №57" (улица Ахтанова 57, угол улицы Ломоносова, юго-западная сторона)
326.
Жетысуский район
Товарищество с ограниченной ответственностью "Juldyz Kenan Co.LTD" (проспект Суюнбая, 43Б, западная сторона)
327.
Жетысуский район
улица Куратова, угол улицы Иссыкская, северо-восточная сторона
328.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №103" (улица Кыдырбекулы, 158, угол проспекта Рыскулова, южная сторона)
329.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №102" (улица Тулькубасская, угол улицы Натарова, северо-западная сторона)
330.
Жетысуский район
улица Потанина, 226, угол улицы Тулькубасская, западная сторона
331.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №43" (улица Шилова, 5, угол улицы Ботаническая, северо-восточная сторона)
332.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №80" (улица Жайсаң, 26, западная сторона)
333.
Жетысуский район
улица Жайсаң, угол улицы Эйхе, юго-западная сторона
334.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №101" (улица Жансугурова, 352, западная сторона)
335.
Жетысуский район
улица Жансугурова, угол улицы Серпуховского, северо-западная сторона
336.
Жетысуский район
воинская часть 2468 (микрорайон "Көкмайса", 26 А, улица Ангарская, западная сторона),
337.
Жетысуский район
улица Гончарова, 23, угол улицы Казакова, северная сторона
338.
Жетысуский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №162" (микрорайон "Кулагер", 25 А, восточная сторона)
339.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №2" (улица Черкасской обороны, 71, угол улицы Еламан, восточная сторона)
340.
Жетысуский район
Управление государственных доходов по Жетысускому району города Алматы (проспект Абылай хана, 2, угол улицы Тузова, северная сторона)
341.
Жетысуский район
улица Бурундайская, 91, западная сторона
342.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №148" (микрорайон "Кулагер", 52, южная сторона)
343.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №177" (микрорайон "Кокжиек", 63, северо-западная сторона)
344.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №177" (микрорайон "Кокжиек", 63, юго-западная сторона)

"Алматы-2" вокзалы (Абылай хан даңғылы, 1, Тузов көшесінің бұрышы, оңтүстік жағы)
325.
Жетісу ауданы
"№57 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Ахтанов көшесі, 57, Ломоносов көшесінің бұрышы, оңтүстік-батыс жағы)
326.
Жетісу ауданы
"Juldyz Kenan Co.LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (Сүйінбай даңғылы, 43Б, батыс жағы)
327.
Жетісу ауданы
Куратов көшесі, Есік көшесінің бұрышы, солтүстік-шығыс жағы)
328.
Жетісу ауданы
"№103 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Қыдырбекұлы көшесі, 158, Рысқұлов даңғылының бұрышы, оңтүстік жағы)
329.
Жетісу ауданы
"№102 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Түлкібас көшесі, Натаров көшесінің бұрышы, солтүстік-батыс жағы)
330.
Жетісу ауданы
Потанин көшесі, 226, Түлкібас көшесінің бұрышы, батыс жағы
331.
Жетісу ауданы
"№43 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Шилов көшесі, 5, Ботаническая көшесінің бұрышы, солтүстік-шығыс жағы)
332.
Жетісу ауданы
"№80 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Жайсаң көшесі, 26, батыс жағы)
333.
Жетісу ауданы
Жайсаң көшесі, Эйхе көшесінің бұрышы, оңтүстік-батыс жағы
334.
Жетісу ауданы
"№101 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Жансүгіров көшесі, 352, батыс жағы)
335.
Жетісу ауданы
Жансүгіров көшесі, Серпуховский көшесінің бұрыш, солтүстік-батыс жағы
336.
Жетісу ауданы
2468 әскери бөлім ("Көкмайса" шағын ауданы, 26 А, Ангарская көшесі, батыс жағы)
337.
Жетісу ауданы
Гончаров көшесі, 23, Казаков көшесінің бұрышы, солтүстік жағы
338.
Жетісу ауданы
"№162 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ("Құлагер" шағын ауданы, 25 А, шығыс жағы)
339.
Жетісу ауданы
"№ 2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Черкасская оборона көшесі, 71, Еламан көшесінің бұрышы, шығыс жағы)
340.
Жетісу ауданы
Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы (Абылай хан даңғылы, 2, Тузов көшесінің бұрышы, солтүстік жағы)
341.
Жетісу ауданы
Боралдай көшесі, 91, батыс жағы
342.
Жетісу ауданы
"№148 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Құлагер" шағын ауданы, 52, оңтүстік жағы)
343.
Жетісу ауданы
"№177 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Көкжиек" шағын ауданы, 63, солтүстік-батыс жағы)
344.
Жетісу ауданы
"№177 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Көкжиек" шағын ауданы, 63, оңтүстік-батыс жағы)

345.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №193" (микрорайон "Кемел", улица Қартқожа, угол улицы Есім хан, западная сторона)
346.
Жетысуский район
Дом Культуры (микрорайон "Кемел", улица Есім хан, 125, угол улицы Қартқожа, северо-западная сторона)
347.
Жетысуский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №193" (микрорайон "Кемел", улица Жар-жар, 54, угол улицы Қартқожа, юго-восточная сторона)
348.
Жетысуский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №176" (микрорайон "Кулагер", 52-А, южная сторона)
349.
Медеуский район
на северо-западном углу пересечения улицы Құмай и Восточно-объездной дороги
350.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Глубокая с улицей Базарбаева
351.
Медеуский район
юго-западная сторона улицы Сағадат Нұрмағамбетова на пересечении с Восточно-объездной дорогой
352.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Хаджимукана с проспектом Достык
353.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Омаровой с проспектом Достык
354.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения проспекта Достык с улицей Оспанова
355.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Оспанова с улицей Ладушкина
356.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Байконурская с улицей Олимпийская
357.
Медеуский район
на южной стороне улицы Шашкина, 40-А
358.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Затаевича с улицей Жукова
359.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Манаева с улицей Жукова
360.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Баглановой с улицей Диваева
361.
Медеуский район
на северо-западном углу пересечения улицы Крючкова с проспектом Достык
362.
Медеуский район
на юго-восточной стороне улицы Байжанова
363.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Чайкиной с проспектом Достык
364.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Баглановой с улицей Диваева
365.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Олимпийская с улицей Кербулакская
366.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы ул. Өмірзақ Сұлтанғазин, с улицей Қойгелді батыр
367.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения улицы Омаровой с улицей Кыз Жибек
368.
Медеуский район
на северо-западном углу пересечения проспекта Достык с улицей Шевченко
369.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения улицы Кабанбай батыра с улицей Валиханова
370.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения проспекта Назарбаева с улицей Кабанбай батыра

345.
Жетісу ауданы
"№193 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Кемел" шағын ауданы, Қартқожа көшесі, Есім хан көшесінің бұрышы, батыс жағы)
346.
Жетісу ауданы
Мәденит үйі ("Кемел" шағын ауданы, Есім хан көшесі, 125, Қартқожа көшесінің бұрышы, солтүстік-батыс жағы)
347.
Жетісу ауданы
"№193 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Кемел" шағын ауданы, Жар-жар көшесі, 54, Қартқожа көшесінің бұрышы, оңтүстік-шығыс жағы)
348.
Жетісу ауданы
"№176 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ("Құлагер" шағын ауданы, 52-А, оңтүстік жағы)
349.
Медеу ауданы
Құмай көшесі мен Шығыс айналма жолы қиылысының солтүстік-батыс бұрышында
350.
Медеу ауданы
Глубокая көшесінің Базарбаев көшесімен қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
351.
Медеу ауданы
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің Шығыс айналма жолымен қиылысының оңтүстік-батыс жағы
352.
Медеу ауданы
Қажымұқан көшесі мен Достық даңғылы қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
353.
Медеу ауданы
Омарова көшесі мен Достық даңғылы қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
354.
Медеу ауданы
Достық даңғылы мен Оспанов көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
355.
Медеу ауданы
Оспанов көшесі мен Ладушкин көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
356.
Медеу ауданы
Байқоңыр көшесі мен Олимпийская көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
357.
Медеу ауданы
Шашкин көшесінің оңтүстік жағында, 40-А
358.
Медеу ауданы
Затаевич көшесі мен Жуков көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
359.
Медеу ауданы
Манаев көшесі мен Жуков көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
360.
Медеу ауданы
Бағланова көшесі мен Диваев көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
361.
Медеу ауданы
Крючков көшесі мен Достық даңғылы қиылысының солтүстік-батыс бұрышында
362.
Медеу ауданы
Байжанов көшесінің оңтүстік-шығыс жағында
363.
Медеу ауданы
Чайкина көшесінің Достық даңғылымен қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
364.
Медеу ауданы
Бағланова көшесі мен Диваев көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
365.
Медеу ауданы
Олимпийская көшесі мен Кербұлақ көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
366.
Медеу ауданы
Өмірзақ Сұлтанғазин көшесі мен Қойгелді батыр көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
367.
Медеу ауданы
Омаров көшесі мен Қыз Жібек көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
368.
Медеу ауданы
Достық даңғылы мен Шевченко көшесі қиылысының солтүстік-батыс бұрышында
369.
Медеу ауданы
Қабанбай батыр көшесі мен Уәлиханов көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
370.
Медеу ауданы
Назарбаев даңғылы мен Қабанбай батыр көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында

371.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения Бегалина с улицей Кабанбай батыра
372.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения проспекта Достык с улицей Сатпаева
373.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения проспекта Абая с улицей Уалиханова
374.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Снегина с улицей Мендыкулова
375.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Снегина с улицей Мендыкулова
376.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения проспекта Достык с улицей Жолдасбекова
377.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения проспекта Достык с проспектом Аль-Фараби
378.
Медеуский район
на северо-западном углу пересечения улицы Хаджимукана с проспектом Назарбаева
379.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения проспекта Достык с улицей Хаджимукана
380.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Хаджимукана с улицей Байжанова
381.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Бекхожина с улицей Кармысова
382.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения проспекта Достык с проспектом Аль-Фараби
383.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Алимжанова с улицей Валиханова
384.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения улицы Тулебаева с улицей Казыбек би
385.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения проспекта Жибек жолы с улицей Калдаякова
386.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения улицы Абдуллиных с улицей Макатаева
387.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения улицы Гоголя с улицей Зенкова
388.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Казыбек би с улицей Абдуллиных
389.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения проспекта Достык с улицей Казыбек би
390.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Богенбай батыра с улицей Орманова
391.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Зенкова с улицей Толе би
392.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Кабанбай батыра с улицей Водная
393.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Макатаева с улицей Куратова
394.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Маметовой с улицей Тулебаева
395.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения улицы Уалиханова с улицей Маметовой
396.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения проспекта Райымбека с улицей Нусупбекова
397.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Джангельдина с улицей Янушкевича
398.
Медеуский район
южная сторона входа в Центральный парк, на пересечении улицы Макатаева с улицей Коперника, восточный берег речки Малая Алматинка

371.
Медеу ауданы
Бегалин көшесі мен Қабанбай батыр көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
372.
Медеу ауданы
Достық даңғылы мен Сәтбаев көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
373.
Медеу ауданы
Абай даңғылы мен Уәлиханов көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
374.
Медеу ауданы
Снегин көшесі мен Меңдіқұлов көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
375.
Медеу ауданы
Снегин көшесі мен Меңдіқұлов көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
376.
Медеу ауданы
Достық даңғылы мен Жолдасбеков көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
377.
Медеу ауданы
Достық даңғылы мен Әл-Фараби даңғылы қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
378.
Медеу ауданы
Қажымұқан көшесі мен Назарбаев даңғылы қиылысының солтүстік-батыс бұрышында
379.
Медеу ауданы
Достық даңғылы мен Қажымұқан көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
380.
Медеу ауданы
Қажымұқан көшесі мен Байжанов көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
381.
Медеу ауданы
Бекхожин көшесі мен Кармысов көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
382.
Медеу ауданы
Достық даңғылы мен Әл-Фараби даңғылы қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
383.
Медеу ауданы
Әлімжанов көшесі мен Уәлиханов көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
384.
Медеу ауданы
Төлебаев көшесі мен Қазыбек би көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
385.
Медеу ауданы
Жібек жолы көшесі мен Қалдаяқов көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
386.
Медеу ауданы
Абдуллиндер көшесі мен Мақатаев көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
387.
Медеу ауданы
Гоголь көшесі мен Зенков көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
388.
Медеу ауданы
Қазыбек би көшесі мен Абдуллиндер көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
389.
Медеу ауданы
Достық даңғылы мен Қазыбек би көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
390.
Медеу ауданы
Бөгенбай батыр көшесі мен Орманов көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
391.
Медеу ауданы
Зенков көшесі мен Төле би көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
392.
Медеу ауданы
Қабанбай батыр көшесі мен Водная көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
393.
Медеу ауданы
Мақатаев көшесі мен Куратов көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
394.
Медеу ауданы
Мәметова көшесі мен Төлебаев көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
395.
Медеу ауданы
Уәлиханов көшесі мен Мәметова көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
396.
Медеу ауданы
Райымбек даңғылы мен Нүсіпбеков көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
397.
Медеу ауданы
Жангелдин көшесі мен Янушкевич көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
398.
Медеу ауданы
Орталық саябаққа кіреберістің оңтүстік жағы, Мақатаев көшесінің Коперник көшесімен қиылысында, Кіші Алматы өзенінің шығыс жағалауы

399.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения улицы Мухамеджанова с улицей Джангельдина
400.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Шақшақ Жәнібек с улицей Учительская
401.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения улицы Широкая с улицей Средняя
402.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения улицы Оренбургская с улицей Базарбаева
403.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения улицы Татибекова с улицей Есенберлина
404.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения улицы Иштван Коныра с улицей Рудзутака
405.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Каратальская с улицей Чаплина
406.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Целиноградская с улицей Иманбаевой
407.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Клубная с улицей Гурилева
408.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Кабылова с улицей Блока
409.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы Демченко с Талгарским трактом
410.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Кызылжар с улицей Алатау
411.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Татибекова с улицей Беимбета
412.
Медеуский район
на юго-восточном углу пересечения улицы 10-лет Независимости Республики Казахстан с улицей Акмешит
413.
Медеуский район
на северо-восточном углу пересечения улицы Жетбаева с улицей Ерке сылқым
414.
Медеуский район
на юго-западном углу пересечения улицы Жетбаева с улицей Тектілік
415.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман", по южной стороне проспекта Райымбека, восточнее улицы Ашимова
416.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман", по южной стороне проспекта Райымбека, западнее реки Каргалинка
417.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман-2", по западной стороне улицы Ашимова, угол улицы Сагатова
418.
Наурызбайский район
микрорайон "Шугыла", пересечение улиц Жуалы и Проектируемая
419.
Наурызбайский район
микрорайон"Калкаман-2", по южной стороне улицы Арман, угол улицы Кыдырбекова
420.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман-2", по северной стороне улицы Байзак батыра, угол улицы Лапина
421.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман-3", по северной стороне улицы Шаляпина угол улицы Нурпеисова
422.
Наурызбайский район
микрорайон "Таусамалы", по северной стороне улицы Жандосова, угол улицы Мереке
423.
Наурызбайский район
микрорайон "Таусамалы", по западной стороне улицы Рыскулова угол улицы Жандосова
424.
Наурызбайский район
микрорайон "Рахат" пересечение улиц Бердібай и Күлтөбе
425.
Наурызбайский район
микрорайон "Каргалы", по западной стороне улицы Кенесары хан, угол улицы Нәжімеденов

399.
Медеу ауданы
Мұхамеджанов көшесі мен Жангелдин көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
400.
Медеу ауданы
Шақшақ Жәнібек көшесі мен Учительская көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
401.
Медеу ауданы
Широкая көшесі мен Средняя көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
402.
Медеу ауданы
Орынбор көшесі мен Базарбаев көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
403.
Медеу ауданы
Тәтібеков көшесі мен Есенберлин көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
404.
Медеу ауданы
Иштван Қоңыр көшесі мен Рудзутак көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
405.
Медеу ауданы
Қаратал көшесі мен Чаплин көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
406.
Медеу ауданы
Целиноград көшесі мен Иманбаева көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
407.
Медеу ауданы
Клубная көшесі мен Гурилев көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
408.
Медеу ауданы
Қабылов көшесі мен Блок көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
409.
Медеу ауданы
Демченко көшесі мен Талғар трактісі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
410.
Медеу ауданы
Қызылжар көшесі мен Алатау көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
411.
Медеу ауданы
Тәтібеков көшесі мен Бейімбет көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
412.
Медеу ауданы
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 10 жылдығы көшесі мен Ақмешіт көшесі қиылысының оңтүстік-шығыс бұрышында
413.
Медеу ауданы
Жетбаев көшесі мен Ерке сылқым көшесі қиылысының солтүстік-шығыс бұрышында
414.
Медеу ауданы
Жетбаев көшесі мен Тектілік көшесі қиылысының оңтүстік-батыс бұрышында
415.
Наурызбай ауданы
"Қалқаман" шағын ауданы, Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен Әшімов көшесінің шығысы
416.
Наурызбай ауданы
"Қалқаман" шағын ауданы, Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен Қарғалы өзенінің батысы
417.
Наурызбай ауданы
"Қалқаман-2" шағын ауданы, Әшімов көшесінің батыс жағымен Сағатов көшесінің бұрышы
418.
Наурызбай ауданы
"Шұғыла" шағын ауданы, Жуалы көшесі мен Проектируемая көшесінің қиылысы
419.
Наурызбай ауданы
"Қалқаман-2" шағын ауданы, Арман көшесінің оңтүстік жағымен Қыдырбеков көшесінің бұрышы
420.
Наурызбай ауданы
"Қалқаман-2" шағын ауданы, Байзақ батыр көшесінің солтүстік жағымен Лапин көшесінің бұрышы
421.
Наурызбай ауданы
"Қалқаман-3" шағын ауданы, Шаляпин көшесінің солтүстік жағымен Нұрпейісов көшесінің бұрышы
422.
Наурызбай ауданы
"Таусамалы" шағын ауданы, Жандосов көшесінің солтүстік жағымен Мереке көшесінің бұрышы
423.
Наурызбай ауданы
"Таусамалы" шағын ауданы, Рысқұлов көшесінің батыс жағымен Жандосов көшесінің бұрышы
424.
Наурызбай ауданы
"Рахат" шағын ауданы, Бердібай көшесі мен Күлтөбе көшесінің қиылысы
425.
Наурызбай ауданы
"Қарғалы" шағын ауданы, Кенесары хан көшесінің батыс жағымен Нәжімеденов көшесінің бұрышы