Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2019 год
Постановление акимата города Алматы от 28 мая 2019 года № 2/331. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 29 мая 2019 года № 1563. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2019 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Администраторам бюджетных программ произвести возмещение затрат соответствующих организаций образования в пределах утвержденных планов финансирования на 2019 год.
3. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет ресурсе акимата города Алматы.

Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2019 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 28 мамырдағы № 2/331 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 мамырда № 1563 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2019 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмгерлерi тиiстi бiлiм беру ұйымдарының шығындарын өтеудi 2019 жылға бекiтiлген қаржыландыру жоспарлары шегiнде жүзеге асырсын.
3. Алматы қаласы Бiлiм басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение к
постановлению акимата
города Алматы
от 28 мая 2019 года № 2/331
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях
города Алматы на 2019 год

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 28 мамырдағы
№ 2/331 қаулысына
қосымша
Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2019 жылға арналған
мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы,
ата-ананың ақы төлеу мөлшерi

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Алматы от 31.12.2019 № 4/686 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование дошкольной организации
Количество воспитанников в группах общего типа
Количество воспитанников в коррекционных группах
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в группах общего типа в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в коррекционных группах в месяц (тенге)
Размер государственного образовательного заказа в год (тенге)
Размер родительской платы на одного ребенка в детских садах общего типа в месяц (тенге)
Администратор бюджетной программы - Аппарат акима Алатауского района
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 1" Управления образования города Алматы

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы қаласы әкімдігінің 31.12.2019 № 4/686 (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының атауы
Жалпы топтардағы тәрбиелену шілердің саны
Түзету топтарындағы тәрбиеленуші лердің саны
Бір айға бір тәрбиелену шіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Жалпы балабақшалардағы түзету топтарындағы бір айға бір тәрбиелену шіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Жылдық мемлекеттік білім беру тапсырысының мөлшері (теңге)
Ата-ананың бiр балаға айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бюджеттік бағдарлама әкімгері - Алатау ауданы әкімінің аппараты
1
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны