О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 3 февраля 2015 года № 1/61 "О переименовании коммунального государственного учреждения "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 27 мая 2019 года № 2/328. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 29 мая 2019 года № 1564
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 3 февраля 2015 года № 1/61 "О переименовании коммунального государственного учреждения "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1122, опубликовано 17 февраля 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и размещение на интернет - ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Сембекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің атауын өзгерту туралы" 2015 жылғы 3 ақпандағы № 1/61 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 2/328 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 мамырда № 1564 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің атауын өзгерту туралы" 2015 жылғы 3 ақпандағы № 1/61 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1122 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 ақпанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Сембековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек