О признании утратившим силу решение маслихата города Алматы от 18 января 2016 года № 401 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Ревизионная комиссия по городу Алматы"
Решение ХLVII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 27 мая 2019 года № 358. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 31 мая 2019 года № 1567
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Алматы VI созыва РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 18 января 2016 года № 401 "Об утверждении положения о коммунальном государственном учреждении "Ревизионная комиссия по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1248, опубликовано 6 февраля 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальном периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет - ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С.А.
4. Настоящее решение вводится в действие co дня его первого официального опубликования.
Председатель XLVII-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
И. Байрамуков
Секретарь маслихата города
Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев

"Алматы қаласы бойынша Тексеру комиссиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 401 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХLVII сессиясының 2019 жылғы 27 мамырдағы № 358 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2019 жылғы 31 мамырда № 1567 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алматы қаласы бойынша Тексеру комиссиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 401 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1248 тіркелген, 2016 жылғы 6 ақпанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.А. Козловқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XLVII
сессиясының төрағасы
И. Байрамуков
VI сайланған Алматы қаласы
маслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев