Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим образованием на 2019-2023 годы
Постановление акимата города Алматы от 19 ноября 2019 года № 4/618. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 26 ноября 2019 года № 1598
В соответствии с подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2019-2023 годы, согласно приложению к настоящему постановлению.

2019-2023 жылдарға жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 4/618 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 1598 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына сәйкес қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2019-2023 жылдарға жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.

2. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы

2. Алматы қаласы Бiлiм басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласы әкімідігінің

от 19 ноября 2019 года
№ 4/616
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров
с высшим образованием на 2019-2023 годы
Наименование организаций высшего образования Код и классификация направлений подготовки Код и наименование групп образовательных программ Количество мест (гранта) Средняя стоимость расходов обучения на одного студента в год (тысяч тенге)
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"

2019 жылғы 19 қарашадағы
№ 4/616 қаулысына
қосымша
2019-2023 жылдарға жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған
мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жоғары білім беру ұйымының атауы Даярлау бағытының коды және атауы Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы Орындар (грант) саны Бір студентті оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (мың теңге)
1
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны