О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 28 мая 2019 года № 2/331 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2019 год"
Постановление акимата города Алматы от 31 декабря 2019 года № 4/686. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 31 декабря 2019 года № 1603. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 28 мая 2019 года № 2/331 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1563, опубликовано 4 июня 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее изменение:
государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2019 год, утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.

Алматы қаласы әкiмдiгiнiң "Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2019 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы" 2019 жылғы 28 мамырдағы № 2/331 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 4/686 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 1603 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 50-бабына сәйкес, Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алматы қаласы әкiмдiгiнiң "Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2019 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы" 2019 жылғы 28 мамырдағы № 2/331 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1563 болып тiркелген, 2019 жылғы 4 маусымда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекітілген Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2019 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшерi, осы қаулының қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы Бiлiм басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение к
постановлению
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 28 мая 2019 года № 2/331
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях
города Алматы на 2019 год
Наименование дошкольной организации
Количество воспитанников в группах общего типа
Количество воспитанников в коррекционных группах
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в группах общего типа в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в коррекционных группах в месяц (тенге)
Размер государственного образовательного заказа в год (тенге)
Размер родительской платы на одного ребенка в детских садах общего типа в месяц (тенге)
Администратор бюджетной программы - Аппарат акима Алатауского района
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 1" Управления образования города Алматы

4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 28 мамырдағы
№ 2/331 қаулысымен бекітілді
Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2019 жылға арналған
мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы,
ата-ананың ақы төлеу мөлшерi
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының атауы
Жалпы топтардағы тәрбиелену шілердің саны
Түзету топтарындағы тәрбиеленуші лердің саны
Бір айға бір тәрбиелену шіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Жалпы балабақшалардағы түзету топтарындағы бір айға бір тәрбиелену шіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Жылдық мемлекеттік білім беру тапсырысының мөлшері (теңге)
Ата-ананың бiр балаға айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бюджеттік бағдарлама әкімгері - Алатау ауданы әкімінің аппараты
1
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны