Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 апреля 2019 года за № 1538.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", а также статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Алмалинскому району города Алматы согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Алмалинского района города Алматы согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Аппарату акима Алмалинского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Алмалинского района города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района города Алматы Абилкакову К.К.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Торгаев
Приложение 1
к решению акима Алмалинского
района города Алматы
от 11 апреля 2019 год № 01
Избирательные участки Алмалинского района города Алматы
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения акима Алмалинского района города Алматы от 23.08.2024 № 02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 38
Центр: город Алматы, проспект Абая, 191, филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья Республики Казахстан" Комитета промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан "Институт горного дела им. Д.А. Кунаева".
Границы: от улицы Варламова по проспекту Абая на запад северная сторона до восточного берега озера Сайран; по восточному берегу озера Сайран на север восточная сторона до улицы Толе би; по улице Толе би на восток южная сторона включая дома №№ 286/6, 286/8, 286/5, 286/4, 286/3, 286/1, 286/2 по улице Толе би и дом № 345 по улице Карасай батыра; далее по улице Карасай батыра на восток южная сторона до улицы Волхоская; по улице Волховская на юг западная сторона до улицы Кулымбетова Узакбая; по улице Кулымбетова Узакбая на запад северная сторона до улицы Варламова; по улице Варламова на юг западная сторона до проспекта Абая.
Избирательный участок № 39

Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 1538 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Алматы қаласы Алмалы ауданының әкiмi ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелері осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің кейбiр шешімдерінің күші осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкiмiнiң аппараты осы шешiмдi әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн, кейiннен ресми мерзiмдi баспа басылымдарда, Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде, сондай-ақ Алматы қаласы Алмалы ауданы әкiмi аппаратының ресми интернет-ресурсында жариялануы қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Алматы қаласы Алмалы ауданы әкiмi аппаратының басшысы К.Қ. Әбiлқақоваға жүктелсiн.
5. Осы шешім, алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Б. Торғаев
Алматы қаласы
Алмалы ауданы әкімінің
2019 жылғы 11 сәуірдегі
№ 01 шешіміне 1 қосымша
Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 23.08.2024 № 02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 38 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 191, Қазақстан Республикасы өнеркәсіп және құрылыс Министрлігі өнеркәсіп Комитетінің "Қазақстан Республикасының минералдық шикізатты кешенді қайта өңдеу жөніндегі ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның "Д.А.Қонаев атындағы тау-кен істері институты" филиалы.
Шекаралары: Варламов көшесінен Абай даңғылымен батысқа қарай солтүстік жағы Сайран өзенінің шығыс жағалауына дейін; Сайран өзенінің шығыс жағымен солтүстікке қарай шығыс жағы Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Төле би көшесіндегі №№ 286/6, 286/8, 286/5, 286/4, 286/3, 286/1, 286/2 және Қарасай батыр көшесіндегі № 345 үйлерді қоса алғанда; одан әрі Қарасай батыр көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Волхоская көшесіне дейін; Волховская көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесімен батысқа қарай солтүстік жағы Варламов көшесіне дейін; Варламов көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Абай даңғылына дейін.
№ 39 сайлау учаскесi

Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 176, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 75 имени Шакарима Кудайбердыулы" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Туркебаева по проспекту Абая на запад северная сторона до улицы Варламова; по улице Варламова на север восточная сторона до улицы Кулымбетова Узакбая; по улице Кулымбетова Узакбая на восток южная сторона до улицы Прокофьева; по улице Прокофьева на юг западная сторона, включая дом № 148 по улице Прокофьева до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на восток южная сторона до улицы Туркебаева; по улице Туркебаева на юг западная сторона до проспекта Абая.
Избирательный участок № 40
Центр: город Алматы, улица Брусиловского, 134а/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа Олимпийского резерва № 2" управления спорта города Алматы.
Границы: от улицы Прокофьева по улице Кулымбетова Узакбая на восток (южная сторона) до улицы Брусиловского; по улице Брусиловского на юг (западная сторона) исключая дом № 163 до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на запад (северная сторона) до улицы Прокофьева; по улице Прокофьева на север (восточная сторона) исключая дом № 148 улицы Прокофьева до улицы Кулымбетова Узакбая.
Избирательный участок № 41
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 176, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 75 имени Шакарима Кудайбердыулы" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Тургута Озала по нечетной стороне улицы Кулымбетова Узакбая в западном направлении до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева в северном направлении до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би в восточном направлении до улицы Туркебаева, по четной стороне улицы Туркебаева в южном направлении до переулка Туркебаева, по четной стороне переулка Туркебаева в восточном направлении до улицы Тургута Озала; по нечетной стороне улицы Тургута Озала в южном направлении до улицы Кулымбетова Узакбая.
Избирательный участок № 42
Центр: город Алматы, улица Тлендиева, 35, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 96" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по улице Толе би на запад северная сторона до восточного берега реки Большая Алматинка; по восточному берегу реки Большая Алматинка на север восточная сторона до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на восток южная сторона до восточной границы дома № 163 по улице Қараөткел; по восточной границе дома № 163 по улице Қараөткел на юг западная сторона до границы территории дома № 201 по улице Қараөткел; от границы территории дома № 201 улицы Қараөткел по улице Қараөткел на восток южная сторона до южной границы территории дома № 273А улицы Толе би; вдоль северной границы территории дома № 273А улицы Толе би на восток южная сторона до улицы Лихачева; далее по восточной стороне территории домов № 22, № 30, № 29, № 27, № 26 микрорайона Тастак-2 на север восточная сторона до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на восток южная сторона до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг западная сторона до улицы Толе би.
Избирательный участок № 43

Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 176, Алматы қаласы білім басқармасының "Шәкәрім Құдайбердіұлы атындағы № 75 жалпы бiлiм беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Түркебаев көшесінен Абай даңғылымен батысқа қарай солтүстік жағы Варламов көшесіне дейін; Варламов көшесімен солтүстікке қарай шығыс жағы Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Прокофьев көшесіндегі № 148 үйді қоса Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Абай даңғылына дейін.
№ 40 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Брусиловский көшесі, 134а/1, Алматы қаласы спорт басқармасының "№ 2 Олимпиадалық резервтегі мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Прокофьев көшесінен Ұзақбай Құлымбетов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) № 163 үйді қоспағанда Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы), Прокофьев көшесінің № 148 үйді қоспағанда Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін.
№ 41 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 176, Алматы қаласы білім басқармасының "Шәкәрім Құдайбердіұлы атындағы № 75 жалпы бiлiм беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тұрғыт Озал көшесінен Ұзақбай Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Түркебаев көшесіне дейін, Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен оңтүстік бағытта Түркебаев тұйық көшесіне дейін, Түркебаев тұйық көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін.
№ 42 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Тілендиев көшесі, 35, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 96 жалпы бiлiм беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Төле би көшесімен батысқа қарай солтүстік жағы Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауына дейін; Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай шығыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Қараөткел көшесіндегі № 163 үйдің шығыс шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 163 үйдің шығыс шекарасымен оңтүстікке қарай батыс жағы Қараөткел көшесіндегі № 201 үй аумағының шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 201 үй аумағының шекарасынан Қараөткел көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Төле би көшесіндегі № 273А үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Төле би көшесіндегі № 273А үй аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай оңтүстік жағы Лихачев көшесіне дейін; одан әрі Тастақ-2 шағынауданындағы № 22, № 30, № 29, № 27, № 26 үйлер аумағының шығыс шекарасы бойымен солтүстікке қарай шығыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығысқа қарай оңтүстік жағы Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Төле би көшесіне дейін.
№ 43 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Брусиловского, 15, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 34" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Дуйсенова по улице Прокофьева на юг западная сторона до улицы Кулымбетова Узакбая; по улице Кулымбетова Узакбая на запад северная сторона до улицы Волховская; по улице Волховская в северном направлении восточная сторона до улицы Карасай батыра; по улице Карасай батыра в западном направлении северная сторона до улицы Варламова; по улице Варламова на север по восточной стороне включая дома №№ 282, 284, 280, 278 по улице Толе би, далее по улице Толе би на восток южная сторона до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы в северном направлении восточная сторона до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова в восточном направлении южная сторона до улицы Прокофьева.
Избирательный участок № 44
Центр: город Алматы, улица Тлендиева, 35, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 96" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по улице Дуйсенова на запад северная сторона до улицы Даргомыжского; в створе улицы Даргомыжского по восточной границе территории домов № 26, № 27, № 29, № 30, № 22 микрорайона Тастак-2 на юг западная сторона до улицы Лихачева; от улицы Лихачева по южной границе территории дома № 96 улицы Грановского на запад северная сторона до южной границы территории дома № 168 улицы Қараөткел; от южной границы территории дома № 168 улицы Қараөткел на север восточная сторона до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на запад северная сторона до русла реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север восточная сторона до улицы Грановского; по улице Грановского на юг западная сторона до границы территории дома № 47 улицы Грановского; от территории дома № 47 улицы Грановского вдоль северной границы территории домов № 8Б, № 9А, № 14, № 13 микрорайона Тастак-2 и № 35 улицы Тлендиева Нургисы на востокюжная сторона до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг западная сторона до улицы Дуйсенова.
Избирательный участок № 45
Центр: город Алматы, улица Брусиловского, 15, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 34" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Туркебаева по нечетной стороне улицы Артема в западном направлении до улицы Брусиловского; по нечетной стороне улицы Брусиловского в южном направлении до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би в западном направлении до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева в северном направлении до улицы Дуйсенова; по нечетной стороне улицы Дуйсенова в западном направлении до улицы Тлендиева Нургисы; по четной стороне улицы Тлендиева Нургисы в северном направлении до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказская в восточном направлении, исключая дом № 41 по улице Кавказская и дом № 11 по улице Брусиловского, до улицы Брусиловского; по нечетной стороне улицы Брусиловского в южном направлении до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова в восточном направлении до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева в южном направлении исключая дома № 61 и № 63 улицы Туркебаева до улицы Артема.
Избирательный участок № 46

Орталығы: Алматы қаласы, Брусиловский көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 34 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Дүйсенов көшесінен Прокофьев көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесімен батысқа қарай солтүстік жағы Волховская көшесіне дейін; Волховская көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Варламов көшесіне дейін; Варламов көшесімен солтүстікке қарай шығыс жағы Төле би көшесіндегі №№ 282, 284, 280, 278 үйлерді қоса алғанда; одан әрі Төле би көшесі бойынша шығысқа қарай оңтүстік жағы Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесі бойынша солтүстік бағытта шығыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Прокофьев көшесіне дейін.
№ 44 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Тілендиев көшесі, 35, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 96 жалпы бiлiм беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Дүйсенов көшесімен батысқа қарай солтүстік жағы Даргомыжский көшесіне дейін; Даргомыжский көшесінің тұсындағы Тастақ-2 шағынауданындағы № 26, № 27, № 29, № 30, № 22 үйлер аумағының шығыс шекарасымен оңтүстікке қарай батыс жағы Лихачев көшесіне дейін; Лихачев көшесінен оңтүстікке қарай Грановский көшесіндегі № 96 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай солтүстік жағы Қараөткел көшесіндегі № 168 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 168 үй аумағының оңтүстік шекарасынан солтүстікке қарай шығыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесі бойымен батысқа қарай солтүстік жағы Үлкен Алматы өзенінің арнасына дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай шығыс жағы Грановский көшесіне дейін; Грановский көшесімен оңтүстікке қарай батыс жағы Грановский көшесіндегі № 47 үй аумағының шекарасына дейін; Грановский көшесіндегі № 47 үй аумағынан солтүстік шекара бойымен Тастақ-2 шағынауданының № 8Б, № 9А, № 14, № 13 үйлер аумағының бойымен және Тілендиев көшесіндегі № 35 үйдің шығысында оңтүстік жағы Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай батыс жағы Дүйсенов көшесіне дейін.
№ 45 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Брусиловский көшесі, 15, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 34 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Түркебаев көшесінен Артем көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта, Кавказская көшесіндегі № 41 үйді және Брусиловский көшесіндегі № 11 үйді қоспағанда, Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің тақ санды жағы бойынша оңтүстік бағытта Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Түркебаев көшесіндегі № 61 және № 63 үйлерді қоспағанда, Артем көшесіне дейін.
№ 46 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Тургута Озала, 45, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 167" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Тургута Озала по нечетной стороне улицы Артема в западном направлении до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева в северном направлении до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказской в восточном направлении до улицы Тургута Озала; по нечетной стороне улицы Тургута Озала в южном направлении до улицы Артема, включая дома № 59/87, № 61 и № 63 по улице Туркебаева.
Избирательный участок № 47
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 4, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 62 имени Шона Смаханулы" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Дуйсенова по нечетной стороне улицы Аносова до улицы Артема; по нечетной стороне улицы Артема до улицы Тургута Озала; по четной стороне улицы Тургута Озала до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказская до улицы Ислама Каримова; по нечетной стороне улицы Ислама Каримова до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Аносова.
Избирательный участок № 48
Центр: город Алматы, улица Тлендиева, 35, коммунальное государственное казенное предприятие "Школа искусств" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Райымбека по нечетной стороне улицы Брусиловского до улицы Кавказской; по нечетной стороне улицы Кавказская, включая дом № 41 по улицы Кавказская и дом № 11 по улицы Брусиловского, до улицы Тлендиева Нургисы; по нечетной стороне улицы Тлендиева Нургисы до северной границы общеобразовательной школы № 96; вдоль северной границы общеобразовательной школы № 96 и дома № 13, № 14,№ 9А, № 8Б микрорайона Тастак-2 до улицы Грановского; по четной стороне улицы Грановского до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Брусиловского.
Избирательный участок № 49
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 4, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 62 имени Шона Смаханулы" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Райымбека по нечетной стороне улицы Ислама Каримова до северной границы дома № 28 улицы Тургута Озала, вдоль северной границы дома № 28, № 47 улицы Тургута Озала на запад (северная сторона) до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до улицы Дуйсенова; по нечетной стороне улицы Дуйсенова до улицы Брусиловского; по четной стороне улицы Брусиловского до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Ислама Каримова, исключая дом № 59/87 по улице Туркебаева.
Избирательный участок № 50

Орталығы: Алматы қаласы, Тұрғыт Озал көшесі, 45, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 167 жалпы бiлiм беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тұрғыт Озал көшесінен Артем көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағы бойынша шығыс бағытта Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Артем көшесіне дейін, Түркебаев көшесіндегі № 59/87, № 61 және № 63 үйлерді қоса алғанда.
№ 47 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 4, Алматы қаласы білім басқармасының "Шона Смаханұлы атындағы № 62 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Дүйсенов көшесінен Аносов көшесінің тақ санды жағымен Артем көшесіне дейін; Артем көшесінің тақ санды жағымен Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін.
№ 48 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тілендиев көшесі, 35, Алматы қаласы білім басқармасының "Өнер мектебі" коммуналдық мемелекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекаралары: Райымбек даңғылынан Брусиловский көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіндегі № 41 үйді және Брусиловский көшесіндегі № 11 үйді қоса Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің тақ санды жағымен № 96 жалпы білім беретін мектептің солтүстік шекарасына дейін; № 96 жалпы білім беретін мектептің және Тастақ-2 шағынауданындағы № 13, № 14, № 9А, № 8Б үйлер солтүстік шекарасының бойымен Грановский көшесіне дейін; Грановский көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін.
№ 49 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 4, Алматы қаласы білім басқармасының "Шона Смаханұлы атындағы № 62 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Райымбек даңғылынан Ислам Каримов көшесінің тақ санды жағымен Тұрғыт Озал көшесіндегі № 28 үйдің солтүстік шекарасына дейін; Тұрғыт Озал көшесіндегі № 28, № 47 үйлердің солтүстік шекарасы бойымен батысқа (солтүстік жағы) Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Ислам Каримов көшесіне дейін, Түркебаев көшесіндегі № 59/87 үйді қоспағанда.
№ 50 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Ислама Каримова, 70, к2, общежитие "Казахстанско - Британский технический университет, общежитие № 4".
Границы: от улицы Ислама Каримова по южной стороне проспекта Райымбека до улицы Аренского; по западной стороне улицы Аренского в южном направлении до границы дома № 23 по улице Розыбакиева, далее на юг вдоль западной стороны торгового павильона № 33/1, затем на восток до улицы Розыбакиева; по западной стороне улицы Розыбакиева в южном направлении до улицы Дуйсенова; по северной стороне улицы Дуйсенова в западном направлении до улицы Ислама Каримова; по восточной стороне улицы Ислама Каримова на север до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 51
Центр: город Алматы, улица Розыбакиева, 6, акционерное общество "Алатау Жарық Компаниясы".
Границы: от улицы Аренского по южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до улицы Ауэзова; по западной стороне улицы Ауэзова в южном направлении, включая дома №№ 206Б, 206К, 206, 206Е, 210/12 корпус 2, 210/12 корпус 1 по проспекту Райымбека до улицы Толе би; по северной стороне улицы Толе би в западном направлении до улицы Розыбакиева; по восточной стороне улицы Розыбакиева, затем поворачиваем на запад вдоль южной границы дома № 33/1 торгового павильона оптового рынка; далее на север вдоль восточной стороны дома № 33/1 торгового павильона до южного дома № 23 улицы Розыбакиева, затем на запад до улицы Аренского; по восточной стороне улицы Аренского до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 52
Центр: город Алматы, улица Розыбакиева, 31в, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 67" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Ислама Каримова по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на запад (северная сторона) до улицы Брусиловского; по улице Брусиловского на север (восточная сторона) включая дом № 163 до улицы Кулымбетова Узакбая; по улице Кулымбетова Узакбая на восток (южная сторона) до улицы Ислама Каримова; по нечетной стороне улицы Ислама Каримова до улицы Шакарима; по улице Шакарима на запад (северная сторона) до улицы Тургута Озала; по улице Тургута Озала западная сторона до проспекта Абая.
Избирательный участок № 53
Центр: город Алматы, улица Розыбакиева, 31в, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 67" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Карасай батыра по улице Аренского в южном направлении по западной стороне до улицы Кулымбетова Узакбая; по улице Кулымбетова Узакбая в восточном направлении южная сторона до улицы Верещагина; по улице Верещагина в южном направлении восточная сторона до улицы Карасу; по улице Карасу в южном направлении восточная сторона до улицы Жамбыла; по улице Жамбыла в восточном направлении южная сторона до улицы Розыбакиева; по улице Розыбакиева в южном направлении западная сторона до проспекта Абая; по проспекту Абая в западном направлении северная сторона до улицы Тургута Озала; по улице Тургута Озала в северном направлении восточная сторона до улицы Шакарима; по улице Шакарима в восточном направлении южная сторона до улицы Ислама Каримова; по улице Ислама Каримова в северном направлении восточная сторона до улицы Карасай батыра; по улице Карасай батыра в восточном направлении южная сторона до улицы Аренского.
Избирательный участок № 54
Центр: город Алматы, улица Шевченко, 202, коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж полиграфии" управления образования города Алматы.

Орталығы: Алматы қаласы, Ислам Каримов көшесі, 70, к2, "Қазақстан-Британ техникалық университеті, № 4 жатақхана" жатақханасы.
Шекаралары: Ислам Каримов көшесінен Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен Аренский көшесіне дейін; Аренский көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Розыбакиев көшесіндегі № 23 үйдің шекарасына дейін, одан әрі оңтүстікке қарай № 33/1 сауда павильонының батыс жағымен, содан кейін шығысқа қарай Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Райымбек даңғылына дейін.
№ 51 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, 6, "Алатау Жарық Компаниясы" акционерлік қоғамы.
Шекаралары: Аренский көшесінен Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылындағы №№ 206Б; 206К; 206, 206Е, 210/12 корпус 2, 210/12 корпус 1 үйлерді қоса алғанда Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиева көшесінің шығыс жағымен, содан кейін көтерме базар сауда павильонының № 33/1 үйінің оңтүстік шекарасы бойымен батысқа бұрыламыз; одан әрі солтүстікке қарай сауда павильонының № 33/1 үйінің шығыс жағымен Розыбакиев көшесінің № 23 оңтүстік үйіне дейін, содан кейін батысқа қарай Аренский көшесіне дейін; Аренский көшесінің шығыс жағымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 52 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, 31в, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 67 жалпы бiлiм беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ислам Каримов көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесінің батысқа қарай (солтүстік жағы) Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің солтүстікке қарай (шығыс жағы) № 163 үйді қоса Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесінің шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің тақ санды жағымен Шәкәрім көшесіне дейін, Шәкәрім көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің батыс жағымен Абай даңғылына дейін.
№ 53 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, 31в, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 67 жалпы бiлiм беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарасай батыр көшесінен Аренский көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағынан Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Верещагин көшесіне дейін; Верещагин көшесімен оңтүстік бағытта шығыс жағы Қарасу көшесіне дейін; Қарасу көшесімен оңтүстік бағытта шығыс жағы Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Абай даңғылына дейін; Абай даңғылымен батыс бағытта солтүстік жағы Тұрғұт Озал көшесіне дейін; Тұрғұт Озал көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Шәкәрім көшесіне дейін; Шәкәрім көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Аренский көшесіне дейін.
№ 54 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шевченко көшесі, 202, Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы полиграфия колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улицы Жамбыла до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до улицы Шевченко; по четной стороне улицы Шевченко до улицы Айманова; по нечетной стороне улицы Айманова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Жамбыла, включая дом № 100 по проспекту Гагарина и дом № 141 по проспекту Абая.
Избирательный участок № 55
Центр: город Алматы, улица Курмангазы, 150, общежитие № 3 акционерного общества "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана".
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Клочкова; по нечетной стороне улице Клочкова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Курмангазы, исключая дом № 100 по проспекту Гагарина и дом № 141 по проспекту Абая.
Избирательный участок № 56
Центр: город Алматы, улица Ауэзова, 66/5, республиканское государственное учреждение "Республиканская казахская специализированная музыкальная школа-интернат для одаренных детей имени Ахмета Жубанова" министерства культуры и информации Республики Казахстан.
Границы: от улицы Клочкова по четной стороне улицы Шевченко до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Клочкова; по четной стороне улицы Клочкова до улицы Шевченко, включая дома № 64/1, № 64/2, № 64/3, № 64/4, № 66/5 по улице Ауэзова, также дом № 164Г по улице Шевченко.
Избирательный участок № 57
Центр: город Алматы, улица Клочкова, 49, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 135" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Айманова; по нечетной стороне улицы Айманова до улицы Жамбыла; по четной стороне улицы Жамбыла до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Клочкова; по нечетной стороне улицы Клочкова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Айманова; по четной стороне улицы Айманова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 58

Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін, Гагарин даңғылындағы № 100 үйді және Абай даңғылындағы № 141 үйді қоса.
№ 55 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құрманғазы көшесі, 150, "Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамының № 3 жатақханасы.
Шекаралары: Гагарин даңғылынан Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Клочков көшесіне дейін; Клочков көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Гагарин даңғылы № 100 үйді және Абай даңғылындағы № 141 үйді қоспағанда.
№ 56 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әуезов көшесі, 66/5, Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің "Ахмет Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған Республикалық қазақ мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаты" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Клочков көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Клочков көшесіне дейін; Клочков көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін, Әуезов көшесіндегі № 64/1, № 64/2, № 64/3, № 64/4, № 66/5 үйлерді, сондай-ақ Шевченко көшесіндегі № 164Г үйді қоса.
№ 57 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Клочков көшесі, 49, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 135 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Гагарин даңғылынан Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Клочков көшесіне дейін; Клочков көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 58 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Радостовца, 38, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 18" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Аренского по улице Карасай батыра в восточном направлении южная сторона до проспекта Гагарина; по проспекту Гагарина в южном направлении западная сторона до улицы Жамбыла; по улице Жамбыла в западном направлении северная сторона до улицы Карасу; по улице Карасу в северном направлении восточная сторона до улицы Верещагина; по улице Верещагина в северном направлении восточная сторона до улицы Кулымбетова Узакбая; по улице Кулымбетова Узакбая в западном направлении северная сторона до улицы Аренского; по улице Аренского в северном направлении восточная сторона до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 59
Центр: город Алматы, улица Жарокова, 18, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 128 имени М. Ауэзова" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Жарокова; по нечетной стороне улицы Жарокова до улицы Жамбыла; по нечетной стороне улицы Жамбыла до улицы Айманова; по четной стороне улицы Айманова до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 60
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 93, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 144" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Толе би по четной стороне улицы Розыбакиева в южном направлении до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра в западном направлении до улицы Ислама Каримова; по нечетной стороне улицы Ислама Каримова в южном направлении до улицы Кулымбетова Узакбая; по нечетной стороне улицы Кулымбетова Узакбая в западном направлении до улицы Тургута Озала; по четной стороне улицы Тургута Озала в северном направлении до переулка Туркебаева, по четной стороне переулка Туркебаева в западном направлении до улицы Туркебаева, по четной стороне улицы Туркебаева в северном направлении до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би в восточном направлении до улицы Розыбакиева.
Избирательный участок № 61
Центр: город Алматы, улица Карасай батыра, 205, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 79" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улице Богенбай батыра до улицы Жарокова; по нечетной стороне улицы Жарокова до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Богенбай батыра, исключая дом № 300 по улице Богенбай батыра.
Избирательный участок № 62

Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 38, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 18 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Аренский көшесінен Қарасай батыр көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылымен оңтүстік бағытта батыс жағы Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Қарасу көшесіне дейін; Қарасу көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Верещагин көшесіне дейін; Верещагин көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесі бойынша батыс бағытта солтүстік жағы Аренского көшесіне дейін; Аренский көшесі бойынша солтүстік бағытта шығыс жағы Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 59 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жароков көшесі, 18, Алматы қаласы білім басқармасының "М. Әуезов атындағы № 128 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Гагарин даңғылынан Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жароков көшесіне дейін: Жароков көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 60 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 93, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 144 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Төле би көшесінен Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен оңтүстік бағытта Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Түркебаев тұйық көшесіне дейін, Түркебаев тұйық көшесінің жұп санды жағымен батыс бағытта Түркебаев көшесіне дейін, Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Розыбакиев көшесіне дейін.
№ 61 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі, 205, Алматы қаласы білім басқармасының "№79 мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі № 300 үйді қоспағанда.
№ 62 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Радостовца, 38, коммунальное государственное учреждение "Гимназия №18" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Толе би по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Розыбакиева, включая дом № 300 по улице Богенбай батыра.
Избирательный участок № 63
Центр: город Алматы, улица Карасай батыра, 205, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 79" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улице Толе би до улицы Сыпатаева; по нечетной стороне улицы Сыпатаева до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Жарокова; по четной стороне улицы Жарокова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Толе би.
Избирательный участок № 64
Центр: город Алматы, улица Манаса, 13, республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский музыкальный колледж имени Петра Чайковского" министерства культуры и информации Республики Казахстан.
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Текстильной; по нечетной стороне улицы Текстильная до улицы Кабанбай батыра; по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Жамбыла; по четной стороне улицы Жамбыла до улицы Манаса; по нечетной стороне улицы Манаса до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Карасай батыра, исключая дома № 64/1, № 64/2, № 64/3, № 64/4, № 66/5 по улице Ауэзова, также дом № 164Г по улице Шевченко.
Избирательный участок № 65
Центр: город Алматы, улица Манаса, 13, республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский музыкальный колледж имени Петра Чайковского" Министерства культуры и информации Республики Казахстан.
Границы: от улицы Манаса по улице Шевченко в восточном направлении южная сторона до улицы Муканова; по улице Муканова в южном направлении западная сторона до улицы Курмангазы; по улице Курмангазы в восточном направлении южная сторона до улицы Муратбаева; по улице Муратбаева в южном направлении западная сторона до проспекта Абая; по проспекту Абая в западном направлении северная сторона до улицы Манаса; по улице Манаса в северном направлении восточная сторона до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 66
Центр: город Алматы, улица Байзакова, 238, республиканское государственное учреждение "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва имени Каркена Ахметова" комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
Границы: от улицы Ударная по улице Кабанбай батыра в восточном направлении южная сторона до улицы Жумалиева; по улице Жумалиева в южном направлении западная сторона до улицы Жамбыла; по улице Жамбыла в восточном направлении южная сторона до улицы Муканова; по улице Муканова в южном направлении западная сторона до улицы Шевченко; по улице Шевченко в западном направлении северная сторона до улицы Манаса; по улице Манаса в северном направлении восточная сторона до улицы Жамбыла; по улице Жамбыла в восточном направлении южная сторона до улицы Ударная; по улице Ударная в северном направлении восточная сторона до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 67

Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 38, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 18 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Төле би көшесінен Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесіндегі № 300 үйді қоса.
№ 63 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі, 205, Алматы қаласы білім басқармасының "№79 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Гагарин даңғылынан Төле би көшесінің жұп санды жағымен Сыпатаев көшесіне дейін; Сыпатаев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 13, Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің "Петр Чайковский атындағы Алматы музыкалық колледж" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Әуезов көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Текстильная көшесіне дейін; Текстильная көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Манас көшесіне дейін; Манас көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін, Әуезов көшесіндегі № 64/1, № 64/2, № 64/3, № 64/4, № 66/5 үйлерді, сондай-ақ Шевченко көшесіндегі № 164Г үйді қоспағанда.
№ 65 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 13, Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің "Петр Чайковский атындағы Алматы музыкалық колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Манас көшесінен Шевченко көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Абай даңғылына дейін; Абай даңғылымен батыс бағытта солтүстік жағы Манас көшесіне дейін; Манас көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Шевченко көшесіне дейін.
№ 66 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 238, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Қаркен Ахметов атындағы олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ударная көшесінен Қабанбай батыр көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Манас көшесіне дейін; Манас көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Ударная көшесіне дейін; Ударная көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 67 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Жарокова, 18, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 128 имени М. Ауэзова" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Сыпатаева по южной стороне улицы Толе би до улицы Нұрлы жол; по западной стороне улицы Нұрлы жол в южном направлении до улицы Карасай батыра; по южной стороне улицы Карасай батыра в западном направлении до улицы Ауэзова; по западной стороне улицы Ауэзова в южном направлении до улицы Жамбыла; по северной стороне улицы Жамбыла в западном направлении до улицы Жарокова; по восточной стороне улицы Жарокова на север до улицы Карасай батыра; по южной стороне улицы Карасай батыра в восточном направлении до улицы Сыпатаева; по восточной стороне улицы Сыпатаева на север до улицы Толе би.
Избирательный участок № 68
Центр: город Алматы, улица Карасай батыра, 140, учреждение "Авторская школа Жании Аубакировой".
Границы: от улицы Текстильной по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Айтиева; по четной стороне улицы Айтиева до улицы Богенбай батыра; по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Байганина; по нечетной стороне улицы Байганина до улицы Кабанбай батыра; по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Ударная; по нечетной стороне улицы Ударная до улицы Жамбыла; по нечетной стороне улицы Жамбыла до улицы Нурмакова; по четной стороне улицы Нурмакова до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Текстильной; по четной стороне улицы Текстильной до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 69
Центр: город Алматы, улица Богенбай батыра, 260, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 124" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Айтиева; по нечетной стороне улицы Айтиева до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Айтиева; по нечетной стороне улицы Айтиева до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Нұрлы жол; по четной стороне улицы Нұрлы жол до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Казыбек би, включая дом № 9 по улице Айтиева и дом № 10, № 12 по улице Ауэзова.
Избирательный участок № 70

Орталығы: Алматы қаласы, Жароков көшесі, 18, Алматы қаласы білім басқармасының "М. Әуезов атындағы № 128 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сыпатаев көшесінен Төле би көшесінің оңтүстік жағымен Нұрлы жол көшесіне дейін; Нұрлы жол көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің оңтүстік жағымен батыс бағытта Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Сыпатаев көшесіне дейін; Сыпатаев көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Төле би көшесіне дейін.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі, 140, "Жәния Әубәкірованың авторлық мектебі" мекемесі.
Шекаралары: Текстильная көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Байғанин көшесіне дейін; Байғанин көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Ударная көшесіне дейін; Ударная көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Текстильная көшесіне дейін; Текстильная көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 260, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 124 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Әуезов көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Нұрлы жол көшесіне дейін; Нұрлы жол көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің № 9 үйді және Әуезов көшесіндегі № 10, № 12 үйлерді қоса.
№ 70 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Карасай батыра, 157, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 46" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Нурмакова по четной стороне улицы Толе би до улицы Чокина; по нечетной стороне улицы Чокина до улицы Богенбай батыра; по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Жумалиева; по нечетной стороне улицы Жумалиева до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Байганина; по четной стороне улицы Байганина до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Нурмакова; по четной стороне улицы Нурмакова до улицы Толе би, исключая дома № 128, № 153 по улице Карасай батыра.
Избирательный участок № 71
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 93, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 144" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Розыбакиева по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Брусиловского; по четной стороне улицы Брусиловского до улицы Артема; по четной стороне улицы Артема до улицы Аносова; по четной стороне улицы Аносова до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Розыбакиева; по нечетной стороне улицы Розыбакиева до улицы Толе би.
Избирательный участок № 72
Центр: город Алматы, улица Ауэзова, 36, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 55" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Гоголя до улицы Исаева; по нечетной стороне улицы Исаева до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Айтиева; по четной стороне улицы Айтиева до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Гоголя, исключая дома № 29, № 55/170 по улице Исаева, также исключая дом № 9 по улице Айтиева и дома № 10, № 12 по улице Ауэзова.
Избирательный участок № 73
Центр: город Алматы, улица Байзакова, 130, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 136 имени М. Дулатова" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Исаева по четной стороне улицы Гоголя до улицы Байзакова; по нечетной стороне улицы Байзакова до улицы Казбек би; по нечетной стороне улицы Казбек би до улицы Чокина; по нечетной стороне улицы Чокина до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Исаева; по четной стороне улицы Исаева до улицы Гоголя, включая дома № 29, № 55/170 по улице Исаева.
Избирательный участок № 74

Орталығы: Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі, 157, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 46 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Нұрмақов көшесінен Төле би көшесінің жұп санды жағымен Шөкин көшесіне дейін; Шөкин көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Байғанин көшесіне дейін; Байғанин көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін, Қарасай батыр көшесіндегі № 128, № 153 үйлерді қоспағанда.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 93, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 144 мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Төле би көшесінің тақ санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің жұп санды жағымен Артем көшесіне дейін; Артем көшесінің жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін; Аносов көшесінің жұп санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әуезов көшесі, 36, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 55 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Әуезов көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Исаев көшесіне дейін; Исаев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Исаев көшесіндегі № 29, № 55/170 үйлерді, сондай-ақ Әйтиев көшесінің № 9 және Әуезов көшесіндегі № 10, № 12 үйді қоспағанда.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзакова көшесі, 130 , Алматы қаласы білім басқармасының "М. Дулатов атындағы № 136 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Исаев көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Шөкин көшесіне дейін; Шөкин көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Исаев көшесіне дейін; Исаев көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін; Исаев көшесіндегі, № 29, № 55/170 үйлерін қоса.
№ 74 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Гоголя, 187, коммунальное государственное учреждение "Лицей № 24" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Райымбека вдоль берега реки Есентай в южном направлении западная сторона до улицы Гоголя; по улице Гоголя в западном направлении северная стороне до улицы Ауэзова; по улице Ауэзова в северном направлении по восточной стороне исключая дома №№ 206Б, 206К, 206, 206Е и 210/12 корпус 2, 210/12 корпус 1 по проспекту Райымбека; далее по проспекту Райымбека по южной стороне в восточном направлении до берега реки Есентай.
Избирательный участок № 75
Центр: город Алматы, проспект Абая, 85, уг. Байтурсынова, 105, некоммерческое акционерное общество "Казахская академия спорта и туризма".
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Масанчи; по нечетной стороне улицы Масанчи до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Шагабутдинова; по четной стороне улицы Шагабутдинова до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Байтурсынулы Ахмета; по четной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 76
Центр: город Алматы, проспект Абая, 91, Акционерное общество "Казахстанский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии".
Избирательный участок № 78
Центр: город Алматы, улица Амангельды, 88, республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский научно-практический центр психического здоровья" Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Избирательный участок № 79
Центр: город Алматы, улица Муратбаева, 200, АО "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана".
Границы: от улицы Муканова по четной стороне улицы Шевченко до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Шагабутдинова; по нечетной стороне улицы Шагабутдинова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 80
Центр: город Алматы, улица Курмангазы, 113а, общежитие № 8 акционерного общества "Казахский национальный медицинский университет имени Санжара Джафаровича Асфендиярова".
Границы: от улицы Шарипова Ади по четной стороне улицы Шевченко до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 81

Орталығы: Алматы қаласы, Гоголя көшесі, 187, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 24 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Райымбек даңғылынан Есентай өзенінің жағасымен оңтүстік бағытта батыс жағы Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы бойынша Райымбек даңғылындағы №№ 206Б; 206К; 206, 206Е және 210/12 Корпус 2, 210/12 корпус 1 үйлерін қоспағанда; бұдан әрі Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығыс бағытта Есентай өзенінің жағасына дейін.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 85, Байтұрсынова, 105 қиылысы, "Қазақ спорт және туризм академиясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шекаралары: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Шагабутдинов көшесіне дейін; Шагабутдинов көшесінің жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 91, "Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Амангелді көшесі, 88, Қазақстан республикасы денсаулық сақтау министрлігінің "Республикалық психикалық денсаулық ғылыми-практикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мұратбаев көшесі, 200, "Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамы.
Шекаралары: Мұқанов көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Шагабутдинов көшесіне дейін; Шагабутдинов көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құрманғазы көшесі, 113а, "Санжар Жафарұлы Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" акционерлік қоғамының № 8 жатақханасы.
Шекаралары: Әди Шәріпов көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 81 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Карасай батыра, 157, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 46" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Байзакова по четной стороне улицы Толе би до улицы Муканова; по нечетной стороне улицы Муканова до улицы Жамбыла; по нечетной стороне улицы Жамбыла до улицы Жумалиева; по четной стороне улицы Жумалиева до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Байзакова; по четной стороне улицы Байзакова до улицы Толе би, включая дома № 128, № 153 по улице Карасай батыра.
Избирательный участок № 82
Центр: город Алматы, улица Кабанбай батыра, 125/105а, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 8" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Муканова по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Шагабутдинова; по нечетной стороне улицы Шагабутдинова до улицы Жамбыла; по нечетной стороне улицы Жамбыла до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 83
Центр: город Алматы, улица Жамбыла, 102, государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж транспорта и коммуникаций" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Шагабутдинова по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Жамбыла; по четной стороне улицы Жамбыла до улицы Шагабутдинова; по четной стороне улицы Шагабутдинова до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 84
Центр: город Алматы, улица Шевченко, 97, акционерное общество "Казахская академия транспорта и коммуникаций имени Мухамеджана Тынышпаева".
Границы: от улицы Шевченко по нечетной стороне улицы Мауленова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи до улицы Жамбыла; по четной стороне улицы Жамбыла до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Шевченко; по четной стороне улицы Шевченко до улицы Мауленова, включая общежития Казахского академия транспорта и коммуникаций имени Мухамеджан Тынышпаева расположенное по улице Мауленова, № 108-а, № 110, №112.
Избирательный участок № 85

Орталығы: Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі, 157, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 46 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Байзақов көшесінен Төле би көшесінің жұп санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін, Қарасай батыр көшесіндегі № 128, № 153 үйлерді қоса.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 125/105а, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 8 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мұқанов көшесінен Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Шагабутдинов көшесіне дейін; Шагабутдинов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 83 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жамбыл көшесі, 102, Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы мемлекеттік көлік және коммуникация колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Шагабутдинов көшесінен Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Шагабутдинов көшесіне дейін; Шагабутдинов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шевченко көшесі, 97, "Мұхамеджан Тынышпаев атындағы қазақ көлік және коммуникациялар академиясы" акционерлік қоғамы.
Шекаралары: Шевченко көшесінен Мәуленов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Мәуленов көшесіне дейін; Мәуленов көшесіндегі № 108-а, № 110, № 112 орналасқан Мұхамеджан Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы жатақханаларын қоса.
№ 85 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Кабанбай батыра, 125/105а, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 8" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Досмухамедова Халела; по нечетной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Шагабутдинова; по четной стороне улицы Шагабутдинова до улицы Богенбай батыра; по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Досмухамедова Халела; по четной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 86
Центр: город Алматы, улица Масанчи, 70, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 36 имени Б. Атыханулы" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по четной стороне улицы Толе би до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Досмухамедова Халела; по четной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Байтурсынулы Ахмета; по четной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Толе би.
Избирательный участок № 87
Центр: город Алматы, улица Байзакова, 130, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 136 имени М. Дулатова" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Чокина по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Кожамкулова; по нечетной стороне улицы Кожамкулова до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Байзакова; по нечетной стороне улицы Байзакова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Чокина; по четной стороне улицы Чокина до улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 88
Центр: город Алматы, улица Толе би, 109, товарищество с ограниченной ответственностью "Евразийский технологический университет".
Границы: от улицы Муратбаева по четной стороне улицы Айтеке би до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Казыбек би; по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Досмухамедова Халела; по нечетной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Айтеке би.
Избирательный участок № 89

Орталығы: Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 125/105а, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 8 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Халел Досмұхамедов көшесіне дейін; Халел Досмұхамедов көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Шагабутдинов көшесіне дейін; Шагабутдинов көшесінің жұп жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Халел Досмұхамедов көшесіне дейін; Халел Досмұхамедов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 86 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Масанчи көшесі, 70, Алматы қаласы білім басқармасының "Б. Атыханұлы атындағы № 36 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Төле би көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Халел Досмұхамедов көшесіне дейін; Халел Досмұхамедов көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 87 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзакова көшесі, 130 , Алматы қаласы білім басқармасының "М. Дулатов атындағы № 136 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шөкин көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Қожамқұлов көшесіне дейін; Қожамқұлов көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Шөкин көшесіне дейін; Шөкин көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.
№ 88 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 109, "Еуразиялық технологиялық университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Әйтеке би көшесінің жұп санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің тақ сан жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің жұп сан жағымен Халел Досмұхамедов көшесіне дейін; Халел Досмұхамедов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін.
№ 89 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Шарипова А., 53, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 95" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Жумалиева по четной стороне улицы Айтеке би до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Кожамкулова; по четной стороне улицы Кожамкулова до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Жумалиева; по четной стороне улицы Жумалиева до улицы Айтеке би.
Избирательный участок № 90
Центр: город Алматы, улица Масанчи, 70, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 36 имени Б. Атыханулы" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Сейфуллина по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Мауленова; по четной стороне улицы Мауленова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Жамбыла; по нечетной стороне улицы Жамбыла до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи до улицы Кабанбай батыра; по четной стороне улицы Кабанбай батыра до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Карасай батыра, исключая общежития Казахской академии транспорта и коммуникации имени Мухамеджан Тынышпаева расположенное по улице Мауленова, № 108-а, № 110, № 112.
Избирательный участок № 91
Центр: город Алматы, улица Кабанбай батыра, 128, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 25 имени Ильяса Есенберлина" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Наурызбай батыра по четной стороне улицы Карасай батыра до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Желтоксан; по нечетной стороне улицы Желтоксан до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 92
Центр: город Алматы, улица Карасай батыра, 70, государственное учреждение "Следственный изолятор Департамента комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Алматы".
Избирательный участок № 93

Орталығы: Алматы қаласы, Шәріпов көшесі, 53, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 95 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жұмалиев көшесінен Әйтеке би көшесінің жұп санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Қожамқұлов көшесіне дейін; Қожамқұлов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін.
№ 90 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Масанчи көшесі, 70, Алматы қаласы білім басқармасының "Б. Атыханұлы атындағы № 36 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сейфуллин даңғылынан Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп жағымен Мауленов көшесіне дейін; Мауленов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Мауленов көшесіндегі, № 108-а, № 110, № 112 орналасқан Мұхамеджан Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы жатақханаларын қоспағанда.
№ 91 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 128, Алматы қаласы білім басқармасының "Ілияс Есенберлин атындағы № 25 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Наурызбай батыр көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Желтоқсан көшесіне дейін; Желтоқсан көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі, 70, "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласы бойынша Департаментінің тергеу изоляторы" мемлекеттік мекемесі.
№ 93 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Толе би, 74/1, коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей № 39 имени Султан-Ахмета Ходжикова" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Наурызбай батыра по четной стороне улицы Казыбек би до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Казыбек би, включая дом № 73/71 по улице Толе би.
Избирательный участок № 94
Центр: город Алматы, проспект Сейфуллина, 492, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 1" управления общественного здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 95
Центр: город Алматы, улица Шарипова Ади, 53, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 95" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Шарипова Ади по четной стороне улицы Айтеке би до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Досмухамедова Халела; по четной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Айтеке би, исключая дом № 73/71 по улице Толе би.
Избирательный участок № 96
Центр: город Алматы, улица Казыбек би, 96, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница скорой неотложной помощи" управления общественного здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 97
Центр: город Алматы, улица Толе би, 93Б, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской кардиологический центр" управления общественного здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 98
Центр: город Алматы, улица Толе би, 95-а, Акционерное общество "Казахский ордена "Знак Почета" научно-исследовательский институт глазных болезней".
Избирательный участок № 99
Центр: город Алматы, улица Айтеке би, 120, Акционерное общество "Научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней".
Избирательный участок № 100
Центр: город Алматы, улица Курмангазы, 98/71, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской ревматологический центр" управления общественного здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 101
Центр: город Алматы, улица Гоголя, 124, государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский экономический колледж" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области".
Границы: от улицы Байзакова по четной стороне улицы Гоголя до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Айтеке би; по нечетной стороне улицы Айтеке би до улицы Жумалиева; по нечетной стороне улицы Жумалиева до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Байзакова; по четной стороне улицы Байзакова до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 102
Центр: город Алматы, улица Гоголя, 114, некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет".

Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 74/1, Алматы қаласы білім басқармасының "Сұлтан-Ахмет Ходжиков атындағы № 39 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Наурызбай батыр көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін, Төле би көшесіндегі № 73/71 үйді қоса.
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сейфуллин даңғылы, 492, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы
"№ 1 қалалық перзентхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 95 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әди Шәріпов көшесі, 53, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 95 жалпы бiлiм беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Әди Шәріпов көшесінен Әйтеке би көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Халел Досмұхамедов көшесіне дейін; Халел Досмұхамедов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Төле би көшесіндегі № 73/71 үйді қоспағанда.
№ 96 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазыбек би көшесі, 96, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық жедел шұғыл көмек көрсету ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 97 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 93Б, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық кардиологиялық орталық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 98 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 95-а, "Құрмет Белгісі" орденді Қазақ көз аурулары ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйтеке би көшесі, 120, "Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы.
№ 100 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құрманғазы көшесі, 98/71, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық ревматология орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны.
№ 101 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 124, "Алматы облыстық білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Алматы экономикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Байзақов көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің тақ санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Әйтеке би көшесінің тақ санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 102 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 114, "Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.

Границы: от улицы Шарипова Ади, по четной стороне улицы Гоголя до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Айтеке би; по нечетной стороне улицы Айтеке би до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Гоголя, исключая дом № 511/112 по проспекту Сейфуллина.
Избирательный участок № 103
Центр: город Алматы, улица Шарипова Ади, 26/27, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 16 имени А. Шарипова" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Муратбаева по нечетной стороне улицы Гоголя в западном направлении до восточного берега реки Есентай; вдоль восточного берега реки Есентай в северном направлении до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека в северо-восточном направлении до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева в южном направлении до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 104
Центр: город Алматы, улица Шарипова Ади, 26/27, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 16 имени А. Шарипова" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Шарипова Ади по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до проспекта Жибек жолы; по нечетной стороне проспекта Жибек жолы до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 105
Центр: город Алматы, улица Гоголя, 161, некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет".
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до проспекта Жибек жолы; по четной стороне проспекта Жибек жолы до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 106
Центр: город Алматы, улица Гоголя, 133, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 15" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Масанчи по проспекту Жибек жолы в восточном направлении южная сторона до улицы Наурызбай батыра; по улице Наурызбай батыра в южном направлении западная сторона до улицы Гоголя; по улице Гоголя в западном направлении северная сторона до улицы Байтурсынулы Ахмета; по улице Байтурсынулы Ахмета в северном направлении восточная сторона до дома №4 по улице Байтурсынулы Ахмета; от дома № 4 по улице Байтурсынулы Ахмета в восточном направлении южная сторона до дома № 5 по Масанчи; далее по улице Масанчи в южном направлении западная сторона до проспекта Жибек жолы.
Избирательный участок № 107

Шекаралары: Әди Шәріпов көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Әйтеке би көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Сейфуллин даңғылындағы № 511/112 үйді қоспағанда.
№ 103 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әди Шәріпов көшесі, 26/27, Алматы қаласы білім басқармасының "Ә. Шәріпов атындағы № 16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Есентай өзенінің шығыс жағалауына дейін; Есентай өзенінің шығыс бойымен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен солтүстік-шығыс бағытта Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Гоголь көшесіне дейін.
№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әди Шәріпов көшесі, 26/27, Алматы қаласы білім басқармасының "Ә. Шәріпов атындағы № 16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Әди Шәріпов көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 105 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 161, "Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шекаралары: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 106 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 133, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 15 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Масанчи көшесінен Жібек жолы даңғылымен шығыс бағытта оңтүстік жағы Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Ахмет Байтұрсынұлы көшесіндегі № 4 үйге дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесіндегі № 4 үйден шығыс бағытта оңтүстік жағы Масанчи бойындағы № 5 үйге дейін; одан әрі Масанчи көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Жібек жолы даңғылына дейін.
№ 107 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Гоголя, 139/15, Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5571 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Избирательный участок № 108
Центр: город Алматы, улица Гоголя, 133, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 15" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по улице Макатаева в восточном направлении южная сторона до улицы Чайковского; по улице Чайковского в южном направлении западная стороне до проспекта Жибек жолы; по проспекту Жибек жолы в западном направлении северная сторона до улицы Масанчи; по улице Масанчи в северном направлении восточная сторона до дома №3 по улице Масанчи в западном направлении северная сторона до дома №2 по улице Байтурсынулы Ахмета; по улице Байтурсынулы Ахмета в северном направлении восточная сторона до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 109
Центр: город Алматы, проспект Райымбека, 174, коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж моды и сферы обслуживания" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Райымбека по улице Кашгарская в южном направлении до улицы Макатаева; по улице Макатаева в западном направлении исключая дома № 127/11, № 131 Корпус 8, 131 Корпус 7, 131 Корпус 6, 131 Корпус 5, 131 Корпус 4, 131 Корпус 3, 131 Корпус 2, 131 Корпус 1 до улицы Муратбаева; по улице Муратбаева в северном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека в восточном направлении до улицы Кашгарская.
Избирательный участок № 110
Центр: город Алматы, улица Курмангазы, 76, коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 120 имени Мажита Бегалина" управления образования города Алматы.
Границы: от улицы Желтоксан по четной стороне улицы Шевченко до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до проспекта Нұрсұлтан Назарбаева; по нечетной стороне проспекта Нұрсұлтан Назарбаева до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Желтоксан; по четной стороне улицы Желтоксан до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 111
Центр: город Алматы, улица Панфилова, 127, республиканское государственное учреждение "Казахская национальная академия искусств имени Темирбека Жургенова" Министерства культуры и информации Республики Казахстан.
Границы: от проспекта Абылай хана по четной стороне улицы Казыбек би до проспекта Нұрсұлтан Назарбаева; по нечетной стороне проспекта Нұрсұлтан Назарбаева до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до проспекта Абылай хана; по четной стороне проспекта Абылай хана до улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 112
Центр: город Алматы, улица Панфилова, 139, Акционерное общество "Центральная клиническая больница".
Избирательный участок № 113

Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 139/15, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5571 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 108 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 133, Алматы қаласы білім басқармасының "№ 15 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Мақатаев көшесімен шығыс бағытта оңтүстік жағы Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесімен оңтүстік бағытта батыс жағы Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылымен батыс бағытта солтүстік жағы Масанчи көшесіне дейін; солтүстік бағыттағы шығыс жағы Масанчи көшесіндегі № 3 үйден батыс бағытта солтүстік жағы Ахмет Байтұрсынұлы көшесіндегі № 2 үйге дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесімен солтүстік бағытта шығыс жағы Мақатаев көшесіне дейін.
№ 109 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек даңғылы, 174, Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы сән және қызмет көрсету саласы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Райымбек даңғылынан Кашгарская көшесімен оңтүстік бағытта Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батыс бағытта № 127/11, № 131 корпус 8, 131 Корпус 7, 131 Корпус 6, 131 Корпус 5, 131 корпус 4, 131 Корпус 3, 131 корпус 2, 131 корпус 1 үйлерді қоспағанда Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесімен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен шығыс бағытта Кашгарская көшесіне дейін.
№ 110 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құрманғазы көшесі, 76, Алматы қаласы білім басқармасының "Мәжит Бегалин атындағы № 120 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Желтоқсан көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Желтоқсан көшесіне дейін; Желтоқсан көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 111 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 127, Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің "Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Абылай хан даңғылынан Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.
№ 112 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 139, "Орталық клиникалық ауруханасы" акционерлік қоғамы.
№ 113 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, улица Толе би, 74/1, коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей № 39 имени Султан-Ахмета Ходжикова" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Сейфуллина по четной стороне улицы Гоголя до проспекта Нұрсұлтан Назарбаева; по нечетной стороне проспекта Нұрсұлтан Назарбаева до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Айтеке би; по нечетной стороне улицы Айтеке би до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Гоголя, включая дом № 511/112 по проспекту Сейфуллина.
Избирательный участок № 114
Центр: город Алматы, улица Панфилова, 68/73, коммунальное государственное учреждение "Казахстанско-Российская специализированная школа-лицей № 54 имени И.В. Панфилова" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Нұрсұлтан Назарбаева по нечетной стороне улицы Гоголя в западном направлении до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра в северном направлении до проспекта Жибек жолы; по четной стороне проспекта Жибек жолы в восточном направлении до улицы Чайковского; по четной стороне улицы Чайковского в северном направлении до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева в восточном направлении до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана в южном направлении до улицы Алимжанова; по четной стороне улицы Алимжанова в восточном направлении включая дом № 61 улицы Алимжанова и дом № 82 улицы Макатаева до проспекта Нұрсұлтан Назарбаева; по нечетной стороне проспекта Нұрсұлтан Назарбаева в южном направлении до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 115
Центр: город Алматы, улица Чайковского, 7, коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж индустрии туризма и гостеприимства" управления образования города Алматы.
Границы: от проспекта Райымбека по проспекту Сейфуллина в южном направлении западная сторона до улицы Макатаева; по улице Макатаева в западном направлении северная сторона до улицы Кашгарская; по улице Кашгарская в северном направлении включая дома №№ 127/11, 131 Корпус 8, 131 Корпус 7, 131 Корпус 6, 131 Корпус 5, 131 Корпус 4, 131 Корпус 3, 131 Корпус 2, 131 Корпус 1 по улице Макатаева до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека в восточном направлении до проспекта Сейфуллина.
Избирательный участок № 116
Центр: город Алматы, улица Торекулова, 73, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр репродукции человека" управления общественного здравоохранения города Алматы.
Избирательный участок № 118

Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 74/1, Алматы қаласы білім басқармасының "Сұлтан-Ахмет Ходжиков атындағы №39 мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сейфуллин даңғылынан Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Әйтеке би көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Сейфуллин даңғылындағы № 511/112 үйді қоса.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 68/73, Алматы қаласы білім басқармасының "И.В. Панфилов атындағы № 54 Қазақстан - Ресей мамандандырылған мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Гоголь көшесінің тақ санды жағымен батыс бағытта Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының жұп санды жағымен шығыс бағытта Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің жұп санды жағымен солтүстік бағытта Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен оңтүстік бағытта Әлімжанов көшесіне дейін; Әлімжанов көшесінің жұп санды жағымен шығыс бағытта Әлімжанов көшесіндегі № 61 үйді және Мақатаев көшесіндегі № 82 үйді қоса алғанда Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін; Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының тақ санды жағы бойынша оңтүстік бағытта Гоголь көшесіне дейін.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Чайковский көшесі, 7, Алматы қаласы білім басқармасының "Туризм және қонақжайлылық индустриясы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Райымбек даңғылынан Сейфуллин даңғылымен оңтүстік бағытта батыс жағы Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батыс бағытта солтүстік жағы Кашгарская көшесіне дейін; Кашгарская көшесімен солтүстік бағытта Мақатаев көшесіндегі №№ 127/11, 131 Корпус 8, 131 корпус 7, 131 Корпус 6, 131 Корпус 5, 131 Корпус 4, 131 Корпус 3, 131 корпус 2, 131 Корпус 1 үйлерді қоса алғанда Райымбек даңғылына дейін; одан әрі Райымбек даңғылымен шығыс бағытта Сейфуллин даңғылына дейін
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төреқұлов көшесі, 73, Алматы қаласы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізү құқығындағы "Қалалық адам ұрпағын өрбіту орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 118 сайлау учаскесі