О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 20 июня 2016 года № 3/5 "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки объектов историко-культурного наследия города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 39/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2019 года № 5732. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 28 мая 2020 года № 43/8
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 28.05.2020 № 43/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии пунктом 2 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании объектов историко-культурного наследия", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки объектов историко-культурного наследия города Петропавловска Северо-Казахстанской области" от 20 июня 2016 года № 3/5 (опубликовано 27 июля 2016 года в Информационной правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3835) следующие изменения:
в приложении к вышеуказанному решению:
в графе 4, в строке под порядковым номером 7 число "20" заменить числом "22";
в графе 4, в строке под порядковым номером 52 слова "улица Универсальная, 1, 2, 3, 4, 5, 6" заменить словами "улица Универсальная, дом 3";
в графе 4, в строке под порядковым номером 62, слово "Мира" заменить словами "Нұрсұлтан Назарбаев";
строку под порядковым номером 79, исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
Ю.Белоног
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В.Бубенко

"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының тарихи-мәдени мұра объектілері құрылысын салуды реттеу аймақтарының, қорғау аймақтарының шекараларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 20 маусымдағы № 3/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 5732 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 мамырдағы № 43/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мəслихатының 28.05.2020 № 43/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шілдедегі Заңының 36-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының тарихи-мәдени мұра объектілері құрылысын салуды реттеу аймақтарының, қорғау аймақтарының шекараларын бекіту туралы" 2016 жылғы 20 маусымдағы № 3/5 шешіміне (Қазақстан Республикасының "Әділет" нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 27 шілдеде жарияланды, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3835 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімінің қосымшасында:
4-бағанда, реттік нөмірі 7-жолдағы "20" санын "22" санымен ауыстырылсын;
4-бағанда, реттік нөмірі 52-жолдағы "Универсальная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6" деген сөздер "Универсальная көшесі, 3-үй" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-бағандағы реттік нөмірі 62-жолдағы "Мир" деген сөз "Нұрсұлтан Назарбаев" сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 79-жол алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ю.Белоног
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В.Бубенко