О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 1 "Об утверждении бюджета города Петропавловска на 2019-2021 годы"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 мая 2019 года № 5405
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата "Об утверждении бюджета города Петропавловска на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 1 (опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5188) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 397 722,1 тысячи тенге:
налоговые поступления – 13 048 074,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68 617 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 566 017 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 12 237 688,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 477 325 тысяч тенге;
2) затраты – 30 633 831 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 49 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 49 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 285 108,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 285 108,9 тысяч тенге:
поступление займов – 4 786 018 тысяч тенге;
погашение займов – 2 677 325,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176 416,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

"2019-2021 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджет бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 мамырда № 5405 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджет бекіту туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2019 жылғы 22 қаңтар Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5188 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 397 722,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 048 074,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 617 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 566 017 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 237 688,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 477 325 мың теңге;
2) шығындар – 30 633 831 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу– 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 49 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 49 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 285 108,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 2 285 108,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 4 786 018 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 677 325,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 176 416,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.