О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 1 "Об утверждении бюджета города Петропавловска на 2019-2021 годы"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 11 июля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 июля 2019 года № 5470
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата "Об утверждении бюджета города Петропавловска на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 1 (опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5188) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 700 873 тысячи тенге:
налоговые поступления – 13 048 074,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 91 317 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 841 017 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 15 243 139,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 477 325 тысяч тенге;
2) затраты – 33 914 322,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 1 "2019-2021 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджет бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 шілдедегі № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 шілдеде № 5470 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджет бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2019 жылғы 22 қаңтар Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5188 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 700 873 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 048 074,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 91 317 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 841 017 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 243 139,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 477 325 мың теңге;
2) шығындар – 33 914 322,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу– 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 213 449,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 213 449,7 тысяч тенге:
поступление займов – 4 714 358,8 тысяч тенге;
погашение займов – 2 677 325,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176 416,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение к решению городского маслихата от июля 2019 года №

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 213 449,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 2 213 449,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 4 714 358,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 677 325,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 176 416,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдағы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың 2019 жылғы __ шілдедегі № шешiмiне қосымша

9 719
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
4 194,5
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
37 719,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
37 719,6
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
31 875,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
24 875,1
007
Капитальные расходы государственного органа
7 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100 099,3
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
100 099,3
02
Оборона
57 850
122
Аппарат акима района (города областного значения)
57 850
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
57 850
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
149 200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
81 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
81 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
68 200
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
68 200
04
Образование
11 420 286,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 211 793,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
61 972,7
003
Общеобразовательное обучение
6 703 970
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
303 249
006
Дополнительное образование для детей
277 873
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 639 257
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
70 684
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

9 719
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4 194,5
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
37 719,6
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 719,6
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
31 875,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 875,1
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100 099,3
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 099,3
02
Қорғаныс
57 850
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
57 850
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
57 850
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
149 200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
81 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
68 200
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
68 200
04
Бiлiм беру
11 420 286,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 211 793,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 972,7
003
Жалпы білім беру
6 703 970
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
303 249
006
Балаларға қосымша білім беру
277 873
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 639 257
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
70 684
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер