О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 1 "Об утверждении бюджета города Петропавловска на 2019-2021 годы"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 23 октября 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 ноября 2019 года № 5638
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата "Об утверждении бюджета города Петропавловска на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 1 (опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5188) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 738 428,2 тысячи тенге:
налоговые поступления – 13 328 074,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 91 317 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 102 017 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 16 739 694,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 477 325 тысяч тенге;
2) затраты – 37 539 810,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 801 382,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 801 382,1 тысяч тенге:
поступление займов – 6 302 291,2 тысяч тенге;
погашение займов – 2 677 325,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176 416,2 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2019 год в сумме 209 690 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

"2019-2021 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджет бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 қазандағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қарашада № 5638 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджет бекіту туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2019 жылғы 22 қаңтар Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5188 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 738 428,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 328 074,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 91 317 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 102 017 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 739 694,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 477 325 мың теңге;
2) шығындар – 37 539 810,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу– 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 801 382,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 3 801 382,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6 302 291,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 677 325,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 176 416,2 мың теңге.";
8- тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8.Қалалық жергілікті атқарушы органының 2019 жылғы арналған резерві 209 690 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.