О внесении изменения в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 27-2 "Об утверждении бюджета Киялинского сельского округа Аккайынского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2019 года № 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 декабря 2019 года № 5707
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Киялинского сельского округа Аккайынского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 27-2 (опубликовано 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5130) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
ХХХIV сессии маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Т. Рамазанов
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
С. Муканов

Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2 "2019-2021 жылдарға арналған Аққайың ауданының Қиялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 34-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 5707 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Аққайың ауданының Қиялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне (2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау электрондық түрдегі банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5130 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының
ХХXIV сессиясының төрағасы
Т. Рамазанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
С. Мұқанов