О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 6-26-9 "Об утверждении бюджета Володарского сельского округа Айыртауского района на 2019-2021 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2019 года № 6-28-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 февраля 2019 года № 5224
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 6-26-9 "Об утверждении бюджета Володарского сельского округа Айыртауского района на 2019-2021 годы" (опубликовано 16 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5185) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Володарского сельского округа Айыртауского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 040,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 72 600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 440,0 тысяч тенге;
2) затраты – 94 402,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7362,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7362,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7362,3 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть целевые текущие трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 12 711,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата о бюджете Володарского сельского округа на 2019-2021 годы.";

"2019-2021 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-26-9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 ақпандағы № 6-28-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 ақпанда № 5224 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-26-9 "2019-2021 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне (2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5185 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87 040,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 72 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 440,0 мың теңге;
2) шығындар – 94 402,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7362,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7362,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7362,3 мың теңге.";
6- тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"6. 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 12711,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттерді бөлу ауылдық округ әкімінің 2019-2021 жылдарға арналған Володар ауылдық округінің бюджеті туралы Айыртау аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы шешімімен белгіленеді.";

дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложения 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложения 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель XХVІІІ сессии
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Б.Жандосова
Секретарь Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Б.Жанахметов

келесі мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 4 қосымшаға сәйкес ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығындары қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының
XXVIІІ сессиясының төрайымы
Б.Жандосова
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанахметов