О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2018 года № 38-1 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 марта 2019 года № 43-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 апреля 2019 года № 5285
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 38-1 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5141, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 491 746,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 998 672 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 35 723,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 83 679 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 373 672 тысячи тенге;
2) затраты –8 585 795,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 820 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 113 625 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 805 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 8 613 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 8 613 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 138 255,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 138 255,9 тысяч тенге:
поступление займов – 113 625 тысяч тенге;
погашение займов – 60 805 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85 435,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
сессии маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Ю. Боровских
Cекретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-1 "2019-2021жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 43-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 5285 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5141 тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Тиісінше 1, 2, және 3- қосымшаларға сәйкес 2019-2021 жылдарға арналған, соның ішінде 2019 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 491 746,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 998 672 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 723,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 83 679 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 373 672 мың теңге;
2) шығындар – 8 585 795,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 820 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 113 625 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 805 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -8 613 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 8 613 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 138 255,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 138 255,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 113 625 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 60 805 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85 435,9 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрағасы
Ю.Боровских
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков