О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 29 декабря 2018 года № 39-8 "Об утверждении бюджета Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 мая 2019 года № 48-27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 июня 2019 года № 5423
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы" от 29 декабря 2018 года № 39-8 (опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5177) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 898 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 869 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 12 007 тысяч тенге;
2) затраты – 24 488,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 590,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 590,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 590,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
М. Ахметов
Cекретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение к решению районного маслихата от ___мая 2019 года № ___

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 39-8 "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Тахтаброд ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 48-27 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 маусымда № 5423 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Тахтаброд ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 39-8 шешіміне (2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бакылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5177 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Тахтаброд ауылдық округінің бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2019 жылға арналғаны келесі көлемдерде:
1) кірістер – 22 898 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 869 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 12 007 мың теңге;
2) шығындар – 24 488,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 590,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 590,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 590,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрағасы
М. Ахметов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков
Аудан мәслихатының 2019 жылғы ___ мамырдағы № ___. шешіміне қосымша