О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2018 года № 38-1 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 июня 2019 года № 49-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 июля 2019 года № 5471
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 38-1 (опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5141) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 322 197,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 029 320,6 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 37 983,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93 179 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 161 714,5 тысячи тенге;
2) затраты – 9 416 746,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 820 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 113 625 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 805 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 9 113 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 9 113 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 138 255,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 138 255,9 тысяч тенге:
поступление займов – 113 625 тысяч тенге;
погашение займов – 60 805 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85 435,9 тысяч тенге.";
пункт 10 дополнить подпунктами 16), 17), 18), 19), 20), 21) следующего содержания:
"16) текущий ремонт разводящей сети водоснабжения методом санации в селе Андреевка района имени Габита Мусрепова;
17) текущий ремонт разводящих сетей водопровода методом санации в селе Червонное района имени Габита Мусрепова;

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2019 жылғы 28 маусымдағы № 49-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 шілдеде № 5471 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-1 шешіміне (2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5141 тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 322 197,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 029 320,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 983,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 93 179 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 161 714,5 мың теңге;
2) шығындар – 9 416 746,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 820 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 113 625 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 805 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -9 113 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 9 113 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 138 255,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 138 255,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 113 625 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 60 805 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85 435,9 мың теңге.";
10-тармақ келесі мазмұндағы 16), 17), 18), 19), 20), 21) тармақшаларымен толықтырылсын:
"16) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Андреевка ауылында сумен жабдықтаудың тарату желілерін санация әдісімен ағымдағы жөндеу;
17) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Червонное ауылында су құбырының тарату желілерін санация әдісімен ағымдағы жөндеу;

18) текущий ремонт разводящих сетей водопровода методом санации в селе Привольное района имени Габита Мусрепова;
19) устройство детской площадки в селе Привольное;
20) текущий ремонт мягкой кровли и потолка в актовом зале коммунального государственного учреждения "Школа искусств" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
21) строительство 50-ти квартирного жилого дома с внешними инженерными сетями и благоустройством территории по улице Локомотивная в селе Новоишимское района имени Габита Мусрепова.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 14 744 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
В. Авраменко
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

18) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Привольное ауылында су құбырының тарату желілерін санация әдісімен ағымдағы жөндеу;
19) Привольное ауылында балалар алаңын құру;
20) "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залында жұмсақ шатырдың және төбенің ағымдағы жөндеуі;
21) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылындағы Локомотивная көшесінде сыртқы инженерлік желілері бар және аумағы абаттандырылған 50 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы.";
12-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 14 744 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрағасы
В. Авраменко
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков

10 379,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
10 379,7
12
Транспорт и коммуникации
594 136
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
591 235
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
80 629
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
510 606
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 901
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально-значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 901
13
Прочие
65 599,8
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
12 166,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
12 166,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 290
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
15 290
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 143
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
14 744
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
14 449
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
8 950
14
Обслуживание долга
56
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
56
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
56
15
Трансферты
391 287,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
391 287,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
80 729,8
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
227 887
038
Субвенции
81 071
051
Трансферты органам местного самоуправления
1 600
3. Чистое бюджетное кредитование
52 820
Бюджетные кредиты
113 625
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
113 625

10 379,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 379,7
12
Көлiк және коммуникация
594 136
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
591 235
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
80 629
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
510 606
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 901
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 901
13
Басқалар
65 599,8
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
12 166,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 166,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 290
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
15 290
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 143
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14 744
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 449
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 950
14
Борышқа қызмет көрсету
56
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
56
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
56
15
Трансферттер
391 287,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
391 287,8
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
80 729,8
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
227 887
038
Субвенциялар
81 071
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
1 600
3. Таза бюджеттік кредиттер
52 820
Бюджеттік кредиттер
113 625
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
113 625