О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 29 декабря 2018 года № 39-9 "Об утверждении бюджета Чистопольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2019 года № 54-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 декабря 2019 года № 5706
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Чистопольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы" от 29 декабря 2018 года № 39-9 (опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5179) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Чистопольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 407 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 761 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 276 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 16 370 тысяч тенге;
2) затраты – 32 231,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 824,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 824,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 824,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Д. Сулейменов
Cекретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 39-9 "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Чистопол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 54-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 5706 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Чистопол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 39-9 шешіміне (2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5179 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Чистопол ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 407 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 761 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 276 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 16 370 мың теңге;
2) шығындар – 32 231,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 824,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 824,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 824,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрағасы
Д. Сүлейменов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков