О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 34/195 "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2019 года № 38/222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2019 года № 5361
В соответствии со статьей 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" от 29 декабря 2018 года №34/195 (опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5197) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 56 992 тысяч тенге;
налоговые поступления 24 039 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 32 953 тысяч тенге;
2) затраты 59 867, 5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовым активам 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 2 875, 5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 875,5 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 875,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в бюджете Явленского сельского округа расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 2 875,5 тысяч тенге, согласно приложению 4.";

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоксандағы № 34/195 "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 38/222 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 5361 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 – баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 34/195 шешіміне (2019 жылғы 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5197 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған СолтүстікҚазақстан обласы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 56 992 мың теңге;
салықтық түсімдер 24 039 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсідер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 32 953 мың теңге;
2) шығындар 59 867,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -2 875,5 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 875,5 мың тенге;
қарыздар түсімі 0 мың тенге;
қарыздарды өтеу 0 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 875,5 мың тенге.";
1-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-1. Явленка ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жылдың басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 2 875,5 мың теңге сомада шығындар 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";

дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в бюджете Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из республиканского бюджета, бюджету Явленского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в связи с изменением размера минимальной заработной платы в сумме 1 304 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов определяется решением акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 34/195 "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 -2021 годы".";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

1-2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-2. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджетінде минималды еңбекақы төлемі көлемінің өзгеруіне байланысты республикалық бюджеттен, Явленка ауылдық округінің бюджетіне азаматтық қызметкерлердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен күтілетін ұйымдар жұмысшыларының, қазыналық кәсіпорындар жұмысшыларының бөлек санаттарының еңбекақы төлемдерін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі 1 304 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Аталған трансферттерді бөлу "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан обласы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 34/195 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан обласы Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын;

дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Решение вводиться в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2019 года № 38/222
Приложение 1 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года №34/195
Бюджет Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
2019 год

аталған шешім осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы, сессия төрағасы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы маслихатының 2019 жылғы шешіміне 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы маслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34/195 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2019 жыл сомасы
(мың теңге)