О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Есильского района от 8 января 2019 года № 34/196 "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2019 года № 43/253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 ноября 2019 года № 5650
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" от 8 января 2019 года № 34/196 (опубликовано 22 января 2019 года в Эталоном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов под номером № 5189) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 17 566 тысяч тенге;
налоговые поступления 12 254 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступление трансфертов 5 312 тысяч тенге;
2) затраты 19 219,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -1 653,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 653,3 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 653,3 тысяч тенге.";
пункт 1-1 изложить в новой редакции:
"1-1. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 1 653,3 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
абзац 1 пункта 1-2 изложить в новой редакции:

Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 34/196 "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 7 қарашадағы № 43/253 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 5650 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 – бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 2-7 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 34/196 (2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5189 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17 566 мың теңге;
салықтық түсімдер 12 254 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 312 мың теңге;
2) шығындар 19 219,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -1 653,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 653,3 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 653,3 мың теңге.";
1-1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1-1.Корнеевка ауылдық округінің бюджетінде қаржы жылының басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 1 653,3 мың теңге сомасында шығыстар 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
1-2 тармақтың 1 абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"1-2. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из республиканского бюджета, бюджету Корнеевского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в связи с изменениями размера минимальной заработной платы в сумме 562 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-3 следующего содержания:
"1-3. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из республиканского бюджета, бюджету Корнеевского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 986 тысяч тенге".";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Жолтабаров
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова

"1-2. Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджетінде ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты аудандық бюджеттен, ауылдық округтің бюджетіне азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік қызметкерлерінің,қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға берілетін ағымды нысаналы трансферттердің көлемі 562 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
1-3 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-3. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен, Корнеевка ауылдық округінің бюджетіне әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 986 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Жолтабаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
А.Бектасова