О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Жамбылского района от 28 декабря 2018 года № 30/2 "Об утверждении бюджета Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2019 года № 34/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 мая 2019 года № 5381
В соответствии со статьями 104, 106, 109-1 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района от 28 декабря 2018 года № 30/2 "Об утверждении бюджета Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5163, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следуюшие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настояшему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 442 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 539 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –23 903 тысяч тенге;
2) затраты – 33 516,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1074,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 074,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 074,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год целевые трансферты из республиканского бюджета:

Жамбыл ауданы маслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 30/2 "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 34/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 5381 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-1-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 30/2 "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5163 тіркелген, 2019 жылы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 442 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 539 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 23 903 мың теңге;
2) шығындар – 33 516,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 тенге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 074,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 074,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 074,8 мың теңге.";
5-1-тармағы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"5-1. 2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін:

1 592 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы.";
дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
"5-2. Предусмотреть расходы бюджета Благовещенского сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2019 года, согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;

ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 1 592 мың теңге.";
5-2-тармағы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"5-2. Благовещенка ауылдық округі бюджетінің шығыстары 2019 жылы 1 қаңтарда қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес қарастырылсын";
көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;