Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Кызылжарскому району Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 19 июля 2019 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 июля 2019 года № 5485
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Кызылжарскому району Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 208 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 шілдеде № 5485 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 7- тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Северо-Казахстанской области
______________ К. Аксакалов
"____" ____________ 2019 года
Приложение к постановлению акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области № __ от __ 2019 года
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Кызылжарскому району Северо-Казахстанской области

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
______________ Қ. Ақсақалов
2019 жылғы "____" ____________
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы ____ №____ қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 24.09.2021 № 377 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 18.04.2024 № 124 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индексы автомобильных
дорог
Наименования автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
КТКS - 3

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 24.09.2021 № 377 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 18.04.2024 № 124 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Автомобиль жолдарының индекстері
Автомобиль жолдарының атаулары
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
КТКS - 3

Подъезд к летнему лагерю "Золотая Осень" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", километр 0-2,1; автомобильная дорога ведущая к войсковому стрельбищу Академии Национальной гвардии РК, километр 2,1-3,1
3,1
Итого
263,892

"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Алтын күз" жазғы лагеріне кіреберіс 0-2,1 километр, ҚР Ұлттық ұлан академиясының әскери атыс алаңына апаратын автомобиль жолы 2,1-3,1 километр
3,1
Барлығы
263,892