О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 25-1 "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 8 августа 2019 года № 31-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 августа 2019 года № 5537
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 25-1 (опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5120) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 741 181,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 727 711,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 108,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 999 162,3 тысяч тенге;
2) затраты – 7 773 936,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 779,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 30 300,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 521,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 290,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 14 290,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-70 824,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 824,3 тысяч тенге;
поступление займов – 30 300,0 тысяч тенге;
погашение займов – 6 521,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 47 045,3 тысяч тенге.";
пункт 9 дополнить подпунктом 21) следующего содержания:
"21) на приобретение 36 одноквартирных жилых домов в селах Ногайбай, Каракога, Возвышенка, Октябрьское, Сулышок, Писаревка, Александровка, Косколь, Бастомар, Таманское, Надежка, Чистовское, Байтерек, Полудино.";

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-1 "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2019 жылғы 8 тамыздағы № 31-10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 тамызда № 5537 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне (2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5120 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 741 181,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 727 711,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 108,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 999 162,3 мың теңге;
2) шығындар – 7 773 936,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 779,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 30 300,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 521,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 14 290,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 14 290,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 70 824,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 824,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 30 300,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 521,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 47 045,3 мың теңге.";
9-тармақ келесі мазмұндағы 21) тармақшамен толықтырылсын:
"21) Ноғайбай, Қарақоға, Возвышенка, Октябрьское, Сулышоқ, Писаревка, Александровка, Қоскөл, Бастомар, Таман, Надежка, Чистов, Бәйтерек, Полудин ауылдарындағы 36 бір пәтерлі тұрғын үйлерді сатып алуға.";

пункт 10 дополнить подпунктами 21), 22) следующего содержания:
"21) на строительство разводящих сетей водоснабжения и площадки водопроводных сооружений села Надежка;
22) на проведение уличного освещения села Надежка.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 8 августа 2019 года № 31-10
Приложение 1
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 27 декабря 2018 года № 25-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма тысяч тенге
I. Доходы

10-тармақ келесі мазмұндағы 21), 22) тармақшалармен толықтырылсын:
"21) Надежка ауылындағы сумен жабдықтау ажыратқыш жүйелері мен су құбыры имараттары алаңын салуға;
22) Надежка ауылындағы көше жарығын жүргізуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының 2019 жылғы
8 тамыздағы № 31-10 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының 2018 жылғы
27 желтоқсандағы № 25-1
шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы мың теңге
І. Кірістер

242 678,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11 811,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
230 866,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
36 570,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 881,8
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 280,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
408,8
02
Оборона
13 345,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 345,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 291,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 054,2
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 000,0
04
Образование
3 673 765,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 290,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
15 290,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 633 424,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 297,0
003
Общеобразовательное обучение
2 962 364,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39 308,0
006
Дополнительное образование для детей
54 211,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
33 545,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 604,0
023
Методическая работа
11 803,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11 102,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
208 497,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

242 678,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 811,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
230 866,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
36 570,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 881,8
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 280,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
408,8
02
Қорғаныс
13 345,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 345,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 291,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 054,2
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 000,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 000,0
04
Бiлiм беру
3 673 765,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 290,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
15 290,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 633 424,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 297,0
003
Жалпы білім беру
2 962 364,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
39 308,0
006
Балаларға қосымша білім беру
54 211,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
33 545,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10 604,0
023
Әдістемелік жұмыс
11 803,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11 102,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
208 497,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

8 114,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
31 820,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25 520,0
006
Капитальные расходы государственного органа
6 300,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
95 825,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19 741,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
310,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3 150,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
4 610,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
7 755,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
56 259,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4 000,0
463
Отдел земельных отношений района ( города областного значения)
19 444,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 444,5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 706,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
15 706,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
11 950,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 756,0
12
Транспорт и коммуникации
1 129 541,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 635,8
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
24 635,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 104 905,4
022
Развитие транспортной инфраструктуры
40 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
149 779,4
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
915 126,0
13
Прочие
47 170,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21 215,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
21 215,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)

8 114,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
31 820,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 520,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 300,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
95 825,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 741,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
310,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3 150,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
4 610,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
7 755,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
56 259,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 000,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 444,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 444,5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 706,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
15 706,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 950,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 756,0
12
Көлiк және коммуникация
1 129 541,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24 635,8
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
24 635,8
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 104 905,4
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
40 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
149 779,4
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
915 126,0
13
Басқалар
47 170,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21 215,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
21 215,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі