О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 2-32 с "Об утверждении бюджета Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2019 -2021 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 4 декабря 2019 года № 2-47 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2019 года № 5708
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 2-32 с (опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5172) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 278 915,3 тысяч тенге:
налоговые поступления - 462 375,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 9 640,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 273 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 804 626,3 тысяч тенге;
2) затраты - 4 281 707,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 18 122,7 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 38 781,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 20 658,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 20 914,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -20 914,6 тысяч тенге:
поступление займов – 38 781,5 тысяч тенге;
погашение займов - 20 658,8 тысяч тенге;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 2-32 с "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 2-47 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 5708 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 2-32 с шешіміне (2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5172 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 278 915,3 мың теңге:
салықтық түсімдер - 462 375,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 9 640,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 273 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 804 626,3 мың теңге;
2) шығындар – 4 281 707,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 122,7 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 38 781,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 20 658,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 20 914,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 20 914,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 38 781,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 20 658,8 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств - 2 791,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
сессии маслихата
Уалихановского района
Т.Дюсембеков
Секретарь Уалихановского
районного маслихата
Б. Кадиров
Приложение 1 к решению Уалихановского районного маслихата от 4 декабря 2019 года № 2-47 с

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2 791,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 және 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Т.Дюсембеков
Уәлиханов аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Кәдіров
Уәлиханов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы №2-47 с шешіміне 1-қосымша

114149,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13687
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1500
006
Организация санитарного убоя больных животных
2190
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
900
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5955
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2127
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
59091
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
28699,4
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12536
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12536
12
Транспорт и коммуникации
59451,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59451,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
52589
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
5350,1
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1512
13
Прочие
31609
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11720
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
11720
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9745
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
9745
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10144
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5465
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3738
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

114149,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13687
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1500
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2190
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
900
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5955
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2127
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
59091
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
28699,4
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12536
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12536
12
Көлiк және коммуникация
59451,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59451,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
52589
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
5350,1
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1512
13
Басқалар
31609
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11720
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11720
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9745
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9745
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10144
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5465
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3738
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

24008,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24008,2

24008,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24008,2