О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 32/7 "Об утверждении бюджета города Сергеевки района Шал акына на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 июля 2019 года № 39/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 июля 2019 года № 5480
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета города Сергеевки района Шал акына на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 32/7 (опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5162) следующие изменения;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Сергеевки района Шал акына на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 443 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 58 109 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 334 тысяч тенге;
2) затраты – 64 190,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 32/7 "2019-2021 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 39/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 шілдеде № 5480 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 32/7 шешіміне (2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5162 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 443 мың теңге:
салықтық түсімдер – 58 109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 334 мың теңге;
2) шығындар – 64 190,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 747,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 747,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 747,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение к решению маслихата района Шал акына от "__"________ 2019 года № __

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 747,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 747,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 3747,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шал ақын ауданы мәслихатының 2019 жылғы " __"_______ № __ шешіміне қосымша