О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 32/1 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2019 года № 40/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 сентября 2019 года № 5558.
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 32/1 (опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5149) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 468 609 тысяч тенге:
налоговые поступления – 297 751 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 204 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 161 154 тысяч тенге;
2) затраты – 4 475 143,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 017 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 575 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 558 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 551,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 551,8 тысяч тенге:
поступление займов – 7 575 тысяч тенге;
погашение займов – 3 558 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 534,8 тысяч тенге.";

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 32/1 "2019-2021 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 40/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қыркүйекте № 5558 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 32/1 шешіміне (2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5149 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 468 609 мың теңге:
салықтық түсімдер – 297 751 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 204 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 161 154 мың теңге;
2) шығындар – 4 475 143,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 017 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 575 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 558 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 551,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 551,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 575 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 558 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 534,8 мың теңге.";

приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
ХL сессии маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н. Ярош
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение 1 к решению маслихата района Шал акына от 10 сентября 2019 года № 40/5

көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының
ХL сессиясының төрағасы
Н. Ярош
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Ө. Әмрин
Шал ақын ауданы мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 40/5 шешіміне 1- қосымша

26494
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
993
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
750
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17151
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
17101
003
Капитальные расходы государственного органа
50
02
Оборона
9417
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9417
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7784
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
125
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1508
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
700
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
700
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
700
04
Образование
2766544,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
33126
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
33126
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4621
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
4621
464
Отдел образования района (города областного значения)
2693000,6
003
Общеобразовательное обучение
2100713
006
Дополнительное образование для детей
73497
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
190
023
Методическая работа
12760
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
293757
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15023
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
6058
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

26494
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
993
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
750
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17151
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17101
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50
02
Қорғаныс
9417
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9417
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7784
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
125
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1508
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
700
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
700
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
700
04
Білім беру
2766544,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
33126
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
33126
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4621
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4621
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2693000,6
003
Жалпы білім беру
2100713
006
Балаларға қосымша білім беру
73497
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
190
023
Әдістемелік жұмыс
12760
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
293757
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15023
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
6058
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

500
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
43047
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9697
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9537
007
Капитальные расходы государственного органа
160
12
Транспорт и коммуникации
89311
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5203
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5203
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
84108
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
82163
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1945
13
Прочие
36935
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8807
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8807
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19094
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
19094
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9034
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6700
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
747
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1587
14
Обслуживание долга
4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
4
15
Трансферты
137531,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
137531,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
35,6
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджеты на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
132768

500
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
43047
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9697
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9537
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
12
Көлік және коммуникация
89311
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5203
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5203
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84108
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
82163
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1945
13
Басқалар
36935
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8807
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8807
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19094
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
19094
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9034
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6700
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
747
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1587
14
Борышқа қызмет көрсету
4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4
15
Трансферттер
137531,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
137531,6
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
35,6
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
132768