О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2016 года № 3/5 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по району Шал акына Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2019 года № 40/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 сентября 2019 года № 5559. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 июня 2020 года № 49/7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17.06.2020 № 49/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по району Шал акына Северо-Казахстанской области" от 26 апреля 2016 года № 3/5 (опубликовано 19 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3745) следующее изменение:
в дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по району Шал акына Северо-Казахстанской области, утвержденном указанным решением:
подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) город Сергеевка, от улицы Бейбітшілік по улице Шал акына до площади Шал акына;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХL сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н. Ярош
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 3/5 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 40/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қыркүйекте № 5559 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 49/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мəслихатының 17.06.2020 № 49/7 (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының маслихаты ШЕШМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы маслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 3/5 шешіміне (2016 жылғы 19 мамырда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3745 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеуінде:
4-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Сергеевка қаласы, Бейбітшілік көшесінен Шал ақын көшесі бойынша Шал ақын алаңына дейін;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының
ХL сессиясының төрағасы
Н. Ярош
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Ө. Әмрин