О внесении изменений в решение ХХІІ сессии Атырауского областного маслихата VI созыва от 20 июня 2018 года № 224-VI "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда по Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 21 июня 2019 года № 331-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 июля 2019 года № 4434
В соответствии со статьей 14 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, со статьей 587 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О нормативных правовых актах" Атырауский областной маслихат VI созыва на очередной XХXІI сессии РЕШИЛ:

VI шақырылған Атырау облыстық мәслихатының XXIIсессиясының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 224-VI "Атырау облысы бойынша мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 331-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 4434 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 14-бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 587-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезекті XXХІI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Внести в решение XXІІ сессии Атырауского областного маслихата VI созыва от 20 июня 2018 года № 224-VI "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда по Атырауской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4194, опубликовано 16 июля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:

1. VI шақырылған Атырау облыстық мәслихатының XXІІ сессиясының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 224-VI "Атырау облысы бойынша мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4194 тіркелген, 2018 жылы 16 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

приложения 1, 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Атырауского областного маслихата по экологии, природопользованию и аграрным вопросам (Е. Ихсанов).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Сапаров
Секретарь маслихата У. Зинуллин

1, 2-қосымшалар осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихатының экология, табиғат пайдалану және аграрлық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Е. Ихсанов) жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Сапаров
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин

Приложение 2 к решению Атырауского областного маслихата от "21" июня 2019 года № 331-VI
Ставки платы за пользование участками государственного лесного фонда для нужд охотничьего хозяйства, в научно-исследовательских, культурно -оздоровительных, туристических, рекреационных и спортивных целях
п/п
Виды пользования, в том числе по срокам
Единица измерения
Ставка платы, тенге
Долгосрочное лесопользование (от 10 до 49 лет)
1
Пользование участками государственного лесного фонда в туристических, рекреационных и спортивных целях
га

Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы "21" маусымдағы № 331-VI шешіміне 2 қосымша
Аң шаруашылығы, ғылыми-зерттеу, мәдени-сауықтыру, туристік, рекреациялық және спорт мақсаттарының қажеттілігі үшін мемлекеттік орман қорының учаскелерін пайдаланудың төлем ставкалары
р/с
Пайдалану түрі, соның ішінде мерзімі бойынша
Өлшем бірлігі
Төлемақы ставкасы, теңге
Ұзақ мерзімді орман пайдалану (10 жылдан 49 жылға дейін)
1
Мемлекеттік орман қоры учаскелерін туристік, рекреациялық және спорттық мақсаттары үшін пайдалану
га