"VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихатының ХХVІІ сессиясы 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 274-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 325-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 шілдеде № 4437 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты ХХХІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихатының ХХVІІ сессиясы 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 274-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4300 тіркелген, 2018 жылы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"264 913 840" деген сандар "284 571 785" деген сандармен ауыстырылсын;
"107 900 943" деген сандар "117 218 577" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"264 909 952" деген сандар "282 892 177" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"13 091 791" деген сандар "13 632 131" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 302 126" деген сандар "16 842 466" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"555 020" деген сандар "1 690 400" деген сандармен ауыстырылсын;
"566 942" деген сандар "1 702 322" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтағы:
"Жылыой ауданына – 0%, Құрманғазы, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандары мен Атырау қаласына – 50%, Индер ауданына – 100%;" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"Жылыой ауданына – 0%, Құрманғазы, Исатай, Қызылқоға, Мақат аудандары мен Атырау қаласына – 50%, Индер және Махамбет аудандарына – 100%;"
7-тармақта:
"1 944 567" деген сандар "1 744 567" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"37 512" деген сандар "39 512" деген сандармен ауыстырылсын;
"тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 204 260 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 74 473 мың теңге;
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге - 3 519 502 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение ХХVІІ сессии Атырауского областного маслихата VІ созыва от 14 декабря 2018 года № 274-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 21 июня 2019 года № 325-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 июля 2019 года № 4437
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2019-2021 годы, Атырауский областной маслихат VІ созыва на ХХХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVІІ сессии Атырауского областного маслихата VІ созыва от 14 декабря 2018 года № 274-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4300, опубликованное 27 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "264 913 840" заменить цифрами "284 571 785";
цифры "107 900 943" заменить цифрами "117 218 577";
в подпункте 2):
цифры "264 909 952" заменить цифрами "282 892 177";
в подпункте 3):
цифры "13 091 791" заменить цифрами "13 632 131";
цифры "16 302 126" заменить цифрами "16 842 466";
в подпункте 4):
цифры "555 020" заменить цифрами "1 690 400";
цифры "566 942" заменить цифрами "1 702 322";
в пункте 2:
в абзаце "по социальному налогу":
строки "Жылыойскому району – 0%, Курмангазинскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и городу Атырау – 50%; Индерскому - 100 %;" изложить в следующей редакции:
"Жылыойскому району – 0%, Курмангазинскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому районам и городу Атырау – 50%; Индерскому и Махамбетскому районам - 100 %;"
в пункте 7:
цифры "1 944 567" заменить цифрами "1 744 567";
в пункте 8:
цифры "37 512" заменить цифрами "39 512";
строки:
"204 260 тысяч тенге – на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
74 473 тысяч тенге – на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
3 519 502 тысяч тенге – на доплату учителям организаций образования, реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования;

"15 500" деген сандар "29 434" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жолаушылырды тасымалдауды субсидиялауға – 50 000 мың теңге;
жаңартылмалы энергия көзінен жұмыс жасайтын көше жарығының желілерін сатып алу және орнатуға – 21 564 мың теңге;
жас мамандарға көтерме ақы беруге – 37 875 мың теңге;
мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындауға – 807 543 мың теңге;"

цифры "15 500" заменить цифрами "29 434";
дополнить строками следующего содержания:
"50 000 тысяч тенге – на субсидирование пассажирских перевозок;
21 564 тысяч тенге – на приобретение и установку линий уличного освещения работающих на возобновляемых источниках энергии;
37 875 тысяч тенге – на предоставление подъемных пособий для молодых специалистов;
807 543 тысяч тенге – на выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства;"

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (І. Баймұханов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Е. Сапаров
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин
Облыстық мәслихаттың ХХХІІ сессиясының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 325-VІ шешіміне қосымша

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (И.Баймуханов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Сапаров
Секретарь маслихата У. Зинуллин
Приложение к решению ХХХІІ сессии областного маслихата от 21 июня 2019 года № 325-VІ

50434
009
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
52146
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1120286
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8960555
1
Құқық қорғау қызметi
8960555
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
8248071
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5753804
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3435
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2490832
271
Облыстың құрылыс басқармасы
712484
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
500000
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
212484
04
Бiлiм беру
30669208
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
930875
271
Облыстың құрылыс басқармасы
930875
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
930875
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
15869780
261
Облыстың білім басқармасы
7537890
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
835738
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1562516
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
379419
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты
есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
074
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0

50434
009
Капитальные расходы государственного органа
52146
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1120286
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8960555
1
Правоохранительная деятельность
8960555
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
8248071
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5753804
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3435
006
Капитальные расходы государственного органа
2490832
271
Управление строительства области
712484
003
Развитие объектов органов внутренних дел
500000
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
212484
04
Образование
30669208
1
Дошкольное воспитание и обучение
930875
271
Управление строительства области
930875
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
930875
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
15869780
261
Управление образования области
7537890
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
835738
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1562516
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
379419
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
0
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
0
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
0
074
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
0

160684
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
419100
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
139900
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
260432
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2122610
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
83894
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
15000
261
Облыстың білім басқармасы
209490
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
147295
037
Әлеуметтік сауықтандыру
62195
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3521
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
3521
2
Әлеуметтiк көмек
816656
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
816656
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
816656
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1724969
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1625827
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109428
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7900
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2089
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

160684
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
419100
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
139900
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
260432
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
2122610
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
83894
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
15000
261
Управление образования области
209490
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
147295
037
Социальная реабилитация
62195
271
Управление строительства области
3521
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
3521
2
Социальная помощь
816656
256
Управление координации занятости и социальных программ области
816656
003
Социальная поддержка инвалидов
816656
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1724969
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1625827
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109428
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7900
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"
2089
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"

1040191
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
254119
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17588
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
12915
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
181597
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28113
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
71029
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
71029
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
29818937
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10925386
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10925386
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
6380269
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1975649
140
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2569468
2
Коммуналдық шаруашылық
18893551
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9345246
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
9345246
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9548305
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1341277
004
Елдi мекендердi газдандыру
796887
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
73
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1040120
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
736000
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
351432
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
62000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5186301
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері

1040191
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
254119
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
17588
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
12915
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
181597
263
Управление внутренней политики области
28113
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
28113
298
Управление государственной инспекции труда области
71029
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
71029
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
29818937
1
Жилищное хозяйство
10925386
271
Управление строительства области
10925386
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
6380269
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1975649
140
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
2569468
2
Коммунальное хозяйство
18893551
271
Управление строительства области
9345246
030
Развитие коммунального хозяйства
9345246
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9548305
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
1341277
004
Газификация населенных пунктов
796887
005
Капитальные расходы государственного органа
73
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1040120
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
736000
038
Развитие коммунального хозяйства
351432
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
62000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5186301
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов

52203
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
122174
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1124068
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
676768
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты іске асыру жөніндегі қызметтер
508002
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2000
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
98166
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
600
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
63440
1
Отын және энергетика
63440
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
63440
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
8440
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
55000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9218785
1
Ауыл шаруашылығы
3915808
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3630544
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127006
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17990
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
107299
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
58359
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
15208
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
8357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
50036
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1799683
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
882046
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау

52203
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
122174
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1124068
283
Управление по вопросам молодежной политики области
676768
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
508002
003
Капитальные расходы государственного органа
2000
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
98166
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
600
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
68000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
63440
1
Топливо и энергетика
63440
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
63440
007
Развитие теплоэнергетической системы
8440
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
55000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9218785
1
Сельское хозяйство
3915808
255
Управление сельского хозяйства области
3630544
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
127006
003
Капитальные расходы государственного органа
17990
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
107299
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
58359
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15208
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
50036
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1799683
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
882046
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

27000
9
Басқалар
14454203
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
384740
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
384740
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
0
257
Облыстың қаржы басқармасы
8459903
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
1744567
050
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiнің қолма-қол ақшаның тапшылығын жабуға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
200000
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6215631
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
299705
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
380000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
380000
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
427455
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92054
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
131601
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
203800
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1702311
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
467478
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1234833
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5946
095
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

27000
9
Прочие
14454203
253
Управление здравоохранения области
384740
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
384740
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
0
257
Управление финансов области
8459903
012
Резерв местного исполнительного органа области
1744567
050
Резерв местного исполнительного органа области на покрытие дефицита наличности бюджетов районов (городов областного значения)
200000
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6215631
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
299705
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
380000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
380000
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
427455
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
92054
003
Капитальные расходы государственного органа
131601
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
203800
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1702311
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
467478
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1234833
271
Управление строительства области
5946
095
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"