"VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихатының ХХVІІ сессиясы 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 274-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 қарашадағы № 376-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қарашада № 4528 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезектен тыс ХХХVІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихатының ХХVІІ сессиясы 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 274-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4300 тіркелген, 2018 жылы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"284 571 785" деген сандар "285 148 676" деген сандармен ауыстырылсын;
"117 218 577" деген сандар "119 124 739" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 433 072" деген сандар "5 104 436" деген сандармен ауыстырылсын;
"0 теңге" деген сан мен сөз "238 мың теңге" деген сандар және сөздермен ауыстырылсын;
"155 579 825" деген сандар "160 919 263" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"282 892 177" деген сандар "282 834 762" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"13 632 131" деген сандар "14 681 597" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 842 466" деген сандар "17 545 197" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 210 335" деген сандар "2 863 600" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"1 690 400" деген сандар "1 680 240" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 922" деген сандар "22 082" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-13 642 923" деген сандар "-14 047 923" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"13 642 923" деген сандар "14 047 923" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 531 126" деген сандар "15 936 126" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтағы:
"Жылыой ауданына – 0%, Құрманғазы, Исатай, Қызылқоға, Мақат аудандары мен Атырау қаласына – 50%, Индер және Махамбет аудандарына – 100%;" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение ХХVІІ сессии Атырауского областного маслихата VІ созыва от 14 декабря 2018 года № 274-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 12 ноября 2019 года № 376-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 ноября 2019 года № 4528
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2019-2021 годы, Атырауский областной маслихат VІ созыва на внеочередной ХХХVІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVІІ сессии Атырауского областного маслихата VІ созыва от 14 декабря 2018 года № 274-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4300, опубликованное 27 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "284 571 785" заменить цифрами "285 148 676";
цифры "117 218 577" заменить цифрами "119 124 739";
цифры "1 433 072" заменить цифрами "5 104 436";
цифру и слово "0 тенге" заменить цифрами и словами "238 тысяч тенге";
цифры "155 579 825" заменить цифрами "160 919 263";
в подпункте 2):
цифры "282 892 177" заменить цифрами "282 834 762";
в подпункте 3):
цифры "13 632 131" заменить цифрами "14 681 597";
цифры "16 842 466" заменить цифрами "17 545 197";
цифры "3 210 335" заменить цифрами "2 863 600";
в подпункте 4):
цифры "1 690 400" заменить цифрами "1 680 240";
цифры "11 922" заменить цифрами "22 082";
в подпункте 5):
цифры "-13 642 923" заменить цифрами "-14 047 923";
в подпункте 6):
цифры "13 642 923" заменить цифрами "14 047 923";
цифры "15 531 126" заменить цифрами "15 936 126";
в пункте 2:
в абзаце "по социальному налогу":
строки "Жылыойскому району – 0%, Курмангазинскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому районам и городу Атырау – 50%; Индерскому и Махамбетскому районам – 100%;" изложить в следующей редакции:

"22 191" деген сандар "115 373" деген сандармен ауыстырылсын;
"50 000" деген сандар "55 000" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтылырсын:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға – 293 262 мың теңге;
коммуналдық шаруашылық нысандарын дамытуға – 50 000 мың теңге;
ауыл шаруашылық нысандарын дамытуға – 32 265 мың теңге;"
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

цифры "22 191" заменить цифрами "115 373";
цифры "50 000" заменить цифрами "55 000";
дополнить строками следующего содержания:
"293 262 тысяч тенге – на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
50 000 тысяч тенге – на развитие объектов коммунального хозяйства;
32 265 тысяч тенге – на развитие объектов сельского хозяйства;"
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (І. Баймұханов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Абдолов
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин
Облыстық мәслихаттың ХХХVІ сессиясының 2019 жылғы 12 қарашадағы № 376-VІ шешіміне қосымша
Облыстық мәслихаттың ХХVІІ сессиясының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 274-VІ шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (И. Баймуханов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Абдолов А.
Секретарь маслихата Зинуллин У.
Приложение к решению ХХХVІ сессии областного маслихата от 12 ноября 2019 года № 376-VІ
Приложение 1 к решению ХХVІІ сессии областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 274-VІ
Областной бюджет на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

13417
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
36856
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
36856
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
36856
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4696647
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4696647
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98419
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
138912
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
110161
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
32539
023
Ауылдық жерге жұмыс iстеуге жiберiлген медицина және фармацевтика қызметкерлерiн әлеуметтiк қолдау
32000
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
14640
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4269976
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8038622
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4807080
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4600412
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
148325
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
403550
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
136387
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
259078
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3556127
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96945
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
0
261
Облыстың білім басқармасы
206668
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

13417
5
Другие виды медицинской помощи
36856
253
Управление здравоохранения области
36856
029
Областные базы спецмедснабжения
36856
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4696647
253
Управление здравоохранения области
4696647
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
98419
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
138912
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
110161
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32539
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
32000
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
14640
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4269976
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8038622
1
Социальное обеспечение
4807080
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4600412
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
148325
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
403550
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
136387
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
259078
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
3556127
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
96945
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
0
261
Управление образования области
206668
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

144473
037
Әлеуметтік сауықтандыру
62195
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
0
2
Әлеуметтiк көмек
678387
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
678387
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
678387
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2553155
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2304493
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109428
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
925
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1815906
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204519
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5088
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
12915
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155712
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28113
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
149700
145
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149700
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
70849
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
70849
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
27783784
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11025223
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11025223
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

144473
037
Социальная реабилитация
62195
271
Управление строительства области
0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
0
2
Социальная помощь
678387
256
Управление координации занятости и социальных программ области
678387
003
Социальная поддержка инвалидов
678387
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2553155
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2304493
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109428
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"
925
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"
1815906
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
204519
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5088
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
12915
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
155712
263
Управление внутренней политики области
28113
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
28113
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
149700
145
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь
149700
298
Управление государственной инспекции труда области
70849
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
70849
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
27783784
1
Жилищное хозяйство
11025223
271
Управление строительства области
11025223
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

74879
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17990
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
107299
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
5057
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
8357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
33050
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1799683
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
882046
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
406756
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
30778
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
9057
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
78391
719
Облыстың ветеринария басқармасы
355372
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51662
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14490
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1288
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
10120
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
277812
3
Орман шаруашылығы
214616
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы

74879
003
Капитальные расходы государственного органа
17990
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
107299
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
5057
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
33050
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1799683
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
882046
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
406756
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
30778
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
9057
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
78391
719
Управление ветеринарии области
355372
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
51662
003
Капитальные расходы государственного органа
14490
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1288
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
10120
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
277812
3
Лесное хозяйство
214616
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

7038304
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
219919
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
380000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
380000
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
297046
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102186
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12060
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
182800
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2391780
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
755780
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1636000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10000
095
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
10000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4309315
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
508950
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
30000
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
759480
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3010885
14
Борышқа қызмет көрсету
81463
1
Борышқа қызмет көрсету
81463
257
Облыстың қаржы басқармасы

7038304
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
219919
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
380000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
380000
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
297046
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
102186
003
Капитальные расходы государственного органа
12060
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
182800
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2391780
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
755780
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1636000
271
Управление строительства области
10000
095
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
10000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4309315
035
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
508950
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
30000
059
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
759480
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3010885
14
Обслуживание долга
81463
1
Обслуживание долга
81463
257
Управление финансов области