О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 28 июня 2013 года № 249 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения по Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 13 декабря 2019 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 декабря 2019 года № 4540
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 28 июня 2013 года № 249 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения по Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2763, опубликованное 8 августа 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
в приложении:
в перечне автомобильных дорог областного значения по Атырауской области:
1) строку, порядковый номер 6, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) строку, порядковый номер 8, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) строку, порядковый номер 10, исключить;

Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы № 249 "Атырау облысы бойынша облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 288 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 4540 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы № 249 "Атырау облысы бойынша облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2763 болып тіркелген, 2013 жылғы 8 тамызда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген Атырау облысы бойынша облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесінде:
1) реттік нөмірі 6-жол осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2) реттік нөмірі 8-жол осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
3) реттік нөмірі 10-жол алынып тасталсын;

4) в строке "Всего", цифры "973,00" заменить цифрами "837,85", цифры "273,36" цифрами "138,21".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Карагаева Ж.Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области Н. Ногаев

4) "Барлығы" деген жолда "973,00" деген цифрлар "837,85" деген цифрлармен, "273,36" деген цифрлар "138,21" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ж.Ғ. Қарағаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі Н. Ногаев

Приложение 1 к постановлению акимата Атырауской области от 13 декабря 2019 года № 288
Утвержден постановлением акимата Атырауской области от 28 июня 2013 года № 249
Перечень автомобильных дорог областного значения по Атырауской области
6
КЕ-6
Подъезд к селу Курмангазы
1,15
1,15
Приложение 2 к постановлению акимата Атырауской области от 13 декабря 2019 года № 288
Утвержден постановлением акимата Атырауской области от 28 июня 2013 года № 249
Перечень автомобильных дорог областного значения по Атырауской области
8
КЕ-8
Курмангазы-Приморье-Бирлик-Котяевка
47,04
47,04

Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 288 қаулысына 1-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы № 249 қаулысымен бекітілген
Атырау облысы бойынша облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі
6
КЕ-6
Құрманғазы ауылына кірме жол
1,15
1,15
Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 288 қаулысына 2-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы № 249 қаулысымен бекітілген
Атырау облысы бойынша облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі
8
КЕ-8
Құрманғазы-Приморье-Бірлік-Котяев
47,04
47,04