О признании утратившим силу решения акима Атырауской области от 30 марта 2004 года № 43 "Вопросы поощрения граждан участвующих в охране общественного порядка"
Решение акима Атырауской области от 18 декабря 2019 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 декабря 2019 года № 4541
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Атырауской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Атырауской области от 30 марта 2004 года № 43 "Вопросы поощрения граждан участвующих в охране общественного порядка" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1940, опубликованное 15 мая 2004 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Атырауской области Карагаева Ж.Г.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области Н. Ногаев

Атырау облысы әкімінің 2004 жылғы 30 наурыздағы № 43 "Қоғамдық құқық тәртібін қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу мәселелері" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 11 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 4541 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облысы әкімінің 2004 жылғы 30 наурыздағы № 43 "Қоғамдық құқық тәртібін қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу мәселелері" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1940 болып тіркелген, 2004 жылғы 15 мамырда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ж.Ғ. Қарағаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі Н. Ногаев