Об установлении границ Косчагилского, Кара Арнинского, Майкумгенского и Жемского сельских округов
Совместное постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 15 мая 2019 года № 207 и решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 16 мая 2019 года № 35-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 мая 2019 года № 4404
Согласно пункту 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жылыойский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Установить границы населенного пункта Карагай, Косчагилского сельского округа, Жылыойского района общей площадью 1143 гектар и протяженностью 20468 метра согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Установить границы села Косчагил, Косчагилского сельского округа, Жылыойского района общей площадью 26027 гектар и протяженностью 92556 метра согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Установить границы села Шокпартогай, Кара Арнинского сельского округа, Жылыойского района общей площадью 5725 гектар и протяженностью 68516 метра согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Установить границы села Майкумген, Майкумгенского сельского округа, Жылыойского района общей площадью 7912 гектар и протяженностью 44144 метра согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению и решению.
5. Установить границы села Тургызба, Жемского сельского округа, Жылыойского района общей площадью 13139 гектар и протяженностью 62754 метра, населенных пунктов Койсары общей площадью 170 гектар и протяженностью 5384 метра, Караша общей площадью 170 гектар и протяженностью 8398 метра согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению и решению.
6. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района (К. Багынов) и на постоянную комиссию (Т. Майлыбаев) районного маслихата по вопросам экологии, сельского хозяйства, агропромышленности, соблюдения законности, правопорядка и депутатской этики.
7. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района А. Бекет
Председатель внеочередной
XXXV сессии Жылыойского
районного маслихата
М. Кабиденов
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
М. Кенганов

Қосшағыл, Қара Арна, Майкөмген және Жем ауылдық округтерінің шекараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 207 қаулысы және Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 мамырдағы № 35-4 бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 4404 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Жалпы аумағы 1143 гектар және ұзындығы 20468 метр болып Жылыой ауданы, Қосшағыл ауылдық округі, Қарағай елді мекенінің шекаралары осы бірлескен қаулының және шешімнің 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Жалпы аумағы 26027 гектар және ұзындығы 92556 метр болып Жылыой ауданы, Қосшағыл ауылдық округі, Қосшағыл ауылының шекаралары осы бірлескен қаулының және шешімнің 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Жалпы аумағы 5725 гектар және ұзындығы 68516 метр болып Жылыой ауданы, Қара Арна ауылдық округі, Шоқпартоғай ауылының шекаралары осы бірлескен қаулының және шешімнің 3 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
4. Жалпы аумағы 7912 гектар және ұзындығы 44144 метр болып Жылыой ауданы, Майкөмген ауылдық округі, Майкөмген ауылының шекаралары осы бірлескен қаулының және шешімнің 4 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
5. Жалпы аумағы 13139 гектар және ұзындығы 62754 метр болып Жылыой ауданы, Жем ауылдық округі, Тұрғызба ауылының, жалпы аумағы 170 гектар және ұзындығы 5384 метр болып Қойсары елді мекенінің, жалпы аумағы 170 гектар және ұзындығы 8398 метр болып Қараша елді мекенінің шекаралары осы бірлескен қаулының және шешімнің 5 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
6. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары (Қ.Бағынов) және аудандық мәслихаттың экология, ауыл шаруашылығы, агроөнеркәсіп, заңдылықты сақтау, құқық тәртібі және депутаттық этика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Т.Майлыбаев) жүктелсін.
7. Осы бірлескен қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданының әкімі А. Бекет
Жылыой аудандық мәслихатының
кезектен тыс XXXV сессиясының
төрағасы
М. Кабиденов
Жылыой аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Кенғанов

Приложение 1 к постановлению акимата Жылыойского района от "15" мая 2019 года № 207 и решению Жылыойского районного маслихата от "16" мая 2019 года № 35-4
Границы населенного пункта Карагай, Косчагилского сельского округа, Жылыойского района
Общая площадь границы – 1143 гектар
Аким Жылыойского района А. Бекет
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
М. Кенганов
Приложение 2 к постановлению акимата Жылыойского района от "15" мая 2019 года № 207 и решению Жылыойского районного маслихата от "16" мая 2019 года № 35-4
Границы села Косчагил, сельского округа Косчагил, Жылыойского района
Общая площадь границы – 26027 гектар
Аким Жылыойского района А. Бекет
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
М. Кенганов
Приложение 3 к постановлению акимата Жылыойского района от "15" мая 2019 года № 207 и решению Жылыойского районного маслихата от "16" мая 2019 года № 35-4
Границы села Шокпартогай, сельского округа Кара Арна, Жылыойского района
Общая площадь границы – 5725 гектар
Аким Жылыойского района А. Бекет
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
М. Кенганов
Приложение 4 к постановлению акимата Жылыойского района от "15" мая 2019 года № 207 и решению Жылыойского районного маслихата от "16" мая 2019 года № 35-4
Границы села Майкумген, Майкумгенского сельского округа, Жылыойского района
Общая площадь границы – 7912 гектар
Аким Жылыойского района А. Бекет
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
М. Кенганов
Приложение 5 к постановлению акимата Жылыойского района от "15" мая 2019 года № 207 и решению Жылыойского районного маслихата от "16" мая 2019 года № 35-4
Границы села Тургызба, населенных пунктов Койсары и Караша, Жемского сельского округа, Жылыойского района
Общая площадь границы села Тургызба – 13139 гектар
Общая площадь границы населенного пункта Койсары – 170 гектар
Общая площадь границы населенного пункта Караша – 170 гектар
Аким Жылыойского района А. Бекет
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
М. Кенганов

Жылыой ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "15" мамырдағы № 207 қаулысына және Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы "16" мамырдағы № 35-4 шешіміне 1-қосымша
Жылыой ауданы, Қосшағыл ауылдық округі, Қарағай елді мекенінің шекарасы
Шекараның жалпы алаңы – 1143 гектар
Жылыой ауданының әкімі А. Бекет
Жылыой аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Кенғанов
Жылыой ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "15" мамырдағы № 207 қаулысына және Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы "16 " мамырдағы № 35-4 шешіміне 2-қосымша
Жылыой ауданы, Қосшағыл ауылдық округі, Қосшағыл ауылының шекарасы
Шекараның жалпы алаңы – 26027 гектар
Жылыой ауданының әкімі А. Бекет
Жылыой аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Кенғанов
Жылыой ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "15" мамырдағы № 207 қаулысына және Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы "16" мамырдағы № 35-4 шешіміне 3-қосымша
Жылыой ауданы, Қара Арна ауылдық округі, Шоқпартоғай ауылының шекарасы
Шекараның жалпы алаңы – 5725 гектар
Жылыой ауданының әкімі А. Бекет
Жылыой аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Кенғанов
Жылыой ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "15" мамырдағы № 207 қаулысына және Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы "16" мамырдағы № 35-4 шешіміне 4-қосымша
Жылыой ауданы, Майкөмген ауылдық округі, Майкөмген ауылының шекарасы
Шекараның жалпы алаңы – 7912 гектар
Жылыой ауданының әкімі А. Бекет
Жылыой аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Кенғанов
Жылыой ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "15" мамырдағы № 207 қаулысына және Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы "16" мамырдағы № 35-4 шешіміне 5-қосымша
Жылыой ауданы, Жем ауылдық округі, Тұрғызба ауылының, Қойсары және Қараша елді мекендерінің шекаралары
Тұрғызба ауылының шекарасының жалпы алаңы – 13139 гектар
Қойсары елді мекенінің шекарасының жалпы алаңы – 170 гектар
Қараша елді мекенінің шекарасының жалпы алаңы – 170 гектар
Жылыой ауданының әкімі А. Бекет
Жылыой аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Кенғанов