О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 июня 2019 года № 37-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 июля 2019 года № 4441
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджетов на 2019 год города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4318, опубликованное 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "371 272" заменить цифрами "763 097";
цифры "1 740" заменить цифрами "11 865";
в подпункте 2):
цифры "435 754" заменить цифрами "827 579".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "263 365" заменить цифрами "284 047";
цифры "246 365" заменить цифрами "265 217";
в подпункте 2)
цифры "266 965" заменить цифрами "287 647".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "98 435" заменить цифрами "106 413";
цифры "91 848" заменить цифрами "99 826";
в подпункте 2)
цифры "100 089" заменить цифрами "108 067".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "171 358" заменить цифрами "186 929";
цифры "158 377" заменить цифрами "167 849";
в подпункте 2)
цифры "173 791" заменить цифрами "189 362".
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "113 530" заменить цифрами "130 199";
цифры "106 940" заменить цифрами "122 339";
в подпункте 2)
цифры "115 786" заменить цифрами "132 455".
в пункте 6:
цифры "550 723" заменить цифрами "557 295";

Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 маусымдағы № 37-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 шілдеде № 4441 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің 2019 жылғы бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4318 болып тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"371 272" деген сандар "763 097" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 740" деген сандар "11 865" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"435 754" деген сандар "827 579" деген сандармен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"263 365" деген сандар "284 047" деген сандармен ауыстырылсын;
"246 365" деген сандар "265 217" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"266 965" деген сандар "287 647" деген сандармен ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"98 435" деген сандар "106 413" деген сандармен ауыстырылсын;
"91 848" деген сандар "99 826" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"100 089" деген сандар "108 067" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"171 358" деген сандар "186 929" деген сандармен ауыстырылсын;
"158 377" деген сандар "167 849" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"173 791" деген сандар "189 362" деген сандармен ауыстырылсын.
5 тармақтың:
1) тармақшасында:
"113 530" деген сандар "130 199" деген сандармен ауыстырылсын;
"106 940" деген сандар "122 339" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"115 786" деген сандар "132 455" деген сандармен ауыстырылсын.
6 тармақтың:
"550 723" деген сандар "557 295" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "96 727" заменить цифрами "103 299".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
XXXVII сессии Жылыойского
районного маслихата
Н. Кондыбаев
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
М. Кенганов

"96 727" деген сандар "103 299" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Жылыой аудандық мәслихатының
кезектен тыс XXXVII сессиясының
төрағасы
Н. Қондыбаев
Жылыой аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Кенғанов

Приложение 1 к решению Жылыойского районного маслихата от "28" июня 2019 года № 37-1 "О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы"
Уточненный бюджет города Кульсары на 2019 год
Категория
Сумма (тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

2019 жылғы "28" маусымдағы № 37-1 "Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне 1-қосымша
"2019-2021 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 шешіміне 1-қосымша
Құлсары қаласының 2019 жылғы нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер